داجرز به نظر نمی رسد به اتاق را برای بالا تبادل چشم انداز داستین ممکن است

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

گلندیل, Ariz. — جلوگیری از آسیب های که تغییر آرایش داجرز’ تبادل کارکنان آن به نظر می رسد مانند بالا چشم انداز داستین ممکن است باز خواهد شد 2020 فصل در لیگ کوچک است.

داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: ممکن نیست در حال ارزیابی برای اغل گاو یا حشم نقش به شروع فصل. با شروع چرخش در اصل مجموعه — واکر Buehler, Clayton, Kershaw, دیوید, قیمت, Julio Urias و الکس چوب — ممکن است بلیط به شهر اوکلاهما به نظر می رسد پانچ.

“من نمی بینم اغل گاو یا حشم نقش خارج از اردوگاه” رابرتز گفت. “هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. چیزهایی که می توانید تغییر دهید. اما بدیهی است که ما او را به عنوان یک نویسنده. او تن به تن از ” قلم در سال گذشته زمانی که او به نام بالا و ساخته شده برخی شروع می شود. اما من فکر می کنم در حال حاضر ما در حال رفتن به ادامه ساخت و او را به عنوان یک نویسنده.

“من فقط آن را نمی بینیم ساخت یک کل بسیاری از حس به عنوان یک بازیکن جوان او را در ‘قلم از اردوگاه.”

ممکن است گفت که او وارد اردوگاه آماده شده برای “هر آنچه مورد نیاز بود … یا می خواستم.” از صبح روز شنبه, مارس گفت داجرز’ تصمیم گیرندگان صحبت نکرده بود به او در مورد نقش خود به عنوان یک نویسنده و یا مسکن. 22-در سال right-hander محدود شده است و طی هفته گذشته پس از احساس تنگی در سمت چپ او پس از پرتاب ،

“آن را از دست من او گفت:” در مورد چشم انداز از باز کردن فصل در سه گانه-A. “اگر آنها نمی خواهند من تا اینجا که در نقش (امداد) من نمی تواند تغییر دهد.”

ممکن است خود را بزرگ-لیگ اولین فصل گذشته ظاهر می شود در 14 بازی برای داجرز — چهار شروع می شود و 10 تسکین ظاهر. او ساخته شده postseason فهرست و تن به تن از اغل گاو یا حشم دو بار.

پتانسیل آشکار بود. در چهار شروع می شد و 1-2 با 2.72 دوران 1.08 شلاق و 17-3 strikeout-به-نسبت به راه رفتن. از اغل گاو یا حشم او به وضوح از عنصر خود و نامنظم در زمان. او تا به حال یک 5.11 عصر در 12 1/3 نوبت از اغل گاو یا حشم.

“ما درک می کنیم که او را از انجام برخی از چیزهای واقعا خوب برای ما” رابرتز گفت. “و در حال حاضر همه چیز می تواند تغییر تا آنجا که به سلامت. بنابراین ما فقط تشویق داستین برای کنترل آنچه که او می تواند کنترل و الان که سالم دریافت کنید و بر روی تپه و ساخت است که تعداد زمین.”

تونی Gonsolin در “همان سطل” تا آنجا که به عنوان یک استارت رابرتز گفت. اما Gonsolin زمین mix, سن (25 سه سال مسن تر از ماه مه) و تبادل تجربه در امداد (او خود را صرف دو حرفه ای فصل به عنوان یک مسکن) او را بیشتر از یک نظر برای اغل گاو یا حشم نقش. اما زمستان خریداری از بلیک Treinen و Brusdar Graterol به نظر می رسد که بسته اغل گاو یا حشم گیت در مه و Gonsolin.

“بدیهی است که با Graterol حرکت صعودی بالقوه Treinen تاریخ — آره وجود دارد تنها بسیاری از نقاط” رابرتز گفت. “اما من فکر می کنم که در کوتاه مدت و بلند مدت در نظر ما با دیدن این بچه ها (مه و Gonsolin) به عنوان استارت و فقط نوع حفظ استارت عمق مهم برای توسعه و برای ما به عنوان یک سازمان. اما همه چیز تغییر کند.”

هر دو ممکن است و Gonsolin به احتمال زیاد تا با داجرز در برخی از نقطه در طول فصل. داجرز استفاده کرده اند به طور متوسط 12.3 شروع کوزه هر فصل در طول اجرا خود را از هفت متوالی لیگ ملی غرب عنوان.

LEFTY تکیه

رابرتز گفت: Caleb فرگوسن است که درمان به عنوان یک مسکن در بهار امسال. در گذشته فرگوسن تحت درمان قرار گرفت به عنوان یک نویسنده سپس کوتاه به امداد نقش.

در سال گذشته فرگوسن 44 امداد ظاهر شد که بیشتر توسط یک داجرز left-hander. رابرتز نشان از آن خواهد شد یک سه راه رقابت در میان فرگوسن اسکات الکساندر و آدم Kolarek برای چپ دست نقش در اغل گاو یا حشم.

با سه-خمیر حداقل قانون هر left-hander در اغل گاو یا حشم خواهد شد انتظار می رود به صورت هر دو سمت راست و چپ دست ممکن است.

“با الکساندر و فرگوسن در طول حرفه خود آنها از نوع خنثی تا آنجا که تجزیه و آدم نه به اندازه” رابرتز گفت. “اما آنچه او را در برابر چپ دستان در سال گذشته ما به او این فرصت را به دیدن اگر که upshoot نقش مقابل راست دست hitters. ما باید برخی از تصمیم گیری های دشوار را. شما در حال رفتن به انجام هر سه آنها. زمان خواهد شد بگویید.”

همچنین

Mookie بتی است که برنامه ریزی شده خود را به بهار داجرز اولین بازی در روز یکشنبه در بازی مقابل شیکاگو توله در Camelback در مرتع پرورش احشام. این بازی خواهد بود تلویزیونی در SportsNet لا. … کلیتون Kershaw برنامه ریزی شده بود به پرتاب به hitters در زندگی تمرین پنبه حلاجی شده در جلسه روز شنبه. از آنجا که از باران که عقب رانده شد تا روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im