پل متحرک ملک بدست می آورد BofA پردیس در وست لیک ویلج

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

پل متحرک, ملک, یک سان فرانسیسکو مبتنی بر املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت به دست آورد 253,720 فوت مربع ساختمان در وست لیک ویلج که اجاره به بانک مرکزی امریکا.

این ساختمان در 31303 آگورا جاده واقع شده است 19.6 هکتار محوطه دانشگاه و به طور کامل اجاره به سیستم بانکی از طریق 2031. بانک مرکزی آمریکا در مورد استخدام 1000 کارکنان در پردیس واقع در قلب وست لیک ویلج مجاور به 101 بزرگراه.

فروشنده و قیمت خرید اعلام نشده به دلیل عدم افشای توافق.

کریس Elmendorf معاون ارشد رئیس جمهور از سرمایه گذاری در پل متحرک و گفت: کسب یک مزیت بزرگ برای شرکت خود را.

“بانک آمریکا را اشغال کرده است این دانشگاه برای بیش از 15 سال” Elmendorf در بیانیه ای گفت. “این شرکت در حال حاضر 11 سال سه گانه-net اجاره نامه همراه با ارزش های اساسی از سایت 19.6 هکتار ایجاد دوام جریان وجوه نقد و ارزش بلند مدت برای پل متحرک.”

یک سه گانه خالص اجاره قرارداد اجاره است که در آن مستاجر اجاره و یا وعده به پرداخت تمام هزینه های املاک از جمله املاک و مستغلات و مالیات و بیمه ساختمان و تعمیر و نگهداری.

پل متحرک به دست آورد اموال با استفاده از بخشی از یک $240 میلیون سهام تعهد امن در 2019. که ارائه شده این شرکت با اختیاری سرمایه برای به دست آوردن $600 میلیون نفر از خواص اضافی در بازارهای هدف در سراسر ایالات متحده است. جدید صاحبان سهام تعهد به رهبری جهانی شرکت سرمایه گذاری KKR که نقش مهمی در گرداندن مراکز فساد پایتخت جدید در کنار دیگران است.

فروشنده نشان داده شد توسط تاد Tydlaska شان سالیوان مایک Longo و آنتونی DeLorenzo CBRE El Segundo ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de