آیا المپیا اعتراض اجتماعی فاصله نقض Facebook سیاستهای?

A protester at Sundays Hazardous Liberty! Defend the Constitution! rally in Olympia.

یک معترض در روز یکشنبه تجمع در المپیا. این رویداد در Facebook که ممنوع حوادث است که “مخالف” اجتماعی فاصله مورد نیاز است. کارن Ducey / Stringer

روز یکشنبه بیش از 2000 نفر نشان داد تا در المپیا در اعتراض به فرماندار جی Inslee را “خانه بمانند سالم” سیاست بود که به تصویب رسید در ماه مارس به سرعت مرگبار گسترش COVID-19.

مانند دیگر مشابه تظاهرات در سراسر این کشور المپیا اعتراض سازماندهی شده بود در Facebook.

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

نزدیک به 1000 پیروان “آزادی در همه خطرات” Facebook صفحه برای مثال مشخص شده خود را به عنوان داشتن یکشنبه با حضور در این رویداد. که در Facebook صفحه است که در ارتباط با اعتراض سازمان تایلر میلر عضو هیئت مدیره برای Kitsap County حزب جمهوری خواه.

امروز در پاسخ به خبری که قوم و خویشی تظاهرات در کشورهای دیگر “هستند که مهندسی توسط شبکه ای از فعالان محافظه کار” با استفاده از Facebook, گروه, Facebook سخنگوی اندی سنگ گفت: واشنگتن پست: “مگر دولت ممنوع رویداد در طول این زمان ما اجازه می دهد آن را به صورت سازمان یافته در Facebook. به همین دلیل اتفاقاتی که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله مجاز نیست در Facebook.”

آیا روز یکشنبه در اعتراض المپیا “سرپیچی” فرماندار Inslee را “خانه بمانند سالم” ،

“بله” گفت: Inslee سخنگوی مایک Faulk در یک e-mail به غریبه. “روز یکشنبه در اعتراض شد در نقض ‘در خانه بمانند سالم’ اعلام.”

دیگران ساخته اند همان مشاهده است. همانطور که نیویورک تایمز گزارش از المپیا “چند شرکت کنندگان ماسک عینک و بسیاری از جمع آوری و محکم در اطراف سخنرانان در برابر هدایت مقامات بهداشت عمومی که توصیه شش پا فاصله برای محدود کردن گسترش ویروس.”

با توجه به این که “آزادی در همه خطرات” Facebook صفحه در نقض Facebook سیاست های, از صفحه ترویج یک رویداد است که به پایان رسید تا هجوم “دولت هدایت اجتماعی فاصله”?

خواهد این صفحه مجاز به ادامه ترویج حوادث مشابه?

سنگ Facebook, سخنگوی, گفت غریبه زودتر این بعد از ظهر که این شرکت به دنبال این سوال است.

میلر, اعتراض, سازمان, نمی, پاسخ به یک e-mail فرستاده شده به او را در خود Kitsap County حزب جمهوری خواه آدرس و یا به یک Facebook پیام های فرستاده شده از طریق “آزادی در همه خطرات” Facebook صفحه.

قبل از اعتراض دعوت ارسال شده توسط “آزادی در همه خطرات”—که منجر به نزدیک به 1000 گزارش خود شرکت کنندگان—آیا شامل این سلب اصلی: “من نه با دعوت از مردم به رغم تهدید که این ویروس به شمار. من نمی خواهم مردم را به بی اعتنایی به توصیه های CDC و دیگر متخصصان سلامت است.”

اما در همان زمان, متن دعوت خطاب Inslee به طور مستقیم و خواستار فرماندار “بلافاصله لغو اقامت خود را در صفحه اصلی اعلام و تجدید نظر همه شما را به سیاسی در این بحران به اذعان و منعکس کننده این واقعیت است که شما هیچ اختیاری ندارند به جای محدودیت در آزادی در قانون اساسی از شهروندان ایالت واشنگتن. مگر اینکه و تا زمانی که شما انجام دهید, من ادامه خواهد داد به فراخوان این تظاهرات و آنها را به رشد است.”

بنابراین “آزادی در همه خطرات” Facebook صفحه سازماندهی یک اعتراض در المپیا که در آن گفت: نباید بی اعتنایی اجتماعی فاصله مورد نیاز است. اما به گفته فرماندار Inslee و گزارش های رسانه ها این اعتراض را تا پایان هجوم Inslee را “خانه بمانند سالم” سفارش.

علاوه بر این “آزادی در همه خطرات” وعده آن را ادامه خواهد داد به “فراخوان این تظاهرات و آنها را به رشد است.” این صفحه در حال حاضر ترویج رویدادهای آینده در یاکیما و ریچلند این ماه است.

چه اتفاقی می افتد ؟ ما در این پست به روز رسانی اگر ما به شنیدن بیشتر از میلر و یا Facebook در مورد حال و آینده “آزادی در همه خطرات.” Inslee سخنگوی مایک Faulk گفت: دفتر والی “خواهد مودبانه نشان می دهد” که Facebook اجرای سیاست های خود.

به روز رسانی 5:51 pm: Facebook سخنگوی اندی سنگ تایید کرد که “چند” از حوادث و ترویج توسط “آزادی در همه خطرات” صفحه “را نقض” Facebook سیاست و به عنوان یک نتیجه “حذف شده اند.”

به نظر می رسد کسانی که شامل حوادث برای اواخر این ماه در یاکیما و ریچلند.

پشتیبانی غریبه

رسیده به گوشی تایلر میلر تایید کرد که او اجرا می شود “آزادی در همه خطرات” صفحه و اظهار تاسف کرد که “تا آنجا که من می دانم [Facebook] اختراع این سیاست امروز است.”

اما میلر اذعان کرد که اگر Facebook می خواهد به نگه داشتن خود را از پلت فرم استفاده می شود برای ترویج “حوادث که مخالف دولت در هدایت اجتماعی فاصله” و سپس آن را به انجام این کار است. “من فکر می کنم که کسب و کار خصوصی باید قادر به تنظیم خود به خود همه آن را می خواهد به” میلر گفت.

او اضافه کرد که Facebook درست است به نظر خود ترویج وقایع را به عنوان متعلق به “سرپیچی دولت هدایت” رده. “من فکر می کنم Facebook حق” میلر گفت: “در مورد چگونه آنها را تفسیر خود سیاست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im