ده ها مثبت برای coronavirus در LA Skid Row پناهگاه بی خانمان پس از تمام ساکنان آزمایش

از بیش از 200 نفر در اتحادیه ماموریت نجات در Skid Row منطقه از مرکز شهر لس آنجلس که مورد آزمایش قرار گرفتند برای COVID-19 اوایل این هفته 43 نفر تست مثبت مسئولان شهرستان گزارش روز شنبه, آوریل 22.

پناهگاه بود ضربه اول با آن مورد در مارس 28 و بعد از آن دیدم بیشتر موارد در میان بی خانمان ساکنان این تسهیلات است. در طول هفته گذشته گسترده تر تست انجام شد در پناهگاه با هر دو علامت دار و بدون علامت مردم گرفتن تست شده است.

نتایج 178 آزمون تحویل داده شده اند تا به امروز با توجه به لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر. تعداد 43 مورد مثبت, 37 درصد علامتی و 63 درصد بدون علامت, او گفت:.

همه افرادی که آزمایش مثبت در حال رفتن به انزوا و پناه به توافق قرنطینه کسانی که باقی می ماند, او گفت:. هیچ مهمان های جدید در حال بستری در پناهگاه به منظور کنترل شیوع او گفت:.

افرادی که هنوز در پناهگاه تمرین های اجتماعی فاصله و پوشیدن پارچه ماسک. روزانه قراضه و تمیز کردن عمیق شده است افزایش یافته فرر گفت.

بیش از دو هفته گذشته 184 مردم منتقل شدند به هتل ها و متل, بسیاری از آنها نزدیک به اتحادیه ماموریت نجات.

روز دوشنبه فرر تا به حال گزارش شده است که 47 نفر تجربه بی خانمانی, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و 12 شد و در پناهگاه. در مجموع از هشت پناهگاه تا به حال موارد مثبت, او گفت:.

شهرستان سایت لیست سه مراکز تفریحی که به تازگی تبدیل به پناهگاه بی خانمان به عنوان امکانات که در آن مردم را آزمایش مثبت است.

یکی از این پناهگاه در گرانادا هیلز مرکز تفریح و سرگرمی در دره سن فرناندو منطقه از شهر لس آنجلس رفت و تحت قرنطینه پس از یک رزیدنت نتایج آزمون برگشتم مثبت در اوایل ماه آوریل.

این مرکز در حال حاضر دارای 14 ساکنان شهر تفریح و پارک های سایت. پس از اولیه گروه از مردم بودند دوباره واقع وجود دارد بیش از 20 نفر در سمت چپ سایت با ساکنان بودن به آرامی منتقل شده است و سایت در دو هفته گذشته.

بیش از آخر هفته یک کارمند در گرانادا هیلز مرکز آزمایش مثبت پس از یک قرنطینه شده است که مجموعه ای به تمدید شد تا جمعه با توجه به پناهگاه اپراتور کن کرافت. این شهرستان را در لیست نشان می دهد این عضو هیات بود “احتمالا” مورد.

همانطور که از روز دوشنبه دو مرکز تفریح و سرگرمی امکانات پان پاسیفیک در Fairfax منطقه و Peközkay نزدیکی USC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru