داجرز مربی جورج Lombard تلاش می کند به افتخار کار خود را فعال مادر

دفتر تحقیقات فدرال نظارت از داجرز مربی جورج Lombard در بخشهایی از نه سال. پرونده در دسته گل Lombard است 313 صفحات طولانی است. این یک صفحه-ترنر.

کو کلاکس کلان سعی در خنثی کردن او از نشان دادن در می سی سی پی در سال 1965 (صفحه 96). او مظنون به معاونت در جرم متهم تروریستی در سال 1969 (صفحه 224). در آوریل سال 1974 در زمان هنک آرون شد, شکستن, دخترک معصوم, اموزش اجرا کنید صفحه اصلی ثبت اف بی آی بود و هنوز هم جمع آوری intel در Lombard های مختلف سیاسی در آتلانتا (صفحه 219).

امروز با ما تماس بگیرید دسته گل Lombard یک فعال مدنی روح قوم و خویشی به کسانی که در راهپیمایی زمانی که جورج فلوید درگذشت در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25. تاریخ ارائه آن حکم خود به خود برنامه. دیرین FBI مدیر J. Edgar Hoover اعتقاد Lombard موجه نامه ای به سرویس مخفی خواستار توجه به “رفتار و یا اظهارات نشان می دهد که میل به خشونت و نفرت و بیزاری نسبت به نظم و دولت” (صفحه 238).

بیشتر وجود دارد. خیلی بیشتر است. همه آن نقاط به چیزی جورج Lombard قادر بوده است به قطعه با هم برای خودش در طول سال: مادر او بود که جلوتر از زمان خود.

“اینجا جایی است که من باید بیشتر تحصیل کرده و فقط نوع یادگیری بیشتر از آنچه اتفاق می افتد در آن زمان” او گفت:.

آسان تر از انجام گفت. دسته گل Lombard کشته در تصادف خودرو زمانی که جورج 10 ساله بود. همان زنی که شنیده مارتین لوتر کینگ صحبت در یادبود لینکلن در سال 1963 بود که در حال حاضر یک مادر زمانی که جورج متولد شد و در سال 1975. در زمان او به اندازه کافی به درک نادر از زندگی خود را در راه او رفته بود.

جایی در دسته گل Lombard فایل به عنوان یک فعال نهفته است یک درس یا دو برای امروز. ممکن است آن را فوق العاده مفید برای کسی که نگه داشتن بلند گو حرف زدن که همراه با لیگ برتر, یونیفرم, در میان ملی گفتگو در مورد حقوق مدنی.

حمل که درس رو به جلو ؟ که سنگین است.

برخورد با KKK

شروع با چیزی آشنا – یک داستان اسمی در مورد بیس بال.

این 1965. دسته گل Lombard شد 21 سال اخیر فارغ التحصیل از کالج اسمیت در ماساچوست است. که در تابستان او مشغول به کار بود در نچیز, Miss., به عنوان یک داوطلب با شورای فدرال سازمان (COFO) یک گروه فعال متمرکز در حقوق مدنی. زمانی که اف بی آی شروع surveilling Lombard فعالیت با COFO هدف او ساده بود: به کمک ادغام تفکیک پارک عمومی در نچیز.

این COFO گروه ترکیبی از سیاه و سفید, کالج تحصیل شمالی و محلی بچه های مبارزه خود را برای آزادی. بسیاری از آنها زندگی می کردند از چهار اتاق خواب خانه ای در شهر به نام “خانه آزادی.” داوطلبان پخته شده وجود دارد می خوردند و خواب وجود دارد. آنها برگزار می شود کارگاه های آموزشی در مقاومت بدون خشونت. آنها نوشت: “آزادی آهنگ ها.” خود را به پایان می رسد شدند رفیع و معنی خود را عجیب و جالب بودند اما به اندازه کافی برای بیدار کردن توجه.

Ferriday La., یک زن و شوهر شهرهای بیش از Natchez در طرف دیگر رودخانه می سی سی پی. وجود گروه های مختلف شد و مهیج برای حقوق مدنی تحت هسته ای (کنگره برابری نژادی) بنر. هنگامی که دسته گل Lombard در نچیز هسته اصلی نزدیک بود آتش بمباران کردند. آن شش عضو پناه در خانه آزادی. اگر خطر نبود همه جا آن را هرگز دور.

در بعد از ظهر 18 ژوئیه پنج خودرو حامل COFO اعضای مجموعه در خارج از خانه آزادی به Duncan پارک در نچیز. آنها به ارمغان آورد “تجهیزات ورزشی” لومبارد بگویید FBI بعد “به بازی بازی اگر ما رو به پارک.” طرح آنها خنثی شد.

دو روز قبل از آن یک خبرچی حال هشدار نچیز پلیس که COFO برنامه ریزی شده بود “تظاهرات.” رئیس پلیس هشدار شهردار. شهردار دستور داد دانکن پارک گلف باز بماند اما بسته هر دو استخرهای شنا – سفید و سیاه ، کسی هشدار KKK. به گفته یک شاهد بیانیه ارائه شده به FBI علائم ارسال شده در نزدیکی دانکن پارک نشان می دهد کلان برنامه ریزی شده یک بازی بیس بال برای همان زمان به عنوان تظاهرات.

جایی در طول مسیر-و-یک-نیمه درایو به Duncan پارک COFO کاروان قطع شد توسط یک سبز جیوه ستاره دنباله دار استیشن واگن. در ورودی پارک ماشین به طرز مرموزی متوقف شده است. محلی کلان رهبر در صحنه وارد شده و دو پارک اتومبیل خود را در کنار. “من می بینم دو تا نزدیکی این ماشین سبز که مسدود شده بود ما خط ترافیک” دسته گل Lombard گفت: اف بی آی است. “یکی از آنها دست دیگر یک شی است که به اعتقاد من یک هفت تیر کوچک.”

خوشبختانه این بن بست به پایان رسید مسالمت آمیز است. این COFO کاروان تبدیل به اطراف و سوار بازگشت به خانه آزادی. کلان پراکنده. بعد هفت COFO اعضای سوار به دانکن پارک. آنها در زمین بازی پس راند.

چه چیزی برای انجام با امتیاز سفید

برای درک آنچه “امتیاز سفید” به نظر می رسد مانند مطالعه مادری خط جورج Lombard خانواده درخت. پدر بزرگ او, اواخر جرج فرانسیس Fabyan لومپارد ارشد کاردانی دین و استاد روابط انسانی در مدرسه بازرگانی هاروارد است.

یکی از بستگان دور شد فرماندار آیووا. یکی دیگر از بستگان سفر به امریکا در Mayflower.

AP Photo/غنی Pedroncelli

دسته گل Lombard را شات لیوان از

هنگامی که دسته گل Lombard رهبری جنوبی او در این نخستزادگی. او رکورد آن را نشان میدهد: او دستگیر شد و در سال 1965 برای “نافرمانی یک افسر پلیس” در مونتگمری و برای خاطی در تاسکالوسا در سال 1967. جورج Lombard گفت: مادر او در زندان “احتمالا هفت تا 10 بار” در همه. او تلفن شد wiretapped در بیرمنگام و احتمالا در آتلانتا. اف بی آی به دنبال او از هر حرکت در خانه و خارج از کشور از جمله بازدید از کوبا و بلغارستان و لیبریا. در زمان جورج متولد شد, اداره جمع آوری کرده بود آن آخرین گزارش در مهد کودک.

یک درس برای امروز, شاید این است که دسته گل Lombard هرگز به سمت چپ. در حالی که مبارزه با Jim Crow پژمرده از آگاهی ملی و اف بی آی مخفی نور افکن باقی مانده آن را در راه او. او سه فرزند در سه هکتار زمین در بخش جنوب شرقی آتلانتا. آنها تا به حال بز و مرغ و گاو است. نزدیکترین همسایگان و دوستان نزدیک خانواده جورج Lombard گفت و آنها مشترک غیر عادی وجود دارد.

“هنگامی که ما جوان بودند و همه ما آویزان بود با سیاه و سفید دیک,” او گفت:. “این عادی بود برای دیدن افراد دیگر که شبیه من است.”

یک گزیده ای از دسته گل Lombard را FBI پرونده (صفحه 269) نکات در جهان بینی: “منبع توضیح داده شده Posey (sic) به عنوان کسی که معتقد بودند که افراد (sic) در جنبش حقوق مدنی است که به کار در برابر نژادپرستی در جوامع و نشان داد او تمام وقت سازمان در جامعه از Atlanta, Georgia.”

آوردن درس خانه

جورج Lombard می کند بهره مندی از امتیاز سفید. پدرش پل ویلیامز یک پوست تیره آفریقایی آمریکایی ، در سال 1998 زمانی که وارد بازار گردید با بریوز, جورج Lombard شده اند شمارش در میان 14.3 درصد از لیگ بازیکنان که به عنوان آفریقایی آمریکایی. (این رقم غرق شده بود به 8.2 درصد در سال 2008 زمانی که Lombard بازی آخر خود را در نمایشگاه بازی با داجرز.)

جورج Lombard سمت چپ با خانواده اش از جمله مادر دسته گل خود را پدر و پل ویلیامز برادرش متی (راست) و خواهر کوچک او رزماری. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جورج Lombard)

Lombard زندگی با همسر و دو پسر در نزدیکی میامی در خارج از فصل. در اوایل این ماه او در بازدید از یک خانه است که در حال حاضر تحت ساخت و ساز در اسکله.

“خانه باز است. آنها قرار نیست در و پنجره” او گفت:. “ما از بیرون رفتن و حلق آویز کردن با آنها. من گفت: “اجازه دهید به اتمام کارلوس خانه.’ به من گفت: پسر خود را ‘Brixton چرا شما با من آمده است ؟ من احساس نمی راحت رفتن وجود خودم’ – حتی بدون فکر کردن. ذهن خود را به طور خودکار فکر می کند مانند آن است. آن را نباید. من فقط آن را گفت این واکنش طبیعی است.”

Lombard می داند داستان Ahmaud Arbery یک مرد سیاه و سفید بود که به ضرب گلوله پس از بازدید از یک سایت ساخت و ساز در حالی که او دویدن در روستایی در گرجستان در ماه فوریه است. موارد Arbery و فلوید موجب سراسر کشور حساب. تمام 30 تیم های لیگ و همچنین لیگ خود را به تازگی منتشر شده بیانیه ای در محکومیت نژاد پرستی.

جمعه گذشته حدود ده طفره زن مربیان پیوست و در زوم تماس بگیرید. Lombard توصیه می شود در آوردن حرفه ای, رهبری, مشاور لوکاس Jadin برای تسهیل ناراحت کننده اما ضروری مکالمات در مورد نژاد و همدلی لحظه ای خواسته.

“من بسیار عاطفی در تماس با ما کارکنان” لومبارد گفت. “من احساس گناه به خاطر من انجام داده اند به اندازه کافی. من قصد دارم به بهتر در نظر گرفتن مواضع از آنجا که من یک صدا. کادر مربیگری کند باید یک صدا. من نیاز به آموزش بیشتر بر روی همه چیز که در جریان است در جهان.”

پیدا کردن صدای خود را

یک زمان کوتاه پس از Farhan زیدی به نام به او پیشنهاد داجرز اول-مربی پایه در دسامبر 2015, لومپارد یک تماس از دانشگاه فینیکس: او تا به حال تصویب نهایی خود را در کلاس. او خود را به اتمام لیسانس در روانشناسی است. اما با داشتن تحصیلات دانشگاهی و دسته گل Lombard را نمی رسوخ کردن شجاعت خود را.

جورج Lombard هرگز صحبت علنی در مورد مادر خود را میراث تا این سال است. پسر عموی خود را لوییزا Lombard یک استاد در دانشگاه ییل. او دعوت Lombard به بازدید از پناهگاه جدید پردیس در ماه ژانویه است. وجود او صحبت کرد به یک گروه حدود 80 نفر از دانشجويان و سپس ملاقات با برخی از بیس بال مربیان و بازیکنان.

موجی از اعتراض کمک Lombard بیشتر صدای او. در ژوئن 3, او شرکت در یک زوم تماس با یک شبکه ملی از مدیران ورزشی دبیرستان. چهار شنبه, وی, ویژه, زوم سخنران در لس آنجلس داجرز بنیاد “مجازی مربیان آموزش سری.” او به طور ناگهانی در میان بیشتر در تقاضا سخنرانان در بیس بال.

در سطح جهانی Lombard را حرفه ای زبان یک قطره کوچک در یک سطل بزرگ فرهنگی وحی. در بیس بال, آن را نشان دهنده چیزی بیشتر از این پتانسیل برای گفتن یک داستان بیش از حد گسترده برای اولین بار مربی پایه جعبه در ورزشگاه طفره زن. گفتن این نیاز به زمان و دیدگاه و تراژدی. زمانی که او برای اولین بار با نزدیک شدن Jadin در مورد پیدا کردن صدای خود را به عنوان یک رهبر Lombard گفت Jadin از او پرسید یک سوال ساده: آیا شما می خواهید مردم به دانستن در مورد شما ؟

“جالبترین چیز” لومبارد گفت: “من مامان داستان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de