توسط ALEX VEIGA

وال استریت به پایان رسید هفته همان راه آن آغاز شد: در عقب نشینی کامل از coronavirus.

سهام به شدت کاهش یافت و قیمت نفت غرق جمعه به عنوان فدرال و دولت های ایالتی منتقل تعطیل بزرگتر و بزرگتر ردیف هایی از اقتصاد کشور را به این امید از محدود کردن گسترش شیوع.

میانگین صنعتی داو جونز تضعیف بیش از 900 امتیاز در پایان هفته با 17.3% از دست دادن. این شاخص کاهش یافته است و در چهار پنج هفته.

آخرین فروش محو سود از یک روز زودتر و دربسته در محیط بازار بدترین هفته پس از بحران مالی سال 2008 است.

سرمایه گذاران نگران هستند که coronavirus را غوطه ور در ایالات متحده و دیگر اقتصادهای بزرگ به رکود عمیق. مراحل برای جلوگیری از گسترش شیوع باعث عظیم اختلالات و اخراج. خوش بینی که اورژانس اقدامات بانک مرکزی و دولت برای کاهش آسیب های اقتصادی دارای مشکلاتی روبرو شد چراکه سرمایه گذاران منتظر برگ برنده دولت برای تحویل در قانون است که به پمپ میلیاردها دلار به صدمه زدن به خانواده ها و صنایع.

“Coronavirus است بستن اقتصاد پایین گفت:” لیندزی زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری. در همان زمان قیمت نفت در حال پایین کشیده با افزایش منابع در زمانی که تقاضا در حال کاهش است.

“این نوع از دو whammy برای اقتصاد,” او گفت:.

روز جمعه فروش به سرعت پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو دستور داد که اکثر کارگران در خانه بمانند. این بیانیه یک روز پس از کالیفرنیا اعلام کرد اقدامات مشابه است. این حرکت برگ ها و رستوران ها و خرده فروشان و کسب و کارهای دیگر وابسته به مصرف کننده ترافیک در اقتصادی برزخ به عنوان آنها مجبور به بستن درب کردند و یا اخراج کارگران است.

این اقدامات همچنین متوسط کمتر تقاضا برای نفت است. خام ایالات متحده کاهش یافته و حدود 21% و نقل مکان کرد به زیر 20 دلار در هر بشکه برای اولین بار پس از فوریه 2002.

سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید جلوگیری از شتاب برای بازار فرار ترمز ماشین به سهولت.

“ما فقط نمی دانم آنچه در دو هفته آینده به ارمغان خواهد آورد” گفت: پل کریستوفر, بازار جهانی استراتژیست در ولز فارگو سرمایه گذاری موسسه. “ما می رویم به دنبال همان عفونت منحنی به کشورهای دیگر و تعدادی عفونت را به شدت شتاب? که زمانی که این طوفان در حال رفتن به آمده است.”

بیش از 10000 نفر کشته شده اند. وجود دارد بیش از 246,000 موارد در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

داو کاهش یافت 913.21 امتیاز یا 4.5% به 19,173.98. S&P 500 معیار برای بسیاری از وجوه شاخص برگزار شده در حساب های بازنشستگی و اندازه گیری ترجیح داده شده توسط سرمایه گذاران حرفه ای کاهش 4.3% پس از 1.8% زودتر. شاخص پایین 31.9% پس از رسیدن به رکورد یک ماه پیش.

سرمایه گذاران به دنبال ایمنی در اوراق قرضۀ دولتی ایالات متحده رانندگی خود بازده گسترده پایین تر است. 10 سال عملکرد خزانه داری که تحت تاثیر نرخ بهره در وام مسکن و وام های مصرف کننده تضعیف 0.88% از 1.12% اواخر پنج شنبه. حداقل این است که عادی بازارهای رفتار است. پیش از آن در هفته سرمایه گذاران با فروش سهام و اوراق قرضه در همان زمان در جان عجله برای جمع آوری پول.

نفت شده است ياوه هفته های اخیر به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی کاهش شدید تقاضا برای انرژی به عنوان تولید سفر و تجارت خرد کردن تقریبا متوقف شد. آن را از 45 دلار در هر بشکه در اوایل این ماه. جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه نیز فشار روغن پایین تر است.

اروپا و بازارهای آسیایی بسته گسترده بالاتر است.

با وجود این آخرین جلسه از فروش امید باقی می ماند که وجود خواهد داشت پیشرفت در پیدا کردن ویروس و درمان است که “boatload از محرک های اقتصادی توسط بانک مرکزی و دولت قرار داده خواهد شد اقتصاد جهانی در موقعیت U شکل بازیابی گفت:” ادوارد ملا از Oanda در یک گزارش.

در کاپیتول هیل مجلس ادامه داد: برای نهایی کردن $1 تریلیون دلار به علاوه بسته کمک به سرپا نگه داشتن خانواده ها و اقتصاد آمریکا که قرار دادن پول به طور مستقیم به آمریکا در جیب. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش محرک اعتقاد به آن مورد نیاز است برای ایجاد ثبات در اقتصاد و بازارهای سهام شده اند که کوبیده با بحران است.

“ما امیدواریم که برای دیدن کنگره عمل می کنند که در اوایل هفته آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

در همان جلسه برنده اعلام کرد موثر بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک منع ترین سفر جز برای تجارت است. که به ارمغان می آورد آن را در خط با محدودیت در مرز کانادا در اوایل این هفته.

حتی با بازار گسترده اسلاید خطوط هوایی و هتل ها و خط کروز اپراتورهای صعود به عنوان کنگره مشغول به کار در محرک اقتصادی لایحه که شامل میلیاردها به قید وثیقه از آن در صنایع. هواپیمایی متحده رسید 15.1 درصد و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی شروع به پریدن کرد 18.3%. کارناوال افزایش یافت 20٪. با وجود دستاوردهای بزرگ این سهام هنوز هم به شدت پایین برای سال.

فقط در آخرین حرکت به backstop بازار, فدرال رزرو آمریکا روز جمعه گفت این امر به دنبال پایین نگه داشتن خونتان نرخ بهره در دولت و شهرداری بازار اوراق قرضه با حمایت بانک خرید اوراق قرضه.

سرمایه گذاران در حال متلاطم با توجه به عدم اطمینان در مورد اندازه و مدت تاثیر coronavirus شیوع و گسترش موج از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به معنای کمک به آن داشته باشد.

بازار به احتمال زیاد برای بیشتر turblence هفته آینده به عنوان سرمایه گذاران بهتر نگاه اقتصادی خرید اینترنتی از کسب و کار و تعطیلی و اخراج. گلدمن ساکس گروه تحلیلگران پروژه ای است که این هفته در ایالات متحده بیکاری کمک برنامه افزایش بیش از 2 میلیون رکورد.

“ما در حال رفتن به شروع به دیدن واقعا ترسناک اقتصادی اعداد” گفت: Lindsey زنگ رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در متحد سرمایه گذاری.

___

AP کسب و کار نویسنده شیرین کن کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de