‘کشف گریفیث پارک’ میریزد نور در مسیرهای لعنت و تاریخچه لا بزرگترین پارک

تاپیک های زیادی در مورد پارک گریفیث که ناشناخته باقی می ماند.

اندازه دقیق لس آنجلس بزرگترین پارک است و موضوع بحث هر چند اکثر آن را در اطراف 4,300 هکتار است. هنوز هم یک پازل است که شناخت واقعی مسیرهای پیاده روی پیاده روی در مقابل گرد و خاکی مرده به پایان می رسد. و دقیقا کجا P-22 — ساکن کوه شیر که تصویر graced پوشش جغرافیایی ملی — قطع کردن ؟

امروز در جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس پارک کوهستانی و فضای سبز در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم برای ورزش استرس-تسکین و آرامش خاطر به خصوص پارک گریفیث که می بیند 12 میلیون بازدید کننده در سال است. دانستن که در آن به راه رفتن ، دوچرخه و یا پیاده روی در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله تبدیل شده است برترین به میلیون ها نفر cooped در خانه.

با مسیرهای پیاده روی به تازگی بازگشایی در L. A. و لس آنجلس آن را ممکن است زمان مناسب برای “کشف گریفیث پارک: یک راهنمای محلی,” اولین تاریخی رساله/کتاب راهنما برای L. A. ترین-استفاده شهری واحه. این کتاب منتشر خواهد شد رسما با مجازی کتاب راه اندازی در جمعه 22 مه در کنسرت با Kathy موزه غرب آمریکا.

“شما می توانید بگویید که کل داستان از غرب آمریکا در گریفیث پارک” نویسنده کیسی Schreiner در مصاحبه ای گفت: ممکن است 15. Schreiner بنیانگذار و سردبیر مدرن کوهنورد بیشتر بخوانید پیاده روی سایت در سواحل غرب و نویسنده “روز پیاده روی در لس آنجلس است.”

جلد کتاب از کوهنورد گورو کیسی Schreiner کتاب جدید است که رسما در جمعه 22 مه سال 2020 آن است که منتشر شده توسط كوهنوردان کتاب.

در 240 صفحه کتاب Schreiner تشریح جزئیات زیادی 33 مسیرهای پیاده روی در داخل پارک گریفیث از جمله بهترین آنهایی که برای مشاهده علامت هالیوود, که, راه, است که در داخل پارک در بالای کوه لی.

پیاده روی علاقه مندان و تازه کار به طور یکسان می تواند انگشت شست از طریق پیاده روی بخش برای جزئیات بیشتر در مورد هر یک پیاده روی مانند مایل ارتفاع سود و نمایش. اما این بار Schreiner شاخه, ترکیب, تاریخ, محیط زیست و حتی داستان های ارواح در شادی بخش و آموزنده ،

در سال 2021 خواهد بود 125 سال از گریفیث J. گریفیث و همسرش, تینا, اهدا 3,015 هکتار از Rancho Los Feliz به شهر L. A. با عمل محدودیت هایی که روی زمین بود یک پارک رایگان برای عموم است.

اما انسان ساخته شده که این هدیه سخاوتمندانه از دست داد به نفع با Angelenos. در سال 1903 او به ضرب گلوله همسر خود را در چهره و ادعا کرد “الکلی جنون” را به عنوان دفاع از خود. همسر او جان سالم به در برد و یک طلاق و در حالی که گریفیث در خدمت دو سال در سن کوئنتین.

حفر عمیق تر Schreiner نشان می دهد که داستان “نفرین Felizes.” به نظر می رسد مانند بسیاری از قوم های مرتبط با پارک تجربه بد شانس یا نابهنگام. برای مثال فقط قبل از دون آنتونیو Feliz پس از آن صاحب زمین درگذشت از شیوع آبله در سال 1863 او وعده داده که زمین را به خواهر زاده خود را Petranilla بود که در قرنطینه برای جلوگیری از عفونت است.

به جای Feliz به زمین اچ آنتونیو کرنل. متوجه او فریب خورده از زمین Feliz خواهر زاده قرار داده شده لعنت بر همه صاحبان آینده یک داستان زنده نگه داشته توسط نخ-عنکبوتی که تار میتند هوراس بل. حتی اگر بعد از مالک کرنل وکیل ضرب گلوله کشته شد و بعد لئون بالدوین دیدم محصولات خود را و گاو ناگهان مرگ خاموش شد و مجبور به فروش زمین به گریفیث کل “نفرین” داستان سفری با توجه به اواخر کوه مورخ John W. Robinson نوشت که “مسیرهای آنجلس.”

و پس از آن وجود دارد این داستان خالی از سکنه پیک نیک جدول شماره 29 که در آن یک زن و شوهر جوان در عشق در بالای جدول کشته شدند سقوط یک درخت بر روی آنها. درخت-پرچین شنیده صدای یکی ظاهرا تا به حال یک حمله قلبی.

داستان می شود شبح وار توجه در هالووین در وب سایت های ماوراء الطبیعه. اما از آن ساخته شده است و نوشته شده در یک خبر جعلی وب سایت در سراسر 2004 به نظر می رسد مانند املاک, اخبار, Schreiner گفت. “این است که بسیار به وضوح جعلی داستان” Schreiner گفت. “همه نامها در داستان هستند هیولا نام فیلم.”

سفر, شهر, قطار, نمایشگاه آباد فانتوم قطار. و merry-go-round گفته می شود خالی از سکنه شده توسط ارواح که ظاهر و سپس ناپدید می شوند. تمام این داستان ها برخورد جدی کتاب است که Schreiner صرف بیش از دو سال تحقیق و نوشتن.

چرا یک پیاده روی گورو نوشتن یک کتاب در مورد یک شهر پارک ؟

“من فکر می کنم گریفیث پارک را نادیده گرفته است. و می رود که برای مکان هایی مانند Puente Hills. آنها به نظر می رسد بیشتر شبیه به محله. بازدید کننده نمی بینم پیاده روی و اسب سواری مسیرهای پیاده روی” Schreiner گفت.

Schreiner, 39, که در کانکتیکات بازدید L. A. در سال 2002 در یک ترم برنامه های خارج از کشور در حالی که حضور در دانشگاه بوستون. مانند بسیاری از افراد جوان دانشجو تحصیل در رشته فیلم از دست رفته ناهموار و تپه های مناظر کوه های رنگارنگ و گیاهان.

بسیاری نمی دانند که در مورد 70 مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی. راز باغ. یا تمساح مارمولک که خزیدن از لس آنجلس رودخانه بر روی دنباله Schreiner گفت.

کتاب انتشار وجوش با یک نمایشگاه در حال پیشرفت در Kathy. این موزه واقع در پارک اما به طور موقت بسته به علت این بیماری همه گیر. اما بازدید کنندگان شروع به رها کردن کارت توجه داشته باشید به یک بن در 4000 فوت مربع نمایشگاه “بررسی پارک گریفیث” پس از سال 2018 گفت: کارولین Brucken متصدی رئیس و مدیر تحقیقات.

“بررسی گریفیث پارک” نمایشگاه در Kathy موزه است که یک کار در حال پیشرفت آغاز شد که در پاییز سال 2018 است. (عکس توسط Andrea Headley.)

“من شگفت زده شده توسط مردم که به اشتراک گذاشتن عشق خود را از پارک. این محل که در آن وجود دارد یک تقاطع شخصی و محلی, تاریخ,” او گفت: در مارس 18 مصاحبه.

داستان ازدواج های پیشنهادی, درام محافل و نوازندگان انجام مطالعه کنسرت, آب گرفتگی نظر دیوار. یکی 9 ساله و تاسف خود را از خانواده در انتظار حرکت کرد و گفت او را از دست, دیدن این پارک است.

“بسیاری از مردم نمی دانید که بسیار در مورد پارک گریفیث” Brucken گفت. “وجود دارد خارج وجود دارد منتشر شده در مورد آن.”

مجازی کتاب

جمعه, مارس 22: مجازی کتاب راه اندازی میزبانی شده توسط Kathy موزه 7 p. m. به theautry.org سپس با کلیک بر روی کاشی: “کشف گریفیث پارک: یک راهنمای محلی — مجازی کتاب راه اندازی” برای ثبت نام در زنده زوم رویداد.

پنج شنبه, آوریل 27: “در گفتگو با بیعت شهرسازی ویرایشگر Alissa واکر” به میزبانی کتاب سوپ 6 p. m.

جمعه, مارس 29: Schreiner خواهد بود یک مهمان در “خشخاش ساعت” ارائه شده توسط تئودور پین پایه 5:30 p. m.

بیشتر بدانید در مورد لس آنجلس باغ وحش و رصدخانه گریفیث و بله 13 نقاط برای مشاهده علامت هالیوود. کمتر آشکار هستند wildflowers که بهم زدن از طریق چشم انداز ناهموار و یا سایبان از درختان Schreiner گفت.

“وجود دارد مقدار زیادی از طبیعت به نمایش در گریفیث پارک. آن است که بسیار خیره کننده است,” او گفت:.

بسیاری از مسیرهای پیاده روی که در کتاب خود گسترده و به او توصیه می کند مصرف کمتر سفر افزایش به منظور نگه داشتن 6 پا از هم فاصله توصیه می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus و همیشه با پوشیدن چهره و پوشش. در طول پژوهش خود Schreiner بود که اغلب تنها در دنباله او گفت:.

نه تنها او کتاب خود را به عنوان عملی اما به عنوان یک تماس به عمل است.

“در این چند ماه گذشته مردم در حال مرگ هستند به بازگشت به طبیعت” او گفت:. “من امیدوارم که آن را الهام بخش مردم برای بیشتر از پارک در محله خود.”

گریفیث پارک: حقایق سرگرم کننده

اندازه/موقعیت: 4,314 هکتار است. 4730 کریستال اسپرینگز درایو لس آنجلس (خاموش 5 آزادراه سمت غرب لس آنجلس رودخانه). چهار برابر بزرگتر از پارک گلدن گیت در سان فرانسیسکو; پنج برابر بزرگتر از شهر نیویورک, پارک مرکزی.

هالیوود ثبت نام: ساخته شده بر روی کوه لی در سال 1923 و خواندن “Hollywoodland” به عنوان تبلیغات برای توسعه املاک و مستغلات. نشانه های چوبی از هم جدا افتاد سوخته. “هالیوود” ثبت نام (بدون “زمین”) جایگزین شد با حروف فلزی در سال 1978 پس از یک صندوق جمع آوری تلاش توسط مشاهیر Hugh Hefner, Gene autry, آلیس کوپر و دیگران.

این رصدخانه گریفیث: افتتاح در سال 1935. پر بازدید ترین مکان رصدخانه در جهان است. بیشتر مردم باید نگاه را از طریق زایس 12 اینچ تلسکوپ از هر تلسکوپ در تاریخ است.

معروف حیوانات: ایوان وحشتناک یک خرس قطبی از گریفیث پارک وحش در 1950s که به کشته شدن سه نفر دیگر از خرس های قطبی در باغ وحش; رخی تمساح به طور غیر قانونی مطرح شده در اسارت در بندر شهر در سال 2005 گرفته شده از یک دریاچه در سال 2007 و هنوز هم زندگی در L. A. وحش; P-22 نر شیر کوه که عبور از 405 و 101 بزرگراه — تصویر خود دستگیر شد میگوئل Ordeñana در سال 2012 و الهام گرفته از کمک های مالی برای ساخت یک حیات وحش گذشتن بیش از 101 بزرگراه در آزادی, دره عمیق و باریک. او زندگی می کند در پارک است اما به ندرت دیده می شود. خال خال در سال 2016 خوردن یک خرس کوآلا در L. A. باغ وحش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de