آیا شما رد بیکاری ؟ آن می توانست قطعی

Category: سیاتل No comments

A little help here!

یک کمک کوچک در اینجا! Kritchanut/گتی ایماژ

واشنگتن اشتغال و امنیت بخش است غرق در بیکاری درخواست.

به دلیل COVID-19 کسب و کار در حال بسته شدن کارکنان در حال گذاشته شدن چپ و راست و هیچ کس نمی داند که, و یا اگر آنها را شغل خود را به عقب. بسیاری در این وضعیت باید استفاده شود برای آماده به کار, بیکاری, طبقه بندی که اجازه می دهد تا کارگران جمع آوری بیکاری بدون نیاز به دنبال یک کار جدید پس از آنها ممکن است به شغل قدیمی خود را به عقب. معمولا وزارت امنیت اشتغال تنها فراهم می کند تا چهار هفته آماده به کار پرداخت. اما قوانین جدید اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی. جی Inslee گسترش آماده به کار مزایای به 12 هفته از پوشش برای کسانی که از دست دادن شغل به دلیل COVID.

معلوم بخشی از سیستم ESD این یادداشت می کنید و این منجر به یک مشکل قطعی است.

بسیاری از کارگران به دنبال آماده به کار بیکاری محروم شده اند پوشش—به خصوص کارگران که مشغول به کار پاره وقت و کاربردی به صورت آماده به کار و همچنین هر کسی که برای بیش از 12 هفته از آماده به کار. که… بسیاری از مردم است.

“تعداد زیادی از مردم قادر به دسترسی به سیستم از آنچه” Councilmember لیزا Herbold گفت: در سیاتل شورای شهر در جلسه روز دوشنبه.

نیک Demerice یک سخنگو در کار نیست باید شماره های خاص به دلیل دستورالعمل های فدرال محدود کردن زمانی که بیکاری داده می شود منتشر شده است.

“زیر مجموعه ای از کل برنامه های دریافت شده در هفته گذشته” تکذیب شدند Demerice گفت. چگونه بسیاری از برنامه های کاربردی دریافت کرده بودند در هفته گذشته ؟ Demerice نمی توان گفت دقیقا.

“من می توانم به شما بگویم که ما به طور متوسط حدود 20 ، 000 تلفن تماس در هر روز هفته گذشته و از وب سایت ما دریافت بیش از 1.6 میلیون بازدیدکننده داشته است,” او نوشت در پست الکترونیکی.

قوانین اضطراری اجرا شده در مارس 8 تغییر آماده به کار سیستم. این تغییرات نیست اضافه شده به بخش فن آوری به اندازه کافی سریع Demerice نوشت.

این COVID-19 شیوع بیماری در این منطقه و در کشور به عنوان یک کل به ما داده است همه whiplash. Inslee اعلام وضعیت اضطراری برای واشنگتن در فوریه. 29. سیاتل رسمی اعلام مدنی اضطراری در مارس 3. پس از عفونت ایالت رسیده اند به هزار و وجود حدود 100 مرگ و میر. استخدام در سراسر منطقه به خصوص به صورت پاره وقت و خدمات کارگران تبدیل شده ایم.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با توجه به Demerice های آماده به کار برنامه به روز شد در طول تعطیلات آخر هفته برای رفع قطعی است. هر کسی که رد شد برای اینکه یک وقت کارگر و یا برای درخواست بیش از چهار هفته از آماده به کار پرداخت “دریافت خودکار redetermination نامه و باید تصویب شود,” او نوشت. (قبل از Inslee اضطراری تغییرات تنها کارگران تمام وقت می تواند واجد شرایط برای آماده به کار.)

“اگر کسی هنوز هم در رد وضعیت” Demerice نوشت: “آنها ممکن است موضوع دیگری با کاربرد و نیاز به تماس با ما ادعا مرکز. ما در حال تجربه زیادی حجم تماس هر چند امیدوارم با رفع آن رفت و به جای هفته گذشته—کسانی که حجم باید رها این هفته است.”

جالب اینجاست که به اندازه کافی برای مقابله با حجم بالایی از درخواست های ESD است استخدام. اگر شما کسی است که از کار و دنبال کار وجود دارد که من حدس می زنم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>