Avengers جدید پردیس به وعده wow بازدید کنندگان با مرد عنکبوتی نوسانی در سراسر آسمان کاپیتان امریکا جهش از پشت بام و دکتر عجیب برآمده تا جادوها سحر و جادو هنگامی که جدید مارول سوپر قهرمان زمین باز می شود در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی.

“انتقامجویان پردیس واقعا در حال رفتن به ضربه مردم به دور” Disney California Adventure, معاون رئیس جمهور, Patrick فینیگان گفت.

فینیگان نشان داد جزئیات جدید در مورد آگهی متنی با مضمون Avengers محوطه مجموعه برای اولین بار در تابستان امسال در آناهایم پارک.

Disney California Adventure, معاون رئیس جمهور, Patrick فینیگان نشانه حمایت از پرتو است که بخشی از Avengers ساختمان ستاد جدید Avengers پردیس زمین از آمدن به آناهایم پارک. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دیزنی)

فاز اول Avengers پردیس باز خواهد شد با یک مرد عنکبوتی جاذبه, دکتر, عجیب و غریب نشان می دهد مورچه و زنبور رستوران و مارول شخصیت شیرین کاری پشت بام را نشان می دهد. مرحله دوم باز خواهد شد در یک سرزده تاریخ با یک Avengers بلیط الکترونیکی جاذبه است. موجود Guardians of the Galaxy: ماموریت برک آوت داخلی رها کردن برج سوار را به عنوان لنگر برای Avengers جدید پردیس.

همچنین نگاه کنید به: گام بعدی برای Disney California Adventure به عنوان پارک وارد آن 20 سال

بالا پرواز مرد عنکبوتی خودمختار “stuntronic” ربات انتظار می رود که به چرخش توسط یک وب سایت و انجام midair آکروباتیک شاهکارهای بیش Avengers پردیس.

“این چیزی است که فقط رفتن به ابرو-بالا بردن و قابل مشاهده از بسیاری از مکان ها” فینیگان گفت: در طی یک مصاحبه در دفتر او که نشسته در مورد سه آهن چیپ شات از DCA.

دیزنی ارسال شده آهسته تصویری حرکت به رسانه های اجتماعی از یک مرد عنکبوتی شیرین کاری ربات انجام somersaults و backflips در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید در یک “راز بالا محل.” این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن مستقل صوتی-animatronic شیرین کاری ربات توسعه یافته توسط والت دیزنی Imagineering تحقیق و توسعه به عنوان بخشی از Stuntronics پروژه.

“این فقط رفتن به یکی از آن چیزهایی است که ما در حال رفتن به نشستن و رفتن” تنها دیزنی می تواند و این کار را انجام,'” گفت: فینیگان که نظارت 13,000 Disney California Adventure اعضای بازیگران.

Imagineering را stuntronic روبات می تواند پرواز را از طریق هوا حمله هوایی به شمار و محاسبه مدار به آمار تجویز هدف با استفاده از سخت افزاری در هیئت مدیره با توجه به TechCrunch. این stuntronic روبات با استفاده از شتاب سنج ژیروسکوپ و لیزر محدوده مکان یاب به چرخش در هوا و انجام کلاهبرداری های هوایی پس از پرتاب از یک سیم.

“ما در آن شرکت خواهد کرد که انجام این نوع از همه چیز و بسیاری از جاهای دیگر را به کسانی که خطرات و اختصاص منابع به پروژه مانند این که” فینیگان گفت. “من فکر می کنم که نشان می دهد از آنچه آمده با زمین است.”

همچنین نگاه کنید: شما نیاز به یک هویت مخفی و قدرت فوق العاده به دست آوردن یک شغل در دیزنی جدید مارول زمین

سواران جدید مرد عنکبوتی جاذبه آمدن به Avengers پردیس را با استفاده از حرکات دست به زنجیر مجازی شبکه از وب Slinger سوار وسایل نقلیه در فرار spider-رباتها که باید اجرا amok.

“خود را به سطح بعدی مسائل” فینیگان گفت. “این رفتن به واقعا محبوب و واقعا سرد است. آن را نمی ارتفاع محدود شده است به طوری که آن را بزرگ برای تمام اعضای خانواده است.”

دکتر, عجیب و غریب میزبان یک مرحله نشان می دهد در Avengers پردیس است که انتظار می رود برای استفاده از جلوه های ویژه و برنامه ریزی برای شبیه سازی خود را در خلوتگاه سنکتروم.

“او خواهد شد و تعامل با مهمانان در راه است که بسیار متفاوت از راه های دیگر ما شخصیت را” فینیگان گفت. “آن را به ما اجازه می دهد به برخی از واقعا سرد داستان در این سرزمین است.”

در طول روزانه دکتر عجیب عارف هنرهای نشان می دهد جادو سوپر قهرمان می آموزد مخاطبان چگونه به مهار انرژی از دیگر ابعاد خم قوانین زمان و فضا و باز کردن رمز و راز از فرضیه چندجهانی.

جدید زمین پیم آشپزخانه تست مضمون به مورچه و زنبور را خدمت به مواد غذایی است که منقبض یا منبسط در اندازه. این مواد غذایی خواهد شد تغییر اندازه با استفاده از پیم ذرات همان فن آوری مورد استفاده برای کوچک کردن مورچه و زنبور با توجه به backstory برای رستوران. قرمز پیم ذرات کوچک کردن آیتم در حالی که آنهایی که آبی رنگ آنها را گسترش دهد.

فینیگان به تازگی در یک مزه از پیم تست آشپزخانه منو با دیزنی پارک سرآشپزها و تیم خلاق از والت دیزنی Imagineering.

“این مواد غذایی شگفت انگیز است” فینیگان گفت. “من نمی توانم به شما بگویم چه چیزی در منو اما پیشرفت آن داستان است.”

جدید برای اولین بار از نوع خود Avengers بلیط الکترونیکی جاذبه های رول خواهد شد به عنوان بخشی از فاز دوم جدید مارول مضمون زمین.

“است که بزرگ بعدی یک” فینیگان گفت. “ما در میانهی شب اعلام زمان بندی و یا در کل خیلی از جزئیات است.”

Avengers جاذبه خواهد شد از ویژگی های جدید سیستم سوار با سواران نوردی داخل Quinjet پرواز به mentality mag و پیوستن به یک تیم از ابرقهرمانان مارول در یک نبرد در برابر غول حشرات بالدار با تیغ تیز دندان. مفهوم هنر نشان می دهد سواران نشستن در صندلی که دو برابر به عنوان یک بسته جت و سیستم سلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de