فراموش گه به تنهایی

Category: سیاتل

خود پرتره از نویسنده در یک آینه در کافه آلگرو. Jasmyne Keimig

Seattle می تواند یک دلتنگ, lonely place. وجود دارد, البته, اسطوره سیاتل, یخ, یک پدیده که در آن تازه واردان به این منطقه مشکل پیدا کردن دوستان جدید با Seattleites چون ما نمی خواهید به صحبت کردن با مردم ما در حال حاضر نمی دانم. در حالی که من فکر می کنم اعتیاد به مواد مخدره در اطراف مسدود است پر از شکوفه—سیاتل مردم در حال دوستانه فقط به شدت پوسته پوسته—غم انگیز آسمان و باران گاهی اطمینان حاصل شود که آشنایان جدید نه فقط ماندن در داخل و تماشای Gwyneth Paltrow او را کارکنان چوب چیزهای عجیب و غریب به واژن خود به جای تلاش است که نوار جدید در گوشه ای.

به نظر من داشتن هیچ کس برای رفتن به یک نمایش یا گالری یا فیلم خوبی نیست بهانه ای برای نه چیزی. سیاتل بهشت برای loners. وجود دارد همه نوع از چیزهایی که در اینجا یک فرد می تواند لذت بردن از خود. این است یک تماس و یا درخواست برای انزوای اجتماعی بلکه یک تماس را به آغوش تنهایی.

برای همیشه لطفا برای نیست, بدیهی است. اما به منظور رسیدن به می دانم که یک شهر—واقعا شروع به درک چیزهایی است که آن را بزرگ و افتضاح—وجود دارد نیاز به یک صمیمیت بین شهروند و شهر. پس از رسیدن به جایی و بدون دوستان و یا آشنایی باز می شود تا امکان برای اتصال به شبکه که ممکن است در غیر این صورت نمی توان ساخته شده است. شما می توانید شکل یک رابطه یا آشنایی با فضا هیچ کس دیگری در مورد آن بدانید. شما لازم نیست که به توضیح آن را به هر کسی. و من فکر می کنم که چه چیزی باعث می شود زندگی در اینجا شگفت انگیز است. اگر شما به دنبال برای برخی از الهام برای چه به تنهایی من می کردم.

به دیدن یک فیلم به تنهایی.
این شاید ساده ترین تفرج به انجام توسط خودتان. تاریکی را تضمین می کند هیچ ناراحت بود, ضعف, به عنوان هر کس دیگری متمرکز خواهد شد بر روی صفحه نمایش بزرگ به هر حال. وجود چراغ سینما در شهرستان کلمبیا و Grand Illusion در U-منطقه به خوبی سرپرستی art-house and indie; SIFF سینمای مصر در کاپیتول هیل و SIFF سینما در بالای شهر پایین ملکه آن برای فیلم های جدید و فیلم های خارجی; شاهوار نصف النهار اگر شما می خواهید به نشستن در تاشو مرکز شهر و AMC اقیانوس آرام جایی که شما می خواهید به تماشای یک فیلم در داخل یک مرکز خرید. یک آبجو و حل و فصل را به یک جمعی تجربه مشاهده.

یک کشتی به تنهایی.
خدا هیچ چیز بهتر از یک کشتی به تنهایی. من فکر می کنم این مهم است برای Seattleites به کمون به طور منظم با Puget صدا. که بسته به مسیر شما را وجود دارد جامد ساعت که در آن شما می توانید وانمود کنید شما صرف تمام عمر خود را در آن کشتی, cuddling, در یکی از, خورشید, خیس غرفه با یک کتاب و یا گرفتن در دیدگاه ها (و باد) از بیرونی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. وجود دارد بدون نیاز به صرف تمام روز کاوش Bainbridge, برمرتون یا کینگستون (اگر شما نمی خواهید به). بلیط رفت و برگشت کرایه بنابراین شما می توانید کشتی و سپس به سمت راست و شما لازم نیست که به پرداخت هزینه در راه بازگشت. این همه در مورد سفر آن نیست ؟

رفتن واقعا راه رفتن به تنهایی.
با وجود آب و هوای سیاتل است که فوق العاده قابل پیاده شهرستان. آسفالت پیاده رو اجرا در کنار بدن آب, درختان, تپه با مناظر کوه افق و فضای سوزن. در حالی که راه رفتن در فرد دیگری شرکت است که همیشه خوب به تنهایی رفتن باز می شود تا امکان peeking به فروشگاه شما ممکن است بدانید که شما در حال رفتن به دوست و یا تغییر مقصد خود راه رفتن. یکی از بهترین پیاده روی در این شهر شمالی از کاپیتول هیل به لبه های بیرونی از U-منطقه. شما می تواند به توقف و تنقلات همراه برادوی, دود مشترک در حالی که sauntering پایین برخی از محله پياده تماشای قایق های شناور به عنوان شما عبور از دانشگاه پل و سپس اجاره فیلم از مترسک تصویری. نرم افزار نکته: مطمئن شوید که راه رفتن خود را به پایان می رسد نزدیک به حمل و نقل عمومی و بنابراین شما می توانید اتوبوس در بازگشت به خانه.

تنهایی غذا خوردن.
این کاملا سخت ترین کار برای به انجام رساندن به تنهایی بلکه با ارزش ترین زمانی که شما تصمیم می گیرید به یک. من فکر می کنم بهتر است برای شروع سریع-بازی گاه به گاه نقاط مانند رامش Danbo در کاپیتول هیل و یا êñ یک کافه در داخل ملی نوردیک موزه در بالارد که در آن شما می توانید غذا خوردن سریع و شیب اگر شما احساس می کنید از همه چشم بر شما (آنها به دنبال در شما FYI). را به یک کتاب و یا ذخیره یک فرم مقاله بر روی تلفن خود را به حرکت از طریق اگر شما در پیدا کردن تبدیل تمام توجه خود را به سمت یک شی اضطراب-آرام بخش. و اگر به جای یک بار حتی بهتر است.

رفتن به یک کنسرت به تنهایی.
این است که احتمالا یکی از معدود چیزهایی که من گاهی اوقات ترجیح می دهند به انجام تنهایی. شما می توانید نشان می دهد تا یک ساعت زود به گرفتن یک صندلی در نوار به مردم یا شیب در وسط headliner را تنظیم اگر شما احساس خسته. شما لازم نیست شخص دیگری را برای کمک به شما احساس موسیقی. در حالی که سالن های مانند Showbox, Neumos کلمبیا تئاتر شهر و تمساح خوب من که خانه/تکنو سالن مثل Re-نوار Kremwerk و میمون لافت خوب برای loners بیش از حد. هر چند دی جی در یک مرحله در مقابل یک جمعیت وجود دارد فشار کمتر به ایستادگی و تعامل با آنها را در یک راه خاص. شما می توانید چرخش و عرق به عنوان شما لطفا بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تداوم به cuddling, ارتباط جنسی, swaying به موسیقی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

نگاهی به هنر به تنهایی.
این برای زمانی که شما احساس افسرده و می خواهید به بند خود را به شخص دیگری مغز برای یک دقیقه. وجود مهره های اصلی مانند موزه هنر سیاتل مرکز شهر (رایگان) موزه هنر ریچارد فرای در اولین هیل و هنری گالری هنر در U-منطقه—اما هنگامی که در حال رفتن, خود ارضایی, کوچکتر, گالری بهترین شرط بندی شما. گالری های هنری در سیاتل تحت عنوان جرم جنایی با حضور در, با وجود این واقعیت است که کوچکتر سالن برای دیدن هنر محلی رایگان برای ورود بدون فشار به خرید هر چیزی. اغلب gallerists صرف مقدار زیادی از زمان در داخل گالری به تنهایی و خواهد بود بیش از خوشحال به بحث در مورد هنر در نظر با شما.

اگر شما احساس یک redbrick پرنیان, گرگ Kucera گالری لیندا Hodges, گالری Stonington گالری و Roryswish دل ریو باید به طور منظم و عالی را نشان می دهد در پیشگام مربع است. در کاپیتول هیل, مکان هایی مانند کارخانه و Roq La Rue میزبان نامتعارف و نمایشگاه های هیجان انگیز. وجود دارد یک دسته از فوق العاده سالن پاشیده در سراسر شهرستان آماده پذیرایی از شما و فقط شما. خارج شدن از صندلی خود را راه رفتن خارج و شروع به نگاه کردن به اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im