کمک های مالی به ارتش رستگاری به همسان تا 500.000 دلار برای COVID-19 امداد

Category: توین سیتی No comments

شهرهای دوقلو کمکهای مالی به ارتش نجات دو برابر خواهد شد از طریق آوریل 3 از آنجا که این سازمان دریافت کرده است $500,000 در تطبیق بودجه به آدرس COVID-19 بحران است.

نجات ارتش, Northern Division, را پوشش می دهد که در ایالت مینه سوتا و داکوتای شمالی دیده است افزایش تقاضا برای خدمات خود را به عنوان coronavirus همه گیر باعث شده است که کارگران به گذاشته یا furloughed این سازمان گفت: در انتشار اخبار.

اگر چه بسیاری از خدمات خود را در دسترس هستند به طور معمول نجات ارتش تا به حال به برخی از امتیازات به COVID-19. برای مثال آن وعده های غذایی رایگان در حال حاضر “برو” به جای اینکه خدمت در یک سالن غذاخوری; مواد غذایی خود را pantries در حال حاضر دست آماده جعبه از مواد غذایی به جای مردم اجازه می دهد به فهرست قفسه های خود را.

سازمان پناهگاه های اضطراری ادامه کار با اضافه احتیاطی در محل و آن را همچنان به ارائه کمک با اجاره و آب و برق و حمل و نقل.

کمک های مالی می تواند از طریق سایت های نجات ارتش شمالی را بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>