مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger مراحل پایین, باب Chapek نام رئیس جدید

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

توسط مای اندرسون و تالی Arbel از آسوشیتد پرس

مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger که هدایت این شرکت از طریق خرید موفق از ستارگان مارول و فاکس سرگرمی و کسب و کار و پله بلافاصله این شرکت گفت: در انتشار سه شنبه.

والت دیزنی Co. نام خود را به عنوان جایگزینی باب Chapek اخیرا رئیس دیزنی پارک تجارب و محصولات کسب و کار.

Iger باقی خواهد ماند رئیس اجرایی از طریق پایان قرارداد Dec. 31, 2021.

“من ادامه خواهد داد به انجام این شرکت تلاش خلاق در حالی که همچنین منجر به هیئت مدیره” Iger گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

در یک بیانیه Iger گفت: این یک “زمان مناسب” برای او به دنبال دیزنی کسب فاکس سرگرمی دارایی و راه اندازی دیزنی به علاوه جریان خدمات در ماه نوامبر.

“آیا نمی بینید این آینده — Wowza ایم” LightShed رسانه های تحلیلگر غنی گرینفیلد.

Iger شد, مدیر اجرایی خانه میکی ماوس در سال 2005 پس از یک سهامدار شورش توسط Roy E. دیزنی منجر به فردی گری از دیرین رئیس Michael Eisner. Iger سازی دیزنی از طریق خرید موفق از Lucasfilms, Marvel, Pixar و مارک های دیگر که بزرگ شد, moneymakers برای دیزنی.

او شماره 2 بالاترین پرداخت می شود مدیر عامل شرکت در سال 2018 به عنوان محاسبه شده توسط آسوشیتد پرس و Equilar های اجرایی اطلاعات شرکت. او به دست آورده $65.6 میلیون. بالا بگير بود را کشف David Zaslav که به دست آورده $129.5 میلیون.

سوزان آرنولد مستقل منجر مدیر دیزنی هیئت مدیره گفت: برنامه ریزی جانشینی بوده است مداوم برای چندین سال.

Chapek فقط هفتمین مدیر در تاریخ دیزنی.

Chapek شد سر از پارک تجارب و محصولات بخش پس از آن ایجاد شد و در سال 2018 است. او قبلا رئیس پارک ها و تفرجگاه و قبل از آن رئيس جمهور از مصرف کننده محصولات.

Iger سابق هواشناس پیوست ABC پخش در سال 1974 و افزایش از طریق صفوف خود را. دیزنی خریداری این شبکه در سال 1996.

در طول کار خود را در ABC Iger توسعه از جمله برنامه های موفق به عنوان “بهبود صفحه اصلی” “The Drew Carey Show” و “america’s Funniest Home Videos” و ابزاری در راه اندازی مسابقه نشان می دهد “چه کسی می خواهد به یک میلیونر است.” او همچنین با انتقاد از لغو خوبی در نظر گرفته اما گران قیمت را نشان می دهد مانند “Twin Peaks,” “چین ساحل” و “thirtysomething.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im