کشیدن نشان می دهد می رویم دیجیتال

Category: سیاتل No comments

Picture this, without the crowd.

این تصویر بدون جمعیت. چارلز McQuillan / گتی ایماژ

هیچ کس با فرار از یک بیماری همه گیر — به جز شاید, بازیگران , برادر بزرگ آلمان—اما مردم که زندگی خود را به کار برای کسب و کار نهفته واشنگتن ایالت shutdown در میان سخت ترین ضربه. مشخصات سرور و شب زنده داری کارگران در حال تمام کردن کار. برای بسیاری ناگهانی بیکاری نامحدود می آید و بدون ایمنی شبکه.

“این نمی تواند آسان نیست برای رفتن به سرگرم کننده” کشیدن مجری بتی وتر گفت: غریبه هنر منتقد Jasmyne Keimig جمعه گذشته است. وتر مشخص شده است در ما های اخیر چاپ موضوع به عنوان “همه جا—از چیزهای بی اهمیت شب او میزبان در ملکه آن به یکنوع بازی شبیه لوتو شب او میزبان در کاپیتول هیل به بازی نشان می دهد او میزبان در بالارد به کشیدن انواع نشان می دهد او میزبان در بیکون هیل.”

آن را سخت به غلو چقدر دشوار است برای تبدیل شدن به یک full-زمان ملکه کشیدن. وتر یکی از چند وقت کشیدن هنرمندان در شهر تا به حال برای ساخت بسیاری از مباحث از ابتدا. او ماهانه فرفره در ساعت به بیرون سالن خانه یکی از محل کشیدن اولین اجرای برنامه. آن را در حال حاضر به طور منظم به فروش می رساند با مخاطبان کاغذ بسته بندی در اطراف بلوک به امید گرفتن در داخل قبل از برگزاری می رسد حداکثر ظرفیت. اما با واشنگتن ایالت خاموش شدن وتر رفته از کار در همه جا به هیچ جا.

(به این وضعیت حتی بیشتر غم انگیز و حقیقی ما هنر منتقد Jasmyne Keimig شد به طور موقت گذاشته پس از انجام مصاحبه او با وتر. بیشتر بخوانید درباره وخیم اقتصادی تاثیر COVID-19 تا به حال در غریبه اینجا.)

پس از CDC توصیه است که تمام تجمعات از 50 یا بیشتر مردم لغو و یا تعویق تا بعد از مارس 10, من بدونم که: بکشید بروید دیجیتال چیست ؟

به نظر می رسد مانند آن را ممکن است.

یک ملکه در میامی, Karla Croqueta آغاز شده هشتگ #DigitalDragShow یکشنبه شب گرفتن او فرفره از نوار Instagram زندگی می کنند. “من شخصا جمع آوری شده بیش از $100,” او گفت: زمان میامی. “افراد دیگر ساخته شده $80 تا 100 دلار برای پنج دقیقه نشان می دهد آنها را در اتاق نشیمن خود را.”

سپس در شب گذشته در روند رو بزرگتر است.

Biqtch پودینگ برنده Dragula فصل 2 اعلام کرد او می خواهم سازماندهی یک خط به بالا از عمده کشیدن هنرمندان سراسر کشور به صورت آنلاین-تنها عملکرد. با نام دیجیتال دراگ آن را در هوا زندگی می کنند در حرکت یا کشش ناگهانی این جمعه 7 p. m. PST. عملکرد شامل دو rupaul’s Drag Race ملکه (آلاسکا و سنگ M ساکورا) یک دسته از Dragula ملکه (از جمله نشان می دهد دو تن دیگر از برندگان Vander فون عجیب و غریب و Landon سیب) و یک تن از ملکه های از سراسر کشور (به ویژه: کتاب مقدس, دختر, Kandy, الهه شعر و موسیقی و فلوریدا مرد). آنها درخواست برای $10 اهدای اما این رویداد پرداخت آنچه شما می توانید. بینندگان قادر خواهد بود به نکته ملکه از طریق پی پال یا Venmo.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

محلی روند شروع به گرفتن. کشیدن مجری کوکی Couture که میزبان rupaul’s Drag Race viewings با میلا Skyy در R محل است livestreaming یک رویداد سه شنبه شب. او به من گفت او را “مست در 7/11 شامپاین و صحبت کردن در مورد پسران و سقوط جامعه به عنوان ما آن را می دانم.” من شنیده ام که برخی از کشیدن بازیگران, مثل بازیگران R محل نیز با توجه به livestreaming خود را نشان می دهد. اما تبدیل باشگاه خود را به یک استودیوی تلویزیون یک شبه اتفاق نمی افتد.

اگر ما قصد داریم برای زنده ماندن این بیماری همه گیر ما نیاز به خلاقیت بیشتری بدست آورید. هر فیلم خدمه را برای کمک به برخی از ملکه بیرون ؟

آیا شما یک محلی کشیدن مجری میزبانی livestreamed رویداد ؟ اجازه دهید من می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>