دیزنی coronavirus تعطیلی می تواند هزینه 500 میلیون دلار از دست داد پارک پذیرش درآمد

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

بسته شدن هر دیزنی پارک در سراسر جهان می تواند هزینه سرگرمی شرکت بیش از 500 میلیون دلار از دست داد پذیرش درآمد به عنوان جهانی خود حضور یک 11 میلیون بازدید کننده آمار با توجه به شیوع کروناویروس.

تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس دیزنی 2018 گزارش سالانه و تا سال 2018 حضور چهره های از Burbank مبتنی بر مضمون سرگرمی انجمن ارائه یک نگاه اجمالی از تاثیر بالقوه بر حضور و غیاب و ورود به عنوان درآمد شرکت پارک در آمریکا و فرانسه و ژاپن و چین بسته باقی می ماند در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در آناهایم دیزنی دو پارک سه هتل و مرکز خرید بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. Shuttering از آناهایم پارک بود قبل از بسته شدن دیزنی پارک در شانگهای و هنگ کنگ و ژاپن و به دنبال آن تعطیلی دیزنی اقامتگاههای تفریحی در فلوریدا و فرانسه است.

همچنین نگاه کنید به: هتل دیزنی coronavirus تعطیلی می تواند هزینه شرکت 140 میلیون دلار در سراسر جهان

دیزنی بود $7.2 میلیارد دلار در مجموع پذیرش درآمد در آن داخلی و بین المللی پارک در سال 2018 به گفته این شرکت در گزارش سالانه. دیزنی 12 پارک در سراسر جهان به خود جلب کرد ترکیب 157.3 میلیون بازدید کننده در سال 2018 با توجه به مضمون سرگرمی Association annual report.

تقسیم $7.2 میلیارد دلار در مجموع پذیرش درآمد 157.3 میلیون نفر در سراسر جهان حضور يافته در $45.66 هر بازدید کننده.

که $45.66 پذیرش رای ممکن است به نظر می رسد کم برای یک Disney theme park, بلیط, اما وجود دارد یک زن و شوهر از عوامل را در نظر بگیرید. بلیط دیزنی قیمت ها متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر جهان با برخی از پارک اجازه می دهد دسترسی برای عنوان کمی به عنوان $40 و دیگران شارژ بیش از 150 $برای یک روز بستری بود. در ضمن $7.2 میلیارد پارک پذیرش رقم در دیزنی گزارش سالانه شامل جلو دروازه بلیط و همچنین عبور سالانه سرشکن در طول زمان است. هر دو عوامل بالقوه برای درایو کردن میانگین پذیرش درآمد به ازای هر بازدید کننده.

اگر شما در حال انجام محاسبات ریاضی در خانه, شما می خواهید به استفاده از $7.183 میلیارد دلار در مجموع پذیرش درآمد و 157.311 میلیون نفر در سراسر جهان حضور دارد. تفاوت در این است که چند سنت به ازای هر بازدید کننده. اما به عنوان شما را ببینید شماره ها در مورد به دست آوردن بسیار بزرگ و چند سنت می تواند به سرعت اضافه کردن به میلیون ها دلار.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن می تواند هزینه SoCal اقتصاد 400 میلیون دلار

جهانی و همه گیر است به طوری گسترده در مقیاس است که دیزنی حسابداران گرد کردن به نزدیکترین میلیون برای محاسبه هزینه های اقتصادی از فاجعه است.

بالا-شماره خط چشم ظاهر. یک ضرر 11 میلیون بازدید کننده در سراسر جهان خواهد بود برابر با سالانه حضور در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی. این $505 میلیون دلار از دست رفته در سراسر جهان پارک درآمد خواهد پرداخت 2017 علاوه بر این از پاندورا — دنیای آواتار مضمون زمین در دیزنی قلمرو حیوانات در فلوریدا.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند پرداخت کارکنان $59 میلیون نفر در طول coronavirus بسته شدن مطالعه نشان می دهد

محلی دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی می توانید ببینید حضور یک قطره از 1.4 میلیون بازدید و ورود ضرر و زیان درآمد از $64 میلیون نفر طی 18 روز بسته شدن بر اساس داده ها از دیزنی و چای گزارش سالانه.

در فلوریدا, تاثیر بر دیزنی چهار پارک می تواند دو بار به عنوان دردناک با حضور در کاهش 2.7 میلیون بازدید کننده و پذیرش کاهش درآمد $124 میلیون نفر در طول 17-بعد از بسته شدن با توجه به داده ها در گزارش سالانه.

بزرگترین ضرر و زیان بالقوه می تواند از آسیا که در دیزنی پارک در حال حاضر بسته شده است برای یک تا دو ماه. همانطور که با هر چیز دیگری مربوط به شیوع کروناویروس آسیا می تواند منادی از آنچه برای دیزنی پارک در ایالات متحده آمریکا

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن به پایان می رسد یک مرد 2,995-روز رنگ اثر خط

دیزنی دارای چهار پارک در آسیا — شانگهای دیزنی لند هنگ کنگ دیزنی لند و دو پارک در توکیو دیزنی توچال. دیزنی آسیایی, تفریحی می تواند کاهش 6.2 میلیون بازدید کننده و تخمین زده می شود از دست دادن $285 میلیون در پذیرش درآمد در طول مربوطه تعطیلی از چهار تم پارک بر اساس گزارش سالانه داده است.

آسیایی ضرر و زیان فرض پارک در شانگهای و هنگ کنگ و توکیو استراحتگاه بسته باقی می ماند از طریق پایان ماه مارس مانند دیزنی پارک در ایالات متحده و فرانسه است. دیزنی چینی پارک نشده اند اعلام تاریخ بازگشایی نشده است. این پارک در توکیو دیزنی توچال بسته باقی می ماند تا زمانی که در اوایل ماه آوریل است.

بخش هایی از دیزنی شانگهای رفت و آمد مکرر را آغاز کرده اند بازگشایی اما پارک توقیف باقی می ماند. دیزنی هتل در توکیو و هنگ کنگ تفریحی مانده اند باز در طول COVID-19 همه گیر در حالی که مربوطه به پارک باقی می ماند بسته شده است.

همچنین نگاه کنید به: آخرین روز در دیزنی لند قبل از coronavirus shutdown: ‘این آخرین هورا’

دیزنی لند پاریس رفت و آمد مکرر بسته در حدود همان زمان به عنوان دیزنی ایالات متحده پارک. دو دیزنی پارک در فرانسه می تواند دیدن یک 700,000 بازدید کننده رها در حضور و غیاب و 32 میلیون دلار ضرر در پذیرش درآمد در طول 17 روز بسته شدن بر اساس داده ها از دیزنی و چای گزارش سالانه.

دیزنی مقامات که هرگز بحث در مورد پارک درآمد و یا حضور و غیاب کاهش یافته است به نظر.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند گسترش سالانه تصویب تاریخ انقضا طول coronavirus بسته شدن

گزارش سالانه بین المللی غیر انتفاعی با مضمون سرگرمی انجمن همیشه مسیرهای پیاده روی از یک سال و در حضور چهره های با 2019 گزارش ارائه 2018 سالانه بازدید کننده تخمین می زند برای پارک در سراسر جهان است. 2020 چای گزارش شده است که انتظار می رود در ماه مه محرومیت تاخیر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>