درایو از طریق coronavirus تست سایت از آمدن به آمریکا, Carson

دو درایو از طریق coronavirus تست سایت های در حال افتتاح در هفته آینده در لس آنجلس یکی در آمریکا و یکی در نزدیکی کارسون.

اولین, باز جمعه, مارس 20 خواهد بود در PIH سلامت وهیتیر بیمارستان 12401 Washington Blvd. دوم, افتتاح, روز شنبه, مارس 21 خواهد بود در بندر-UCLA مرکز پزشکی 1000 W. کارسون سنت

“ما در حال گسترش آزمایش ظرفیت و حصول اطمینان از ساکنان دسترسی آسان به تست” شهرستان سرپرست جانیس هان در بیانیه ای گفت: “کمک به ما در درک گسترش این ویروس و حیاتی خواهد بود به کاهش محدودیت های زمانی که زمان می آید.”

هر دو مکان در دسترس خواهد بود تنها با وقت قبلی برای افراد با علائم کروناویروس.

اگر چه هر دو جامعه را بهره مند از افزایش دسترسی به آزمایش مقامات محلی در کرسن سیتی — شهر کمی بیش از 90,000 ساکنان آن را شناسایی کرده 149 موارد آن را به یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در شهرستان — گفت: آن را در مورد زمان.

“این در واقع شرم آور است که شهرستان لا نمی کند در حال حاضر سایت آزمون در کارسون” شهردار Al روبلز گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “اگر آن را دقیق همان وضعیت بود اما ثروتمند سفید محاصره آن را ژرف به من که شهرستان خواهد بود پس بی مورد داشتن یک سایت آزمون اینجا تا به حال.”

با توجه به آخرین داده های سرشماری Carson جمعیت است که حدود 39% لاتین 26% آسیایی, 25 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و 7% سفید.

روبلز اشاره کرد که از لحاظ فنی بندر-UCLA مرکز پزشکی در unincorporated غرب کارسون فقط در خارج کارسون را در محدوده شهرستان. اما او گفت: از آنجا که محل خدمت شهر خود را ساکنان او تعداد این تصمیم به عنوان یک برنده.

مقامات شهرستان به سهم خود گفت: بیشتر ملاحظات بوده است در بازی در تعیین تست سایت مکان به سادگی از یک منطقه به عفونت هستند.

در ابتدا ظرفیت شد کلید با توجه به رولاند Sprewell سخنگوی لس آنجلس آتش نشانی. به همین دلیل بسیاری از تست سایت افتتاح شد تا در فضاهایی مانند پارکینگ مرکز خرید.

“ما در تلاش برای پیدا کردن مناطق گفت: در یک شنبه مصاحبه تلفنی “که در آن ما می تواند رسیدگی به ظرفیت هر روز بر اساس تعداد رزرو.”

آن را نیز مهم Sprewell گفت که بیمارستان بود مربوط به هر محل.

“هنگامی که یک بیمار آزمایش شده است,” او گفت: “بر اساس نتایج است که مراقبت یا درمان می تواند پایدار از طریق محلی مرکز پزشکی و یا بیمارستان که گره خورده بود به ما تست سایت محل.”

به عنوان شهرستان باز کرده است تا موقعیت های بیشتری گرچه Sprewell گفت: هر سایت توانایی برای تست ظرفیت بالایی از مردم تبدیل شده است کمتر از یک عامل کلیدی است. در حالی که نیاز به لینک یک سایت به یک بیمارستان است که هنوز هم مهم است گفت: مقامات شهرستان در حال حاضر به دنبال بیشتر نسبت به راه اندازی سایت های در مناطق محروم مانند کارسون.

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما در خدمت بی شمار از مناطق مختلف جغرافیایی که آیا آن را از جوامع محروم یا روستایی بیشتر جوامع” Sprewell گفت. “ما همچنان به دنبال سایت های جغرافیایی مطمئن شوید که ما در خدمت تعداد زیادی از مناطق مختلف است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de