‘دراکولا’ بازیگر Claes Bang مذاکرات فیلم جدید با Mick Jagger و دونالد ساترلند

برای دانمارکی بازیگر Claes های زندگی تقسیم منظمی در هر دو طرف از “مربع.”

بچه که ستاره در جدید تریلر روانی “سوخته نارنجی ارتداد” بود نسبتا ناشناخته در خارج از میهن خود قبل از 2017 سوئدی انتشار “مربع” برنده جشنواره فیلم کن را نخل و بعد از آن به دست آورد یک نامزدی جایزه اسکار برای بهترین فیلم خارجی.

پس از “مربع” — که بانگ برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم اروپایی جوایز — جهان انگلیسی زبان در زمان توجه داشته باشید و به طور ناگهانی داغ 52 ساله بازیگر کار کرده است به طور پیوسته در آمریکا و به زبان انگلیسی تولید از زمان — به طوری که او ادعای یک بیت از گناه در چگونه بسیاری از نقش های او gobbled.

“خدای من ‘میدان’ باز کردن بسیاری از درب برای من” بنگ می گوید در مصاحبه اخیر خود در Beverly Wilshire هتل در بورلی هیلز. “من مدیون است که فیلم (مدیر) Ruben Östlund همه چیز.

“من حدس می زنم من باید صادقانه و فقط می گویند من فوق العاده حریص,” او می گوید. “و همه چیز را که به من ارائه شده است که من فکر می کردم جالب بود من واقعا سعی کردم به آن جا تمام است.”

“سوخته نارنجی ارتداد” که در آن انفجار ستاره در کنار Elizabeth Debicki دونالد ساترلند و سنگ نورد’ خواننده گروه Mick Jagger یکی از پنج فیلم او در سال 2018 همان سال او همچنین نقش به عنوان یک به طور منظم در پنجمین و آخرین فصل از Showtime درام “این امر است.” او همچنین عرضه در ماه ژانویه در نقش عنوان از سی و Netflix مینی سریال “دراکولا.”

“این بدیهی است که وقتی فیلم های برنده در جشنواره کن همه آن را می بیند کل کسب و کار آن را می بیند” بنگ می گوید. “و آنها در حال نشستن وجود دارد و آنها در حال تماشای این مرد آنها هرگز او را دیده اند. من خوب بازی کردن سن و زبان انگلیسی من خوب است, من عبور برای افراد انگلیسی.

“و آن نوع جامه خود را در این معنا که همه ناگهان من رو مثل دو سه اسکریپت یک هفته به من فقط گفت: من درست کردم واقعا حریص است. منظورم این است که شما می دانید این کسب و کار آن را مانند آن را ممکن است بیش از قبل از آن حتی آغاز شده بود, بنابراین من رفتن را بیشتر از آن تمام این فرصت ها است.”

در “نارنجی سوخته ارتداد” Bang نقش جیمز فیگورس پایین-و-تقریبا-از منتقد هنر زندگی در میلان که در آن او در دیدار جوان آمریکایی مسافر Berenice Hollis (Elizabeth Debicki). او به ارمغان می آورد به همراه دریاچه کومو عمارت هنر فروشنده یوسف کسیدی (Mick Jagger) ارائه می دهد که فیگورس مصاحبه با درجا هنر افسانه جروم دبنی (دونالد ساترلند) است که زندگی در یک کلبه در اموال هر چند خطرناک رشته متصل به معامله است.

“آن می رود کمی اشتباه برای او” بنگ می گوید. “من فکر می کنم به این چیزها با شخصیت وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای کار با چون شما نمی دانید مسائل در مورد خود و سپس همه ناگهانی آن می شود —” آه خدای من, من قادر به چیزی شبیه به آن را به عنوان به خوبی.’ آن را فقط حمل و نقل این شخصیت در یک راه بسیار جالب است.

تاب و چرخش از نئو-نوآر فیلم اقتباس جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه فیلمنامه سام اسمیت از یک رمان توسط Charles Willeford اسیر بنگ علاقه از لحظه ای که او آن را بخوانید ،

“من فکر می کردم این اسکریپت فقط یکی از کسانی است که شما نه تنها می تواند” او می گوید. “به خصوص که چیز با شخصیت جیمز و با Debicki شخصیت Berenice. ‘چه چیزی در این بازی با آنها بازی کرد ؟ او چه کسی است و چه کسی او ؟ چه (بوق) است؟'”

و Debecki صرف بیشتر از این فیلم با هم بر روی صفحه نمایش, و او می گوید که کار با استرالیا بازیگر شناخته شده برای فیلم هایی مانند “گتسبی بزرگ” و “زنان بیوه” بسیار سرگرم کننده بود اگر نه به عنوان ترس القا به عنوان Jagger که ارائه اولین بازیگری عملکرد از سال 2001 در اینجا و ساترلند حرفه ای که شامل فیلم هایی مانند “MASH” “مردم عادی” و “بازی های گرسنگی.”

“من مانند,” اوه, من قصد دارم به دیدار ساترلند و جگر در این, لطفا نشستن من را قبل از شما آنها را در اتاق من ممکن است ضعف,'” بنگ می گوید. “اما شما می دانید — و این است که دقیقا چگونه باید آن را — آن را دو ثانیه طول می کشد و سپس شما فقط کردم دیگر بازیگر در مقابل از شما. شما در هر راه تفکر ” اوه خدای من این Mick Jagger نشسته وجود دارد و اگر شما, شما می تواند در کسب و کار اشتباه است زیرا در صورتی که در راه آن شما می تواند مشکل باشد. شما نمی خواهد بود قادر به انجام کار خود را.”

Jagger بود “فقط شیرین ترین مرد,” او می گوید. “او بسیار فروتن بود و همه آن را در مورد گرفتن حق آن را در هر راه که یک آیکون یا” من می دانم که دقیقا چگونه این قرار است.’ او مانند یک بازیکن تیم و فقط می خواستم مطمئن شوید که او بخشی از داستان است.

“بدیهی است که Jagger یک آیکون اما برای من شاید ساترلند است و حتی بیشتر به این دلیل که او در کسب و کار من او را در انجام کار من” بنگ می گوید. “او انجام می شود شگفت انگیز است. من فکر می کنم “به نظر نمی آید در حال حاضر’ است که احتمالا در بالا من 5 لیست بهترین فیلم تا کنون. همه چیز در این فیلم شگفت انگیز است و او خیلی خوب در آن است.”

بعد از این سال آخر دو تا از پنج فیلم Bang شات در سال 2018 خواهد رسید. در “آخرین ورمیر” که برای اولین بار در ماه مه است و با الهام از وقایع تاریخی او پس از جنگ جهانی دوم افسر نظامی بررسی هنر جاعل که به فروش می رسد تقلبی به نازی ها. “خلیج سکوت” می بیند او که معتقد است همسرش بی گناه از قتل پسر خود را تنها به افتد پایین سوراخ خرگوش از گذشته او را به عنوان او به بررسی آنچه که واقعا اتفاق افتاده است.

قبل از همه این البته او به عنوان ستاره افسانه ای خون آشام در “دراکولا” یک مینی سری از این تیم که ایجاد Benedict Cumberbatch-بازیگران “شرلوک” یک نقش بانگ می گوید او با بیم و هراس برای تمام کسانی که Draculas که می خواهم گزیده گردن قبل از او.

“من کاملا ترس و تردید از آنجا که شما در واقع می تواند تنها اشتباه می تواند به شما ؟” او می گوید. “این خیلی نمادین و وجود خواهد داشت بسیاری از انتظارات است.”

اما منشأ آن به عنوان محصول Steven Moffat و Mark Gattis که می خواهم آورده چین و چروک های جدید به داستان شرلوک هولمز او را تشویق به خواندن فیلمنامه و وقتی که او را دیدم به اندازه کافی جدید چین و چروک — از جمله ون هلسینگ در نقش یک زن دالی چاه و یک راهبه که در آن — به قسمت.

“است که به این دراکولا کاملا متفاوت پویا” بنگ می گوید. “از آنجا که وجود دارد این جاذبه و حتی اگر او کردم کاملا مشکل ارتباط با خدا, او هنوز هم که نماینده و من از طرف دیگر. من از نیروهای تاریک.

“این که آیا آن است برای من. زمانی که من آن را خواندم گفتم خوب این چیزی است که ما باید انجام دهیم.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de