ده ها تن از شهر لس آنجلس کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus شهردار می گوید

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت جمعه, مارس 13 که بیش از 100 شهر و کارکنان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و تصریح کرد که یکی از آنها مرده است.

نه که کارمند هویت و نه بخش است که در آن او کار می کرد, منتشر شده است, به احترام این خانواده خواسته Garcetti گفت: طی جلسه توجیهی روزانه.

دفتر شهردار در هفته گذشته به اشتراک گذاشته شده است که این شهر نیروی کار بود برخورد با کروناویروس مربوط به مرگ اما این اولین بار است که او منتشر کرده است تعداد کل شهرستان کارکنان که تست کردم مثبت — 125 عنوان از شنبه, مارس 11.

قبلا این شهرستان منتشر شد تنها تعداد موارد در پلیس و آتش بخش است. از تعداد کلی فقط بیش از نیمی از کسانی که در ادارات. کل شهر نیروی کار شماره 40,000 کارکنان شهردار گفت.

Garcetti سرفه چند بار پاک گلو او در اوایل این جلسه اما او به سرعت اشاره کرد که او به تازگی آزمایش ویروس و نتایج آمد منفی است. او گفت که او گرفتار سرفه از دختر خود را چند روز پیش.

وقتی پرسیده شد که در مورد آزمون بعد شهردار گفت که او نمی توانست ملاقات معیار برای گرفتن تست های ارائه شده توسط این شهرستان است.

“من تا به حال هیچ تب و یا هر چیزی شبیه به آن است,” او گفت:. “من صادقانه خواهد بود من در زمان یک آزمون فقط مطمئن شوید و من منفی است.”

کسانی که یک تب و یا علائم در حال حاضر در حال حاضر واجد شرایط برای گرفتن تست اگر چه به تازگی شهردار به تازگی حذف شرط سنی است که این سایت متعلق به آزمون برای افراد مسن تر از 65.

الزامات واجد شرایط بودن برای این شهر تست سایت ها بر اساس راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی. Garcetti گفت: ویروس شناسی آزمون هنوز هم “محدود” به طوری که آنها در حال ارائه به افرادی که بدون علامت و استخر از آزمون در حال حاضر در دسترس هستند هنوز هم مورد نیاز “برای افراد با علائم.”

Garcetti مشترک جزئیات اضافی به عنوان دولت و شهرداری های مختلف به دنبال ایجاد یک طرح برای انتقال جامعه به حالت عادی بازگشت. شهردار گفت که او خواهد شد به دنبال به تاریخچه و همچنین به عنوان آنچه که اتفاق می افتد در سراسر جهان برای تصمیم گیری آنچه که این شهر را در کنار انجام.

روز دوشنبه Garcetti با اشاره به سال 1918 پاندمی آنفلوانزا و اشاره کرد که لس آنجلس که حفظ یک دیگر مستند از سان فرانسیسکو بود قادر به نگه داشتن موارد و مرگ و میر در طول یک دوم سنبله در موارد. L. A. نیز منعکس دیر اقتصادی, زمانی که خود را مستند برداشته شد, او گفت:.

“ما می دانیم که ما باید در حال حاضر آماده برای دوم و سوم سنبله از COVID-19,” Garcetti گفت. “تاریخ به ما می آموزد که.”

Garcetti همچنین گفت که او خواهد بود به دنبال در شهرستانها مانند ووهان که به تازگی برداشته شدن محدودیت های آن و در کره جنوبی که به دقت مدیریت موارد از طریق آزمایش و نظارت بر موارد.

“همانطور که ما نیز به دنبال به گذشته برای درس ما نیز به دنبال در شهرستانها و استان ها و کشورها در سراسر جهان است که در حال مرور این سوال از بازگشایی,” او گفت:. “ما در یک موقعیت خوب به تماشای آنها را در حرکت اول است.”

او همچنین گفت که او آغاز خواهد شد به اشتراک گذاری داده های روزانه بسته نشان دادن آمار از کجا لس آنجلس ایستاده بود در مبارزه با ویروس. این بسته را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de