دیزنی انتظار شیوع کروناویروس در چین است که مجبور به بسته شدن موقت از دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند به نگه داشتن دو پارک بسته به مدت حداقل دو سال.

به طور موقت بسته شدن دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند با توجه به چین coronavirus شیوع بیماری می تواند منجر به 175 میلیون دلار ضرر در دیزنی آینده سه ماهه دوم, دیزنی, chief financial officer کریستین مک کارتی گفت. از دست دادن فرض بسته شدن هر دو پارک برای دو ماه مک کارتی گفت.

“اخیر بسته شدن پارک های ما در هر دو شانگهای و هنگ کنگ به دلیل جاری coronavirus وضعیت خواهد شد و تاثیر منفی در سه ماهه دوم و سال کامل نتایج” مک کارتی گفت: در طول این شرکت آخرین سود تماس بگیرید. “دقیق میزان تاثیر مالی است که به شدت وابسته به طول مدت تعطیلی و چگونه به سرعت می توانید از سرگیری عملیات عادی.”

همچنین نگاه کنید به: حضور و غیاب را افزایش می دهد در دیزنی لند و دیزنی جهان پس از پرتاب از ظهور مقاومت

دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند بسته باقی خواهد ماند به طور نامحدود در میان شیوع کروناویروس که به کشته شدن صدها نفر آلوده هزاران و میلیون ها نفر محدود از سفر. بسته شدن دو پارک دیزنی آمد و در آغاز هفته سال جدید قمری تعطیلات یکی از شلوغ ترین سفر فصول سال در چین است.

“در شانگهای دیزنی رفت و آمد مکرر ما در حال حاضر برآورد بسته شدن پارک می تواند تاثیر نامطلوب در سه ماهه دوم سود عملیاتی حدود 135 میلیون دلار با فرض پارک بسته است برای دو ماه طول Q2,” مک کارتی گفت.

هنگ کنگ دیزنی لند در حال حاضر دیده می شود یک کاهش قابل توجه در پارک حضور و غیاب و رزرو هتل با توجه به ادامه تظاهرات در این شهر است.

“در هنگ کنگ دیزنی لند, ما در حال حاضر برآورد بسته شدن پارک می تواند اضافی تاثیر نامطلوب بر درآمد عامل حدود 40 میلیون دلار برای سه ماهه دوم” مک کارتی گفت. “دوباره این فرض که راه بسته است برای دو ماه.”

دیزنی لند شانگهای بسته شده در Jan. 25 و هنگ کنگ دیزنی لند بسته دروازه های خود را در Jan. 26.

Coronavirus علائم شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس. Coronavirus موارد تایید شده اند در بیش از دو دوجین از کشورها در خارج از سرزمین اصلی چین است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را شناسایی کرده حداقل 11 coronavirus موارد در ایالات متحده از جمله در کالیفرنیا است.

Coronavirus شیوع نشده تا به حال تاثیر بر ملاقات در دیزنی ایالات متحده پارک مک کارتی گفت. دیزنی ایالات متحده پارک نمی رسم یک مقدار قابل توجهی از بازدید کنندگان از آسیا مک کارتی گفت. حدود 1 در 5 بازدید کنندگان برای دیزنی داخلی پارک آمده از بازارهای بین المللی مک کارتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im