دیزنی لند آغاز می شود یادآوری اعضای بازیگران از کردند برای جولای 17 بازگشایی اتحادیه می گوید

دیزنی لند را آغاز کرده است یادآوری صدها نفر از کارکنان از یک monthslong کردند برای شروع آماده سازی دیزنی آناهایم پارک برای بازگشایی در جولای 17 بعد از تمدید coronavirus بسته شدن با توجه به مقامات اتحادیه.

دیزنی لند بود و انتظار می رود برای شروع تماس با حدود 775 اعضای بازیگران بیش از آخر هفته گذشته که آغاز خواهد شد بازگشت به کار در ژوئن 28, به گفته کارگران ایران محلی 50 که نشان دهنده 7,850 مواد غذایی و آشامیدنی کارگران در دیزنی لند توچال.

همچنین نگاه کنید به: چه جدید دیزنی پارک عبور سیستم رزرو می تواند برای Disneyland annual passholders

کارگران ایران محلی 50 بود “شوکه” دیزنی لند بود یادآوری اعضای بازیگران ضروری مواضع رئيس جمهور اتحادیه کریس دوارت نوشت: در Facebook post.

“عدم هشدار به ما و شما مایه تاسف است” دوآرته گفت: در Facebook. “اگر شما یک مربی, منجر تولید, scheduler, گیرنده, آشپز یا منطقه آشپز شروع به آماده شدن برای این شرکت به تماس با شما به عنوان اوایل به عنوان تعطیلات آخر هفته است.”

همچنین نگاه کنید به: اینجا زمانی که دیزنی لند و دیگر کالیفرنیای جنوبی پارک برنامه ریزی برای بازگشایی

دیزنی لند بسته بوده است اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دیزنی قصد دارد به بازگشایی مرکز شهر دیزنی, هوای آزاد, مرکز خرید در جولای 9 و دیزنی بزرگ کالیفرنیا و دیزنی بهشت اسکله هتل ها در جولای 23. دیزنی پیشنهاد کرده است بازگشایی دیزنی لند و Disney California Adventure, پارک, در جولای 17 در انتظار موافقت دولت.

“ایمنی و رفاه ما اعضای بازیگران و مهمانان در خط مقدم برنامه ریزی ما و ما به جلو نگاه به ادامه گفتگو با ما اتحادیه های کارگری گسترده ای ایمنی و بهداشت پروتکل های زیر راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی است که ما برای اجرای برنامه همانطور که ما حرکت به سمت ما پیشنهاد شده مرحله به مرحله بازگشایی مجدد” دیزنی لند رسمی در بیانیه ای گفت.

همچنین نگاه کنید به: دیدار با دیزنی لند هنرمندی که می خواهد به تغییر Splash, ديد کوه, داستان

یک ائتلاف از اتحادیه های کارگری به نمایندگی از 17,000 دیزنی لند اعضای بازیگران با ارسال نامه ای خواستار آن است که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توقف دیزنی آناهایم پارک از بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه از سر نگرانی برای ایمنی کارکنان.

این ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری می خواهد دیزنی به تاخیر بازگشایی پارک هتل و مرکز خرید در دیزنی لند توچال تا زمانی که می توان آن را با خیال راحت در یک راه است که محافظت از سلامت و ایمنی از اعضای بازیگران دیزنی زبان برای کارکنان.

“در فراخوان مذاکرات ما هنوز در توافق با دیزنی” دوآرته گفت: در Facebook. “بر سلامت و ایمنی بخشی از مذاکرات ما در مخالفت با شرکت در تعدادی از اقلام است.”

دیزنی لند برنامه را به یک چند جانبه رویکرد به بازگشایی پس از چهار ماه coronavirus بسته شدن با یک مجموعه جدید از COVID-19 سلامت و ایمنی پروتکل های طراحی شده برای آن را امن تر برای بازدید از دیزنی آناهایم پارک.

همچنین نگاه کنید به: آنچه در هنگ کنگ دیزنی لند را بازگشایی می تواند برای دیزنی کالیفرنیا پارک

جدید دیزنی لند COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی برای بازدید کنندگان عبارتند از:

 • کاهش ظرفیت در پارک ها
 • مورد نیاز پوشش صورت برای بازدید کنندگان 2 سال به بالا
 • متوسط چک برای بازدید کنندگان قبل از ورود به پارک
 • فیزیکی فاصله سراسر پارک ها
 • افزایش تمیز کردن و ضد عفونی به خصوص در مناطق پر ترافیک
 • اضافی دست شستن و ضد عفونی کننده دست مکان
 • پرداخت تماس در مغازه ها و رستوران ها

سلامت و دستورالعمل های ایمنی برای کارکنان دیزنی خواهد شد عبارتند از:

 • مورد نیاز پوشش صورت و متوسط چک
 • تنظیم شیوه کار به ترویج فیزیکی فاصله
 • افزایش تمیز کردن در مناطق
 • تشویق به ماندن در خانه هنگامی که بیمار

دیزنی لند اتحادیه کارکنان را تشکیل می دهند حداقل 28,000 از 31,000 اعضای بازیگران در دو آناهایم پارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de