دیزنی لند coronavirus بسته شدن می تواند کشش به ماه ژوئن با حضور رکود از طریق 2021 تحلیلگران هشدار می دهند

پارک دیزنی در حال انتظار برای بازگشایی در ماه ژوئن پس از تمدید coronavirus خاموش است که می تواند طولانی تاثیر حضور و غیاب از طریق 2021 با توجه به تحلیلگران گزارش.

یک تحلیلگران گزارش از J. P. Morgan تخمین می زند که سازندگان: از تمام 12 دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان در میان COVID-19 همه گیر می تواند هزینه دیزنی پارک تجارب و محصولات بخش 5 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته در سال مالی سال 2020 است.

“نزدیک ترم COVID-19 نگرانی تاثیر چندین بخش از کسب و کار با پارک ها بیشتر در معرض با توجه به پتانسیل زیادی سود آمار اگر داخلی پارک دیدن معنی رها کردن در حضور و یا اگر پارک نزدیک برای یک دوره طولانی مدت با توجه به بالا بودن هزینه های ثابت ساختار کسب و کار” با توجه به J. P. Morgan گزارش تحلیلگر.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند می رسد توافق کردند با 10 اتحادیه

دیزنی دو آناهایم, پارک, سه هتل و مرکز خرید در فضای باز باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. Shuttering از دیزنی لند و Disney California Adventure قبل بود تعطیلی دیزنی پارک در شانگهای و هنگ کنگ و ژاپن و به دنبال آن تعطیلی دیزنی اقامتگاههای تفریحی در فلوریدا و فرانسه است.

J. P. Morgan تحلیلگران تحت فشار قرار دادند قبلی خود انتظار بازگشایی تاریخ برای پارک دیزنی از 1 مه ژوئن 1 در آخرین گزارش پیش بینی شده است که دیزنی لند شانگهای می تواند بازگشایی 1 مه.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند برنامه $200,000 نوسازی Frontierland دروازه در هنگام پارک بازگشایی پس از coronavirus بسته شدن

شانگهای دیزنی توچال بسته در اواخر ماه ژانویه در میان COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی لند شانگهای هتل و Disneytown مرکز خرید بازگشایی مارس 9 با ظرفیت محدود و کاهش ساعت. شانگهای دیزنی لند پارک باقی می ماند بسته شده است.

J. P. Morgan کاهش آن حضور انتظارات برای پارک دیزنی از طریق پایان از شرکت 2020 سال مالی در اواخر ماه سپتامبر و برای 2021. جهانی بهداشت و درمان اضطراری نیز انتظار می رود به کاهش دیزنی توچال اشغال هتل با توجه به گزارش.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند ممکن است درجه حرارت خود را چک کنید قبل از اجازه دادن به شما در پس از coronavirus خاموش

ضربه به دیزنی پارک حضور و غیاب از COVID-19 انتظار می رود که “بسیار خاص” برای سال مالی 2020 با “تنها برخی از طولانی تاثیر” به سال آینده بر اساس این گزارش.

“ما فرض می کنیم آن را به یک زمان طولانی برای عادی سازی,” J. P. Morgan تحلیلگران گفت: حضور دارد.

بزرگ نقطه روشن: دیزنی+ پیشی 50 میلیون اشتراک. J. P. Morgan تحلیلگران سرویس جدید جریان به عنوان یک راننده اصلی شرکت “گسترده اکوسیستم از مصرف کنندگان نقاط تماس” که در نهایت به نفع دیزنی پارک پس از عملیات عادی از سر گرفت.

دیزنی مقامات که به ندرت مورد بحث پارک درآمد و یا حضور و غیاب کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im