رشد بعد از مدرسه تنقلات معمولا به معنای پوست کنده و یا قطعه قطعه میوه رایج ترین شکل از “دوستت دارم” من از چینی مهاجر ، اما او حرکت رفت و اغلب مورد بی توجهی قرار گرفته چرا که در هر حال حاضر و پس از آن من می خواهم به جای پیدا کردن رول پیتزا را از فر معمولی آن نرم تاک افزایش سطح من از هیجان تا یک نفرت انگیز دینگ نشان داد که قهوه ای طلایی جیب با یک استخر از گدازه داغ “پیتزا” پر کردن داخل آماده بودند. من تقریبا همیشه سوخته من, اما من اهمیتی نمی — آن را همیشه به ارزش آن است.

در میان محبوب ترین نام تجاری رول پیتزا است Totino را که در اصل از پیتزا فروشی در سال 1951 قبل از آن منجمد-پیتزا شعبه بود به دست آورد Pillsbury. پیتزا رول توسعه یافته توسط Jeno Palucci که در زمان تجربه خود را در حال توسعه کنسرو چینی آمریکایی مواد غذایی و اعمال آن را به مواد غذایی ایتالیایی ایجاد منجمد eggroll محصول با مواد تشکیل دهنده پیتزا مانند پنیر یا پپرونی. پیتزا رول فروخته شد به Pillsbury در سال 1985.

شخصا, من فکر می کنم نتیجه این است که بیشتر شبیه به یک سوخاری یا تست راویولی لا St. Louis. امروزه پیتزا رول در انواع طعم — پنیر, سه گانه, گوشت, ترکیب, پپرونی, سوسیس و عالی. وجود دارد حتی پیتزا رول پر شده با پنیر ناچو و چیزبرگر مواد تشکیل دهنده. مناسب تنقلات آنقدر محبوب است که آنها با الهام از SNL skits پوشاک و بی شماری memes. آن را تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از تماشای یک Totino تجاری آمده سوپر جام فصل است.

پیتزا های مورد علاقه امریکا, مواد غذایی گفت: Mike Kostyo یک trendologist در Datassential که انجام صنایع غذایی تحقیقات بازار بیش از 3,600 غذاها و طعم. هشتاد و نه درصد از مصرف کنندگان می گویند که آنها را دوست دارم و یا مانند پیتزا و نمرات آن در 100 درصد برای هر دموگرافیک از جمله سن و درآمد ،

“که قریب به اتفاق محبوبیت این است که چرا شما آنقدر عطر و طعم و فرمت نوآوری که شامل ارائه پیتزا در snackable اشکال مانند پیتزا رول” Kostyo نوشت: در یک ایمیل. “آمریکایی ها نیز عشق به میان وعده با 96% از ما داشتن حداقل یک وعده در روز گذشته و فرد به طور متوسط سه تا چهار میان وعده.”

به نظر می رسد که پیتزا رول ها پاسخ مناسب وقتی که یک جلسه از munchies بازدید. هنگامی که پخته شده به درستی آنها ترد در خارج و شیرین و خوش طعم در داخل. آنها تقریبا بیش از حد آسان به پاپ در دهان خود را و آن را غیر معمول نیست برای خودتان پیدا کنید از خوردن بیش از شما در اصل در نظر گرفته شده.

در حالی که Totino را ممکن است محبوب ترین در نام ما می خواستم برای پیدا کردن اگر وجود مارک های دیگر ساخته شده است که یک محصول بهتر است. ما نمونه شش مارک پیتزا رول که شما می توانید در این بخش منجمد در فروشگاه مواد غذایی محلی خود. این تست طعم و مزه مانند دیگران ما را در پوسته پای شکلات داغ و سس رنچ یک نابینا مزه که بدان معنی است که شرکت کنندگان نمی دانند که چه با نام تجاری از پیتزا رول آنها مزه. ما سعی کردیم به اولویت بندی ترکیب عطر و طعم مگر اینکه هیچ گزینه ای دیگر است.

هر رول پیتزا بود پخته شده در فر بر اساس آن دستورالعمل بسته. ما خریداری پیتزا رول از Aldi, Jewel-Osco, ماریانو را palm bae تازه بازار هدف و قیمت های ذکر شده چه هستند قیمت به طور معمول بدون هیچ گونه تبلیغات و یا تخفیف.

دیدن نتایج زیر ذکر شده از بدترین به بهترین و اجازه دهید من می دانم آنچه که محصول ما باید سعی کنید بعدی.

6. احساس خوب مواد غذایی Uncured پپرونی گزش

(E. Jason Wambsgans/شیکاگو تریبون)

با استفاده از گل کلم پوسته, احساس خوب, غذاهای سعی کردم به رول پیتزا سالم. ما tasters آنها را متنفر بودم. “به نظر می رسد مانند یک پف کرده پر خوک بخشی” یکی از شرکت کنندگان گفت. “اوه.” بسیاری از گله و شکایت که نیش بودند بیش از حد خمیری و احساس خام حتی اگر تنقلات به طور کامل پخته شد. “این تقریبا یک جرم و جنایت است. من عصبانی هستم” یکی taster به این نتیجه رسیدند. $4.99, 7 اونس, هدف

5. Totino پیتزا رول

(E. Jason Wambsgans/شیکاگو تریبون/TNS)

آن را تعجب آور بود برای دیدن این برند شناخته سقوط تا کنون پشت سر بقیه پیتزا رول ما سعی کردیم اما tasters شکایت کرده است که گوجه فرنگی پر شده بود مطلوب با ناخوشایند مصنوعی داشته باشید. بسیاری از Totino را رول پشت سر هم باز در حالی که پخت و پز حتی اگر آنها پخته شده با توجه به دستورالعمل بسته. تنها منجی برای Totino بود آن ترد پوسته. “این فقط ناخالص” نوشت: یکی taster. “من نفرت این رول پیتزا با تمام قلب من است. نفسم بوی سیر و ناامیدی است.” 24.8 اونس $5.79, palm bae.

4. آنی پیتزا Poppers

(E. Jason Wambsgans/شیکاگو تریبون/TNS)

آنی را نیز دچار ضعف درز با بسیاری از رول ترکیدن باز کردن در فر. شرکت کنندگان را دوست نداشتند رول’ تخریب بافت و شکایت کرده است که آنها بیش از حد پوست مانند بوی جعلی سوسیس و یادآوری آنها از ناهار گوشت تاکو پر کردن. “من می خواهم آن را بخورم اما آن را مانند یک خطر ناک گزینه” نوشت: یکی از شرکت کنندگان. تنقلات نیز فاقد cheesiness و پر کردن بیشتر بود سس. 5 اونس $3.49 ماریانو است.

3. Mama Cozzi پیتزا اسنک

(E. Jason Wambsgans/شیکاگو تریبون/TNS)

این Aldi-نام تجاری رول پیتزا بوی مانند “دوران نوجوانی و تصویری بازی ها” و یادآوری tasters منجمد پیتزا, اگر چه احساسات تقسیم شدند در چه بود که مثبت یا منفی چیزی. در حالی که یکی taster گفت: Mama Cozzi پیتزا اسنک بودند “مانند خوردن جعبه است که یک بار برگزار می شود پیتزا” دیگران گفت این پوسته به حال “گندم و جو” که آنها لذت می برد به علاوه پوسته خوب برای پر کردن نسبت. 45 اونس $5.39, Aldi

2. امضا, انتخاب, اسنک پیتزا

(E. Jason Wambsgans/شیکاگو تریبون/TNS)

حتی اگر امضای انتخاب تنقلات بودند به عنوان مینی گندم بدون پوشش tasters دوست game, این پیتزا رول برای ترد پوسته درست گوجه فرنگی-سس-با-پونه طعم و ظاهر قهوه ای طلایی با ترد حباب. “آن را مانند بوی داخل well-loved چاک-E-پنیر” نوشت: یکی taster, و یکی دیگر گفت: “(این) می کند و در واقع مانند طعم پیتزا.” 45 اونس $7.49, Jewel-Osco

1. Kroger اسنک پیتزا رول

(E. Jason Wambsgans/شیکاگو تریبون/TNS)

با شامپانی پوسته طلایی و قهوه ای رنگ Kroger پیتزا رول نه تنها نگاه خوب اما طعم خوب بیش از حد. آنها سرشار از شیرین و سس مرزه نشان داد و حضور واضح و روشن از گیاهان است. “این مرا به یاد ساده نیوز” یکی taster نوشت. “من می توانم خودم خدمت در این حزب پس از همه, مست, در حال حاضر.” Tasters نیز با تمجید از رول برای خود پوسته-برای-سس و نسبت آنها را به عنوان متقاعد کننده pizzalike. $2.99, 20 اونس ماریانو را

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im