پزشکان در تلاش برای ماندن درست به علم اما نه صلیب تهمت

Birx

الکس براندون / AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 در واشنگتن است.

واشنگتن — آن را تبدیل شدن به یک نوع از مراسم روزانه: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک بند از پزشکان فایل به اتاق جلسه کاخ سفید هر شب به بحث coronavirus تولید یک صفحه نمایش از لفظی هر شکلی به عنوان مقامات پزشکی سعی کنید به ماندن درست به علم بدون عبور از رئيس جمهور.

نتیجه می تواند یک سردرگم صحنه برای آمریکایی ها در تلاش برای درک اینکه چگونه بهترین برای محافظت از خود از ویروس.

روز سه شنبه برای مثال دکتر دبورا Birx تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات مثبت در مورد برنامه ای برای بازگشایی کسب و کار در گرجستان و پیشنهاد کرد که سالن های زیبایی و تو سرو وجود دارد ممکن است قادر خواهید بود با خیال راحت به کار با استفاده از “خلاق” اشکال اجتماعی فاصله.

اما Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده بعد گفت تهمت خصوصی که گرجستان بازگشایی طرح بیش از حد شتابزده است. و بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تاخته گرجستان در نظر دارد برای شروع به بازگشایی دولت به عنوان آینده “بیش از حد به زودی.”

روز چهارشنبه تهمت باز روزانه خود را در جلسه با دعوت از دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به “می گویند یک زن و شوهر از کلمات فقط به راست” از دکتر زودتر نظرات که این ویروس را در پاییز می تواند حتی سخت تر از زمان شیوع.

Redfield و سپس تلاش برای “روشن شدن” سخنان خود گفت: بازگشت ویروس در طول فصل آنفولانزا خواهد بود ترکیبی دشوار است — در حالی که اجازه می دهد که خود را زودتر به نظرات دقت شده بود گزارش داد.

همچنین چهار شنبه, دولت دکتر گفت او شده است می خواهم سرنگون از موقعیت خود برای مخالفت سیاسی متصل تلاش برای ترویج یک مالاریا مواد مخدر که تهمت تبلیغ بدون اثبات به عنوان یک درمان برای COVID-19.

دکتر ریک روشن “بود کنار یک دلیل و تنها — چرا که او در برابر تلاش برای ارائه دسترسی نامحدود به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر” وکلای او گفت:. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می دانست هیچ چیزی در مورد این موضوع.

کارشناسان بهداشت و درمان نگران است که آن را مانع از توانایی متخصصان پزشکی به ارائه فرانک مشاوره به رئیس جمهور و مردم است.

“پزشکان در نیروی کار و دانشمندان به طور کلی در پاسخ به این بیماری همه گیر به طور مداوم به دنبال بیش از شانه های خود گفت:” لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون. “وجود دارد یک یدک کش از جنگ بین سیاستمداران و مقامات بهداشت عمومی. آن را بسیار ناسالم پویا است.”

علاوه بر اینکه خواسته شود به ارائه به روز رسانی در گسترش ویروس و بهترین شیوه های مبارزه با آن, و پزشکان خود را کشیده به مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای ارائه یک مثبت را در دست زدن به او از این بیماری همه گیر.

آنها کاملا آگاه است که رئیس جمهور یک رکورد از آوردن احترام به مقامات خود را در برابر صحبت کردن اعتبار خود را, و سپس در نهایت undercutting آنها و یا حرکت آنها را کنار گذاشته است. که اتفاق افتاده است با وزیر امور خارجه سابق رکس Tillerson سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی و سابق وزیر دفاع جیمز Mattis.

حتی Fauci نشده فرار نیاز به پیام خود را پس از این واقعیت برای تسکین فرار رئیس جمهور.

در اوایل این ماه Fauci تنظیم کردن تهمت هنگامی که او به سی ان ان گفت که زندگی بیشتر می تواند شما ذخیره شده است اگر دولت آمریکا تا به حال عمل کرده و با سرعت بیشتری.

“اگر ما تا به حال درست از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت,” او گفت:. “اما وجود دارد مقدار زیادی از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن.”

بعد از آن روز مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک تماس به #FireFauci بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا Fauci کار در معرض خطر بود.

روز بعد Fauci در زمان سکو در این جلسه به می گویند که او تا به حال با استفاده از “انتخاب اشتباه از کلمات است.” او افزود که “اولین و تنها” است که او و Birx صحبت کرده بود به ناروا در مورد ملی shutdown برای کاهش گسترش ویروس رئیس جمهور “گوش به توصیه و رفت به کاهش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی به گوش تیم خود را از کارشناسان پزشکی. اما او همچنین می بیند آنها را به عنوان زیردستان خود را و نمی خواهید به عبور کرد. در روز پنجشنبه جلسه Birx تنها یکی از کارشناسان پزشکی مشاوره رئیس جمهور در آن حضور داشتند. او تنها به طور خلاصه.

به جای تهمت دعوت ویلیام برایان ارشد وزارت امنیت داخلی رسمی به جزئیات در حال انجام تحقیقات خود به آژانس در حال انجام در مورد تاثیر درجه حرارت گرم و نور خورشید ممکن است در کشتن ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته است چشم پزشکان در رسانه ها ظاهر شده و گفت: خواص که او را تحت تاثیر قرار با Birx این رفتار با توجه به سه مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان به کاخ سفید است. سه صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

Birx است به طور کلی سعی در جلوگیری از تقسیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در تولید برخی از انتقاد برای صحبت بیشتر با زور و اجبار. Fauci بخشی شده است بیشتر بلانت در فاصله گرفتن از پیام رئیس جمهور در زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی در حلقه درونی خود را رشد نا امید در Fauci تمایل به شکستن با رئیس جمهور هم در مصاحبه ها و در طول جلسات. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد بحث نیست شلیک Fauci با وجود سر و صدا از برخی در حق او ابراز دلخوری در Fauci مثبت پوشش خبری و کلمه فرستاده شد از این کاخ سفید است که پزشک باید شرکت در هر پروفایل شخصی ،

رئیس جمهور همچنین seethed بیش از Redfield نظرات در مورد ویروس تهدید بالقوه این سقوط هر چند او بعد از توافق با مشاوران که به گفته CDC رئیس جمهوری شده بود پر از شکوفه.

او به دلیل درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن, شایعات در مورد Fauci سرنوشت را هر زمان که او نتواند یک جلسه به دلیل وظایف دیگر. تهمت را رد کرده است وجود دارد هر گونه جنگ است.

Birx سیاسی منصوب از دولت اوباما را تشویق کرده است تهمت به شما اجازه داده های اطلاع رسانی خود را در پاسخ به بحران است. در لحظات او همچنین آشکارا نشانه رفته ستایش از رئیس جمهور.

به عنوان برگ برنده دولت اصلی 15-بعد دستورالعمل ترویج اجتماعی فاصله گرفتند به پایان می رسد در پایان ماه مارس او گفت: Christian TV شبکه محبوب با مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی پایه است که او با اعتماد به نفس بود که رئیس جمهور بود و او بود که یک دانش آموز داده است.

“من فکر می کنم توانایی های خود را به تجزیه و تحلیل و یکپارچه سازی اطلاعات است که می آید از او سابقه طولانی در کسب و کار واقعا سود واقعی در طول این بحث در مورد مسائل پزشکی” Birx گفت CBN.

Gostin گفت: او را دلسوز از Birx را در موقعیت دشوار است. اما او گفت: او عمومی sidestepping از سوالات در مورد چگونه به گرجستان فرماندار می خواهد به بازگشایی کسب و کار مشکل ساز شد.

“این مسائل چرا که در یک دنیای ایده آل خود را تنها وفاداری خواهد بود به علوم و بهداشت عمومی” Gostin گفت.

مایکل دادند که سران ایدز بهداشت و درمان بنیاد و Birx حرفه ای پس از او به نام جهانی ایدز هماهنگ کننده در سال 2014 گفت: Birx رانده است او نگرانی برای بیماران و بهداشت عمومی. او می داند که او نمی تواند موثر مدافع علم اگر او ندارد رئیس جمهور را گوش دادند اضافه شده است.

“من خوشحالم که او وجود دارد” Weinstein گفت. “این بسیار واضح است که او ساخته شده یک محاسبه آنچه که او باید انجام دهید باقی می ماند وجود دارد که در تعادل مفید است.”

دکتر Kavita Patel, بالغ, پزشکی, پزشک و سلامت, سیاست متخصص که به خدمت در اوباما در کاخ سفید گفت که دانشمندان توصیه می کنند هر رئیس جمهور باید پوست کلفت. اما او گفت: این وضعیت به خصوص مملو تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که گاهی اوقات به دنبال غرایز خود را بیش از این اطلاعات واقعی به او داده شده توسط کارشناسان است.

“روشن است که او تنها چیدن و انتخاب از آن اطلاعات” پاتل گفت.

“به نظر می رسد به یک درب گردان از مردم در علم و پزشکی قرار داده شده در یک موقعیت ناراحت کننده گفت:” پاتل. “این احساس کمی شبیه شما قرار داده و تمام دانشمندان در یک رولت روسی هیئت مدیره و بسته به جایی که زمین آن یک فرد می تواند حفره دار بسیار علنا در برابر رئیس جمهور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de