DHS وزیر در دیدار با پورتلند پلیس اتحادیه رئیس جمهور پنج شنبه

Category: سیاتل No comments

DHS Acting Secretary Chad Wolf, center, speaks with officers during his Thursday visit. On the right, and officer is seen wearing a Bureau of Portland Portland patch.

DHS وزیر چاد گرگ, مرکز, صحبت با افسران خود را در طول پنج شنبه مراجعه کنید. در سمت راست و افسر دیده می شود پوشیدن “اداره پورتلند پورتلند” پچ. وزارت امنیت داخلی


این مقاله در اصل منتشر شد ما خواهر انتشار پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown که در آن شما می توانید پیدا کردن مداوم پوشش پورتلند اعتراضات مربوط به قتل جورج فلوید. —Eds. توجه داشته باشید


Daryl ترنر کردم تماس برای دیدار با سرپرست وزارت امنیت داخلی (DHS) در روز چهارشنبه. یک روز بعد ترنر رئیس جمهور پورتلند رتبه-و-فایل اتحادیه پلیس پورتلند پلیس انجمن (PPA) بود نشستن در یک میز کنفرانس با فدرال اجرای قانون مقامات در مرکز شهر پورتلند در دیدار رهبری توسط DHS وزیر چاد گرگ. ترنر که همچنین یک فعال PPB افسر تنها نماینده از اداره پلیس پورتلند (PPB) در اتاق.

حمایت

“ایده اولیه این بود که بروید و گوش دادن برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه ایده در آن وجود دارد که مفید بود برای ما” ترنر گفت: عطارد جمعه.

گرگ بازدید پرتلند پنج شنبه برای یک گردباد نشست فدرال افسران که می خواهم مستقر شده اند برای محافظت از علامت هتفیلد دادگاه فدرال در طول شبانه تظاهرات. تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری, Wolf دهکدهای مورد پورتلند مقامات خود را برای پاسخ به تظاهرات و مشخص همه معترضان به عنوان “خشونت آنارشیست ها.” فدرال افسران, اما, تحمیل کرده اند برخی از بدترین صدمات معترضان درگیر شدن در غیر خشونت آمیز تظاهرات. از آنجا که این هر دو PPB رئیس چاک Lovell و شهردار تد ویلر حاضر به ملاقات با گرگ—اگر چه به نظر می رسد هیچ یک از آنها را دریافت دعوت نامه.

مانند گرگ ترنر را محکوم کرده است پرتلند رهبری برای عدم سرکوب معترضان در هفته گذشته است. در بیانیه منتشر شده جولای 6, ترنر متهم به مقامات محلی دفاع از “اقدامات مجرمانه” از معترضان در حالی که “اهریمنی و بدنام کردن افسران در خط مقدم حفاظت از جوامع ما ایمنی ما ما معیشت و حقوق ما است.” روز بعد او اعلام کرد PPA رهبری هیئت مدیره گرفته بود یک رای “عدم اعتماد” در پورتلند شورای شهر. ترنر در پاسخ به تماس برای بهبود پلیس پاسخگویی با اعلام یک کمپین به “اصلاحات” PPB با افزایش بودجه آن است.

ترنر گفت: او با حضور در پنج جلسه با امید بهبود روابط بین پلیس فدرال و PPB.

“هدف اصلی من این بود که قادر به دیدن اگر فدرال می تواند هماهنگی بهتر با PPB و رئیس Lovell” گفت: ترنر. “اگر شما در حال رفتن به کار در همان فضا, آن را سخت به انجام این کار بدون هماهنگی. من درک می کنم به عقب و جلو بین مقامات منتخب. اما مهم ترین چیز برای من این است که Portlanders امن هستند. اگر که اتفاق می افتد, پس از آن ما می تواند خوب باشد.”

ترنر گفت: کمی وجود دارد بحث و گفتگو در مورد همکاری با PPB در این جلسه. او گفت که او آن را دیدم بیشتر به عنوان یک فرصت برای افزایش نگرانی ها نسبت به یک گفت و گو.

PPB رهبری با این حال به نظر می رسد بی علاقه در کار با ماموران فدرال. در یک جمعه کنفرانس مطبوعاتی Lovell روشن بود به افتراق بین این دو سازمان است.

“در زمان فدرال افسران ممکن است در نزدیکی به پورتلند افسران… ممکن است ما را از عمل نزدیکی آنها گفت:” Lovell. “فدرال افسران باید خود را با اهداف و پورتلند پلیس اداره به اهداف ما. ما نمی مستقيم فدرال ماموران اقدامات و آنها را مستقیم ماست.”

در طول این همان مطبوعات تماس Lovell گفت باور نمی کند هر یک از اعضای PPB تا به حال ملاقات با گرگ در روز پنج شنبه.

“من باور نمی کنم کسی از پلیس اداره کرد اما من نمی توانم بگویم که به صورت 100 درصد گفت:” Lovell طی مجازی کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

فشرده به توضیح خود قطعیت Lovell پاسخ داد: “ما باید افرادی را که پر نقش های مختلف با انجمن های مختلف و چیزهایی که از طبیعت است که ممکن است دریافت یک دعوت.”

پشتیبانی غریبه

یک ساعت پس از این جلسه به پایان رسید PPB ارسال یک ایمیل به رسانه ها روشن است که Lovell کرده بود “از آنجا آموخته” که ترنر ملاقات با گرگ.

در عین حال به نظر می رسد ترنر نبود تنها افسر برای دیدار با DHS’ top رسمی. عکس گرگ در رسانه های اجتماعی صبح روز جمعه نشان می دهد که تعدادی از افسران لباس پوشیدن در مبارزه با دنده چت با گرگ در داخل دادگاه فدرال. دو نفر از افسران باید تکه های سبز خود را در آستین مطلب “اداره پلیس پورتلند.” نه از آنها ترنر.

معلوم نیست اگر Lovell است “از آنجا آموخته” در مورد این افسران جلسه بیش از حد.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>