دانا Veloce به ارمغان می آورد صفحه اصلی برنده شدن در سانتا Ysabel سهام در سانتا آنیتا

  • دانا Veloce و سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat برنده Grade III $100,000 بابا Ysabel سهام چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • مالک Kaleem شاه راهنماهای دانا Veloce و سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat به دایره برنده پس از پیروزی خود را در کلاس III $100,000 بابا Ysabel سهام چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat راهنماهای دانا Veloce به دایره برنده پس از پیروزی خود را در کلاس III $100,000 بابا Ysabel سهام چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

  • دانا Veloce و سوارکار اسب دوانی شدن Flavien Prat برنده Grade III $100,000 بابا Ysabel سهام چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 در سانتا آنیتا پارک Arcadia, CA. (حسن نیت ارائه میدهد از Benoit عکس)

ARCADIA >> هیچ انگلیسی Idiom در روز یکشنبه $100,000 بابا Ysabel سهام در سانتا آنیتا. هیچ لیف درخت ، از این رو به شدت مورد علاقه دانا Veloce تا به حال هیچ مشکلی برنده شدن در درجه سوم مسابقه.

آماده شدن برای مرحله نهایی مسابقات بین دو تا از بهترین 3 ساله fillies در کشور — ونیزی بندر و دانا Veloce در $400,000 کلاس من سانتا آنیتا اوکس در مارس 4.

ونیزی بندر روت توسط ریچارد Baltas برنده دو از سه شروع می شود از جمله 9 1/4 ظهر پیروزی در درجه دوم لاس Virgenes سهام در سانتا آنیتا در فوریه. 8 در سهام اولین.

دانا Veloce حال اجرای دوم در دو کلاس من نژادها Breeders’ Cup نوجوانان Fillies در سانتا آنیتا و Starlet در لوس آلامیتوس او قبل از 4 1/4 ظهر پیروزی در سانتا Ysabel.

بازی شیر یا خط در باب Baffert را Gamine که عرضه در روز شنبه ششم مسابقه در سانتا آنیتا و برنده بشود توسط 6 1/4 طول تحت Drayden ون دایک و جنوب کالیفرنیا سه نفر از بهترین جوان fillies در کشور است.

دانا Veloce یک دختر عمو, Mo, برکت است با اوایل سرعت. او برنده دروازه به سیم در ابتدا درخواست توسط 9 1/2 طول در سپتامبر. 28 در سانتا آنیتا و برگشت در حال اجرا در Breeders’ Cup پنج هفته بعد از بسته شدن چهارم در ابتدا سعی کنید در اطراف دو نوبت و در حال سقوط کوتاه توسط یک, گردن, پشت, انگلیسی, اصطلاح است.

در کنار او شروع Starlet او دوم کل مسابقه از دست دادن با یک و نیم ظهر به لیف درخت بود که به تازگی بازنشسته به دلیل مصدومیت.

دانا Veloce انجام می خواستم برای رفتن به منجر یکشنبه اما او bobbled در آغاز تحت منظم سوار Flavien Prat و خودش را در جایگاه چهارم تا پشت.

“ما نمی طرح را به مانند این که” برنده شدن مربی سیمون Callaghan گفت. “من فکر کردم او می تواند سریع ترین دختر شوخ و جوان اما Flavien رفت و به طرح B, اجازه دهید آنها را زمانی که او نمی شکستن خوب و یه مدرسه خوب آمد در اطراف آنها. من فکر می کنم که رفتن به خدمت خود را به اثر خوب برای آینده است.”

آن را به خوبی به طبیعی با سرعت اما حتی بهتر از زمانی که یک اسب می تواند در مهار آن, سرعت, دراز, درست کردن سرعت و سپس ذخیره کنید بهترین خود را در حال اجرا برای کشش.

“این قطعا چیز خوبی باید تا آستین خود را به خصوص در (کنتاکی) اوکس زمانی که آنها در حال رفتن است که فاصله (1 1/8 مایل) یک مسابقه بزرگ میشه. آن را به خوبی می دانیم که شما می توانید به عقب.”

سانتا Ysabel شد دانا Veloce اولین مسابقه در سه ماه و اولین پیروزی پس از ازدواج نمره.

“پس از Starlet ما به او برخی از زمان خاموش” Callaghan گفت. “او واقعا تا به حال انجام می شود مقدار زیادی در یک زمان کوتاه تقریبا کشیده کردن Breeders’ Cup. آن را خوب به او استراحت او را به عقب و شروع در اینجا با 3 سال مبارزه است.”

Callaghan گفت: اوایل طرح این است که برای حفظ دانا Veloce خانه و اجرا در سانتا آنیتا اوکس اما آنها را نامزد او به اشلند سهام (4 آوریل در purple entertainment).

صاحب Kaleem, شاه, که همچنین دارای یک پسر 4 ساله دختر شوخ و جوان در Bellafina حال عصبی در لحظه ای که دانا Veloce خاموش کردم به خشن شروع می شود.

“ما انتظار برای رفتن به این منجر شود اما بدیهی است که Flavien تا به حال برای رفتن به Plan B,” او گفت:. “My heart skipped ضرب و شتم, مطمئن, اما آن چه در آن است و من خوشحالم که او آمد در حال اجرا در پایان.”

سخنرانی یک دختر شوخ و جوان در حال آموزش توسط Michael McCarthy, به پایان رسید, دوم, 3 1/4 طول در مقابل مقام سوم مشهور آبی.

ارسال postward به عنوان 1-5 مورد علاقه دانا Veloce زد 1 1/16 مایل در 1:45.43.

“او آماده بود اما او تصادفا وجود دارد در حال شکستن است و ما در پشت آن اسب بنابراین او کمی مشتاق” Prat گفت. “هنگامی که ما تبدیل کردن پشت او کاهش یافته بیت و آرامش بسیار خوبی است.

“این همیشه بزرگ زمانی که آنها قادر به تنظیم و من امیدوارم که او می تواند در بهبود این مسابقه است. او پر بود از اجرا و در پایان و در او به کار گرفته شده همه چیز خوب است.”

همه چیز اما شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im