توسط استیو مردم جولی پیس و برایان SLODYSKO

مهر — رئیس کمیته ملی حزب دموکرات در روز پنج شنبه به نام “recanvass” نتایج آیووا قفقاز و گفت: این مورد نیاز بود به “اطمینان از اعتماد عمومی” پس از سه روز از مسائل فنی و تاخیر.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” رهبر حزب تام پرز در توییتر نوشت.

با 97 درصد از حوزه گزارش پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در حال نزدیک گره خورده است به این منجر شود و هر دو نامزد خود را اعلام کرده اند پیروز در این مسابقه. آسوشیتد پرس است با نام در این مسابقه است.

آیووا حزب دموکرات عذرخواهی برای ائتلاف با یک برنامه است که آهسته و گزارش از نتایج از روز دوشنبه قفقاز و صرف هفته تلاش به منظور بررسی نتایج. اما معلوم بود اگر دولت برنامه ریزی شده به دنبال رهنمود از رهبر ملی به recanvass نتایج آن. آیووا رئیس Troy قیمت پیشنهادی در بیانیه ای روز شنبه که او را تنها دنبال یک recanvass اگر یک درخواست توسط یک مبارزه است.

این جلسه بحران شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج آیووا به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری 2020 زمینه است. در عوض پس از یک تجمع که برجسته هفت دور از بحث های نزدیک به 1 میلیارد دلار صرف شده در سراسر کشور و یک سال و سیاسی مانورهای رندانه, انجمن روز به پایان رسید و با هیچ برنده و هیچ مقام رسمی نتایج.

مبارزه در نیوهمشایر ساندرز به نام آیووا حزب دموکرات را مدیریت قفقاز یک “پیچ بزرگ” است که “به شدت ناعادلانه” به نامزدها و حامیان آنها.

“من واقعا احساس بد برای مردم آیووا” گفت: ساندرز که اضافه شده است که آن را “یک خشم این است که آنها که آماده نشده است.”

آیووا مشخص شده اولین مسابقه مقدماتی فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در ماه جولای.

مشکل آغاز شد و با یک برنامه که آیووا حزب دموکرات مورد استفاده برای tabulate نتایج مسابقه. برنامه شد نورد در مدت کوتاهی قبل از caucusing آغاز شد و نمی تواند از طریق آزمایش دقیق.

مشکلات مرکب هنگامی که خطوط تلفن برای گزارش نتایج شد این ماجرا با بسیاری از تماس گیرنده در انتظار قرار را برای ساعت ها به منظور گزارش نتایج. مقامات حزب گفت: انباشت تشدید شد تماس های تلفنی از مردم در سراسر کشور که دسترسی به تعداد و به نظر می رسد قصد اخلال در این روند است.

“یک لحظه وجود دارد در شب که در آن مشخص شد” من شماره تلفن فقط در دسترس شد به کل کشور,'” گفت: Iowa state حسابرس غارت شن و ماسه بود که در پاسخ به تماس برای حزب. “این یک مشکل بزرگ است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لذت دموکراتیک آشفتگی.

“دموکرات ها آنها می توانند برخی از ساده آرا و در عین حال آنها می خواهند به بیش از مراقبت های بهداشتی خود را سیستم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید به رویداد روز شنبه اش را جشن استیضاح دادگاه تبرئه. “فکر می کنم که نه که فکر می کنم.”

هرج و مرج در اطراف گزارش شکست به نظر می رسد مطمئن شوید که برای بلانت تاثیر آیوا در انتخابات که به طور معمول پاداش برندگان با افزایش شتاب رفتن به بعدی اولیه مسابقات. اما بدون برنده به نام دموکرات ها باید به سرعت تبدیل تمرکز خود را به نیوهمشایر که دارای بعدی رای گیری مسابقه در روز سه شنبه.

نتایج منتشر شده تا کنون نشان می دهد Buttigieg و ساندرز قفل شده است و در نهایت یک مسابقه نزدیک. آنها منجر بهداشت ، الیزابت وارن به عنوان به خوبی به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن و مینه سوتا بهداشت ، ctq.

این دو در اوایل رهبران Buttigieg و ساندرز از هم جدا هستند با 40 سال سن و متضاد ایدئولوژی.

ساندرز 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده است مترقی نیروگاه برای چند دهه. Buttigieg یک زن 38 ساله سابق شهرداری, رسمی, نشان دهنده متوسط بیشتر جناح از حزب دموکرات است. Buttigieg همچنین اولین همجنسگرا نامزد برای کسب ریاست جمهوری اولیه نمایندگان.

ساندرز به دقت از دست رفته آیووا قفقاز در سال 2016 به هیلاری کلینتون و تحت فشار قرار دادند به ایجاد تغییرات در روند این سال, از جمله با انتشار سه مجموعه مختلف از نتایج: چوب خط حساب کردن از نامزد حمایت در شروع قفقاز سطح از پشتیبانی پس از آن حمایت نامزدها با کمتر از 15 درصد رو به انتخاب دوم و تعداد هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند. AP را تعیین برنده بر اساس دولت نمایندگان.

با توجه به مسابقه تنگ سابق DNC رئیس دانا Brazile و گفت: نیاز به “دریافت این حق” پس از نهایی نامزد نیست زین با پرسش از مشروعیت.

“این ترکیبی از خجالت و آماده بودن برای مختلف ناگوار است که می تواند زمانی که شما سعی می کنید برای انجام کاری جدید و متفاوت” او گفت:.

حزب فعال جان Deeth که سازمان قفقاز در آیووا را دموکراتیک ترین شهرستان جانسون گفت: او استقبال recanvass و کمک خواهد کرد به عنوان مورد نیاز است.

“آن را حس می کند به همه چیز نگاه دوباره و حق آن را دریافت,” او گفت:.

Deeth گفت که او معتقد است که بررسی خواهد کشف برخی از خطاهای ورود اطلاعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ریاضی و گرد کردن اشتباهات در نحوه نمایندگان در هر حوزه اهدا شد. داوطلبان در حال اجرا در این حوزه انجام بهترین خود را به او گفت اما به احتمال زیاد ساخته شده برخی از اشتباهات جزئی.

___

مردم گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان Ryan J. فولی در Iowa City, Iowa خواهد Weissert در منچستر, N. H. و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im