1920x1080_IANON.jpg

اگر شما به شدت نیاز به برخی از اخرین کمدی, پس از آن من ناشناس نشان می دهد (Livestream Edition) است برای شما! در اینجا چگونه کار می کند: ما جالب ترین, محلی و ملی, کمدین به ریف و heckle wildest فک droppingly اشتباه و بدون سانسور من ناشناس ارسالی از معروف غریبه و پورتلند جیوه ستون و در بازگشت شما خنده yer buttz کردن!

نسخه های قبلی از من ناشناس و نشان می دهد به طور افراطی خنده دار و سرگرم کننده, بنابراین شما واقعا نمی خواهید به دست این یکی! پیوستن خود را لذت بخش میزبان کیت مورفی (یک عطارد “جبهة نابغه کمدی”) به شرح زیر خواهد بود قاتلان’ ردیف خنده دار, ملی, کمدین محبوب:

پشتیبانی غریبه

• Mohanad Elshieky (کانن, Comedy Central, پاپ آپ, مجله جیوه‘s جبهة نابغه کمدی)
• مگی Maye (کانن, آخرین تماس با Carson Daly, SXSW, بریدگتون جشنواره طنز)
• جاش Gondelman (کانن, Late Night With Seth Meyers, The Late Late Show with James Corden, هفته گذشته Tonight with John Oliver, Desus & Mero)

اوه پسر! که یکی helluva صف سمت راست وجود دارد! بنابراین اگر جنون از جهان به شما کردم به پایین به من ناشناس نمایش خنده دار درمان شما بوده ام به دنبال. دریافت بلیط خود را در حال حاضر برای livestream من ناشناس در جمعه, ژوئن 26 در 8 ساعت! خود را انتخاب کنید قیمت: 5 دلار به $20 دلار. آن را انجام دهد SOOOOO خوب!