دیزنی لند افزایش قیمت امروز در برخی از تک و چند روز بلیط و همچنین عبور سالانه به عنوان آناهایم پارک آماده برای افتتاح مارول با مضمون Avengers پردیس در این تابستان.

قیمت بلیط افزایش 3% در ردیف بالا پذیرش روزانه تا 5% برای parkhopper بلیط و تا آنجا که 13 درصد به صورت سالانه می گذرد. پایین ترین قیمت بلیط برای یک روز تنها پارک و parkhopper بلیط بدون تغییر باقی مانده است.

از سال 2000 به قیمت ورود به دیزنی لند بیش از سه برابر از $43 به $154, آهنگ جدید روز, قیمت بلیط در پارک شلوغ ترین روز.

با آخرین دور از افزایش قیمت دیزنی لند را شکست سابق خود سه ردیف سیستم بلیط به یک پنج طرح ردیف. رفته ارزش منظم و اوج بلیط. در جای خود: ردیف 1 تا 5 قیمت گذاری شده است. دیزنی لند استخدام درجه 1 قیمت گذاری در آرام ترین روز سال و ردیف 5 قیمت گذاری در شلوغ ترین روز.

دیزنی لند جدید درجه 1 بلیط باقی می ماند همان قیمت سابق 104 دلار ارزش بلیط. جدید $154 ردیف 5 بلیط نشان دهنده 3 درصد افزایش قیمت نسبت به سابق $149 اوج بلیط.

یک سیب به سیب مقايسه سابق $129 منظم بلیط پیچیده تر است. جدید Tier 2 هزینه $114 — 11 درصد کمتر از قدیمی بلیط به طور منظم. جدید Tier 4 دلار هزینه بلیط 139 — 8% بیش از به طور منظم بلیط. جدید ردیف 3 بلیط آبشار در وسط در $124.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند است قیمت گذاری خود را از طرفداران’ برسد ؟

دیزنی لند بالاترین-قیمت واحد-روز parkhopper بلیط را از طریق شکست قیمت $200 سد با 5% افزایش سابق $199 اوج parkhopper به $209 برای ردیف 5 parkhopper. کمترین قیمت تک روز $159 ارزش parkhopper بلیط باقی مانده همان قیمت به عنوان جدید ردیف 1 parkhopper. اواسط قیمت تک روز $179 منظم parkhopper ماند همان نسبت به ردیف 3 parkhopper.

واحد-بعد parkhopper بلیط ارائه پذیرش به هر دو دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در همان روز.

همچنین ببینید: فکر می کنم دیزنی لند قیمت بلیط بالا هستند ؟ در اینجا به همین دلیل این پارک است underpriced

شروع در سال 2016 دیزنی لند روشن به تقاضا مبتنی بر سیستم قیمت گذاری با بلیط تقسیم به “ارزش” “منظم” و “اوج” روز. جدید ردیف 1-5 سیستم آخرین تحول در دیزنی تلاش برای گسترش visitorship در طول سال — دور از شلوغ روز در طول فصل اوج به کندتر روز در خارج از فصل.

چند روز بلیط دیدم شبیه خوشه. دو روز یک پارک بلیط افزایش به $235 (از $225) در حالی که دو روز parkhoppers صعود به $290 (از $280). سه روز بلیط در حال حاضر هزینه $310 برای پارک تنها در هر روز دسترسی و $365 برای parkhopper.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند قیمت بلیط افزایش یافته است بیش از 5000% از سال 1955 باز, مطالعه می یابد

دیزنی لند ارائه می دهد تخفیف برای جنوب کالیفرنیا ساکنان در خارج از فصل. شیراز محلی در حال حاضر می توانید خرید 199 $در سه روز تک-بلیط پارک است که اجازه می دهد دسترسی به هر دو دیزنی لند و یا دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی و یا $254 سه روز parkhopper بلیط دریافت خواهد کرد که آنها را به هر دو پارک در یک روز. به شیراز تخفیف بلیط را می توان از طریق خریداری مارس 18.

سالانه گذرنامه را ارائه می دهند که در طول سال دسترسی به پارک در انتخاب روز دیدم برخی از بالاترین قیمت را افزایش می دهد. کمترین قیمت “انتخاب” سالانه عبور که بیشترین block-out روز شروع به پریدن کرد از $399 دلار 419. به “لوکس” تصویب افزایش 4 ٪ به $829 در حالی که “امضا” با تصویب صعود 4 ٪ به $1,199. این “اولین” تصویب ارائه می دهد که نامحدود سالانه دسترسی به تمام دیزنی پارک در کالیفرنیا و فلوریدا سر به فلک کشید 13 درصد به $2,199.

جدید “فلکس” سالانه تصویب افزایش 8 درصد از 599 دلار به $649. انعطاف پذیری passholders پیش رزرو به دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی در روز مشغول.

همچنین نگاه کنید به: چه کم هزینه دیزنی پارک در جهان است ؟ برخی از پارک های ارائه بلیط به عنوان کم به عنوان $40

با آخرین افزایش دیزنی لند در ادامه به استفاده از بلیط های قیمت گذاری برای مدیریت حضور و غیاب و گسترش بازديد از دوره اوج به کندتر زمان از سال است.

“بازدید از پارک های ما این است که بهترین ارزش در نوار سرگرمی هیچ و ما انعطاف پذیر بلیط گزینه برای فعال کردن خانواده ها برای انتخاب بهترین چیزی که برای آنها” دیزنی لند مقامات در بیانیه ای گفت.

دیزنی قیمت بلیط را افزایش می دهد به طور معمول یک اثر موج دار شدن با پارک مانند Universal Studios سی ورلد و Knott را بری مزرعه بالا بردن پذیرش به زودی پس از به نگه داشتن سرعت با رهبر صنعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im