داو کاهش مییابد و دوباره به فروش بیش از coronavirus عمیق تر

توسط استن چو

نیویورک (AP) — تعمیق coronavirus بحران فرستاده سهام به دیگری هشدار دهنده اسلاید در وال استریت در روز پنج شنبه باعث مختصری خودکار خاموش شدن در تجارت برای دومین بار در این هفته است.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود حدود 1,800 امتیاز و یا نزدیک به 8 درصد در midmorning در حالی که گسترده تر S&P 500 خاموش بود 6.2% میان آبشار از لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان و افزایش نگرانی که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد کمک به تضعیف اقتصاد هر زمان به زودی.

تجارت متوقف شد برای 15 دقیقه پس از فروش در زنگ باز افتاد به اصطلاح قطع کننده مدار است که برای اولین بار به تصویب رسید و پس از سال 1987 سقوط. تا این هفته آنها تا به حال نشده است فعال از سال 1997.

یک قطره در روز چهارشنبه فرستاده داو به آنچه شناخته شده به عنوان یک بازار فروش برای اولین بار در بیش از یک دهه از زمانی که شاخص از دست داده و بیش از 20 درصد از آن بالا تمام وقت فقط در ماه گذشته در آوردن به یکی از طولانی ترین گاو اجرا می شود در وال استریت تاریخچه. S&P 500 بود خطرناکی برای ورود به بازار خرس خاک بیش از حد.

آخرین فروش پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه او را به محدود کردن سفر به آمریکا از اروپا به امید حاوی ویروس, خرید و فروش یکی دیگر از ضربه به در حال حاضر ضرب و شتم هواپیمایی و مسافرتی صنایع. تهمت نیز مشخص شده اقدامات لازم برای تمدید کمک مالی به افراد و کسب و کار از بحران صدمه دیده است.

اما “بازار قضاوت در آن اعلام شده است که آن را بیش از حد کم و خیلی دیر” گفت: Michael McCarthy از CMC Markets.

استراتژیست در مورگان استنلی گفت: در گزارش چهارشنبه شب که شرایط بدست بد به اندازه کافی به prod اتهامات واشنگتن به عمل می کنند اما “ما فکر می کنیم عمل ممکن است قریب الوقوع و مطمئن نیستید آن کافی خواهد بود.”

“این بد است. بدترین و سریع ترین سهام بازار در اصلاح ما حرفه ای” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه گفت: در یک تحقیق یک شبه. “اقتصاد محکوم به رکود اقتصادی این کشور کار متوقف می شود و طول می کشد 30 روز آینده ، بازار سهام آن را می داند. شرط بندی بر روی آن.”

داو در midmorning در 21,852 آن در پایین ترین نقطه از اواخر دسامبر 2018 زمانی که سرمایه گذاران نگران رکود اقتصادی شد در راه به دلیل افزایش نرخ بهره و مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

آن را هنوز هم بالاتر از آن را در بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح در سال 2017, هنگامی که آن را بسته در 19,827.

آسیب شد در سراسر جهان و چشم ظاهر. در میان حرکت بزرگ:

— سفر سهام دوباره در میان سخت ترین ضربه. نروژی کروز خط از دست داده و بیش از یک چهارم از ارزش خود را Royal Caribbean Cruises کاهش 23.6%.

نفت خود را ادامه داد وحشیانه هفته با معیار ایالات متحده به کمتر از 31 دلار در هر بشکه رسید.

— سهام اروپا سقوط 9% حتی پس از بانک مرکزی اروپا متعهد به خرید اوراق قرضه بیشتر و ارائه کمک های بیشتر برای اقتصاد است.

— در آسیا ارزش سهام در تایلند و فیلیپین سقوط کرد به طوری سریع است که معامله شد به طور موقت متوقف شده است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن غرق 4.4 درصد به پایین ترین سطح خود در چهار سال و کره جنوبی را در بازار از دست 3.9%.

— وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده که یکی از اولین بازارهای زنگ خطر را به صدا در اقتصادی خطرات ناشی از این ویروس کاهش یافت و بیشتر در نشانه ای از ترس بیشتر در بازار است.

___

AP کسب و کار نویسنده یوری Kageyama کمک از توکیو است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im