حتی هنرمندان حفاری دوناتها. چه کسی دوست ندارد به درمان شیرین که آه-تا آمریکا ؟

بنابراین در اواسط ماه مارس, در اینجا می آید از شیرینی زندگی, موزه, پاپ آپ, جاذبه, تولید شده توسط, هنرهای تجسمی, آژانس, هنر X شرکت با تاسیسات لا هنرمندان. ایده این است برای ارائه یک نگاه به زندگی از طریق فروتن درمان است. صف از هنرمندان محلی را شامل هنرمندان خیابانی Karlos “برجستگی” مارکز و Cloe حکاکیان; مجسمه ساز اریک پترسون و muralist Collin Salazar.

سازندگان آن می خواهید بازدید کنندگان را به می دانم که آن را نزدیک. شما کاملا به انجمن خوش آمدید شلاق تلفن همراه خود را, با توجه به وب سایت خود را: بازدید کنندگان می توانید به یاد ماندنی, شاد, تجربه های است که می تواند گرفته شده از طریق لنز دوربین. آماده برای ورود به یک جهان پر از لبخند می خندد یکی از نوع حلقه ای نصب چند حسی همهجانبه اتاق و کل بسیاری از عکاسی از لحظات است که شما نمی خواهید به دست است.

بهترین بخش ؟ قیمت پذیرش شامل رفتار شیرین.

آن را پیدا کنید: داخل وست بازار در طبقه دوم در نزدیکی Chuze تناسب اندام و JC پنی 2036A وست بازار, Westminster 714-253-7901.

بلیط: $25; $17 برای کودکان سنین 6 تا 12; کودکان کمتر از 5 پذیرفته رایگان. تخفیف برای خانواده های چهار و گروه شش. فروش بلیط شروع یکشنبه, فوریه. 9; با استفاده از کد های تبلیغاتی “lovedonuts25” برای 25% تخفیف در حال حاضر از طریق پنج شنبه, فوریه. 20. بازدید donutlifemuseum.com.

باز: که در ماه مارس. ساعت: 1-9 p. m. روز شنبه, چهار شنبه, پنج شنبه و جمعه از 10 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه; 11 صبح تا 6 بعد از ظهر یکشنبه. بسته شنبه برای برگزاری مراسم خصوصی.

پیش نمایش: دریافت دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از شیرینی زندگی موزه در وست مینستر را Galentine روز رویداد از ظهر-5 p. m. روز شنبه, فوریه. 9. رفتار شیرین خواهد بود خدمت در یک ملاقات و خوش آمد می گوید با TikTokers Ondreaz لوپز تونی لوپز و Michael Le.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de