دیزنی لند coronavirus بسته شدن می تواند هزینه SoCal اقتصاد 400 میلیون دلار

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

بی سابقه بسته شدن دیزنی لند با توجه به شیوع کروناویروس می تواند 400 میلیون دلار تاثیر در جنوب کالیفرنیا اقتصاد در حالی که کاهش ترافیک بازدید کننده در هتل ها و رستوران ها در نزدیکی آناهایم پارک و دارایی شهرستان تخت درآمدهای مالیاتی.

اقتصادی تاثیر مطالعه راه اندازی شده توسط دیزنی ارائه می دهد یک نگاه اجمالی چقدر بزرگ مالی آمار COVID-19 بسته شدن دیزنی لند می تواند در پارک شهر و منطقه است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن به پایان می رسد یک مرد 2,995-روز رنگ اثر خط

این مطالعه توسط Cal State فولرتون را جنگل مرکز برای تجزیه و تحلیل اقتصادی و پیش بینی نشان داد که دیزنی لند توچال اضافه شده $8.5 میلیارد به جنوب کالیفرنیا اقتصاد و تولید بیش از 500 میلیون دلار در مالیات ایالتی و محلی در سال 2018 است.

شکستن یافته های این مطالعه در روز و محاسبه تاثیر مالی از 18 روز بسته شدن دیزنی لند فراهم می کند برخی از راهنمایانی که برای چه سازندگان: از شادترین مکان روی زمین می تواند در اطراف آن جامعه است.

همچنین نگاه کنید به: آخرین روز در دیزنی لند قبل از coronavirus shutdown: ‘این آخرین هورا’

بسته شدن دیزنی لند معنی خواهد بود که یک ضربه مالی برای پارک کالیفرنیا و جنوب کالیفرنیا گفت: Cal State فولرتون استاد اقتصاد آنیل پوری مدیر جنگل مرکز برای تجزیه و تحلیل اقتصادی و پیش بینی.

“این اثر فراتر از دیزنی لند” پوری گفت. “وجود دارد هیچ سوال این آمار قابل توجهی به بودجه شهرستان به دیزنی و افرادی که کار در دیزنی. رستوران ها و هتل ها در این منطقه رنج می برند نیز می باشد.”

آن را دشوار است به منظور برآورد دقیق مالی تاثیر بسته شدن دیزنی لند در جنوب کالیفرنیا گسترده تر اقتصاد در این زمان پوری گفت. آن ناشناخته باقی مانده چقدر در دیزنی لند هزینه و درآمد را کاهش خواهد داد و یا آنچه در پارک عملیات را تعطیل و در طول بسته شدن پوری گفت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی بسته مرکز شهر دیزنی در میان شیوع کروناویروس

چقدر تاثیر می تواند سازندگان: دیزنی لند برای 18 روز را در جنوب کالیفرنیا اقتصاد ؟ بیشتر از 400 میلیون دلار بر اساس برآورد از مطالعه است. که به معنی بسته شدن دیزنی لند می تواند هزینه جنوب کالیفرنیا اقتصاد تا آنجا که 23 میلیون دلار در یک روز, با توجه به مطالعه است.

کال دولت فولرتون مطالعه نشان داد که دیزنی لند بازدید کنندگان صرف $2.5 میلیارد دلار در سال در خارج از سایت هتل ها, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر. که $6.9 میلیون دلار در روز و یا $123 میلیون در دیزنی لند 18-بعد از بسته شدن.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند گسترش سالانه تصویب تاریخ انقضا طول coronavirus بسته شدن

دیزنی لند توچال مربوط به فعالیت های اقتصادی تولید $510 میلیون نفر در دولت های محلی و درآمد مالیاتی در سال 2018 با توجه به مطالعه است. که با این نسخهها کار به 1.4 میلیون دلار در روز و یا بیش از 25 میلیون دلار در طول coronavirus بسته شدن است که انتظار می رود به کشش فراتر از خودخواسته مارس 31 تاریخ پایان.

دیزنی لند و دیگر کالیفرنیای جنوبی پارک تصمیم به از طریق پایان ماه مارس پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواستار به تعویق افتادن یا لغو همایش بزرگ بیش از 250 نفر در کنسرت, کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی در طول شیوع کروناویروس. از آن پس مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود 8-هفته ممنوعیت در تمام مجامع عمومی بیش از 50 نفر است. کالیفرنیای جنوبی پارک هنوز در پاسخ به این دستورالعمل CDC.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند اهدا بیش از حد مواد غذایی به O. C. خیریه در coronavirus بسته شدن

طولانی مدت بسته خواهد یک آستین ، تاثیر بر رستوران ها و هتل ها در آناهایم و باغ بیشه که در خدمت دیزنی لند گردشگران است. دیزنی لند سه هتل ها و همسایه های شخص ثالث هتل های نزدیک به پارک تولید $177 میلیون در هتل مالیات در سال 2018 با توجه به مطالعه است. 18-بعد از بسته شدن دیزنی لند می تواند به معنای یک $8.8 میلیون دلار به خزانه شهرستان.

در طول بسته شدن پارک های دیزنی لند ادامه خواهد داد به پرداخت آن 31,000 کارکنان شناخته شده به عنوان اعضای بازیگران در دیزنی زبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>