ویرانی جنگل اشنه دریایی اشاره به نیاز برای اقدام آب و هوا

Category: لاس واگاس No comments

به عنوان اگر آن را در طول سال آتش سوزی به اندازه کافی نیست کالیفرنیا است که منجر به راه به سوی یک آخرالزمان انسان زنده است. اما بر خلاف شعله های آتش خروشان در سراسر چشم انداز این آخرالزمان اتفاق می افتد بی سر و صدا درست در زیر سطح. و دامنه آن سرسام آور است.

تصور کنید بزرگ ردیف هایی از جنگل که یک بار پوشانده بسیاری از این قاره در حال حاضر تصور کنید که یک ارتش از درخت خواران میلیاردها قوی که به طور ناگهانی نشان می دهد و شروع به درو کردن همه چیز در مسیر خود را.

لقب “کتاب مکاشفات یوحنا زامبی” توسط دانشگاه کالیفرنیا دانشمند جو Gaydos این است که اتفاق می افتد در حال حاضر در دریا به جای در پرده نقره ای. جنگل اشنه دریایی بزرگ جلبک قهوه ای که در زندگی سرد و نسبتا کم عمق نزدیک به ساحل. رشد آنها در گروه بندی های متراکم و خوراک و پناهگاه هزاران ماهی و بی مهرگان و پستانداران دریایی گونه است.

مهاجمان در حال جوجه تیغی های دریایی و تخریب عمیق پیامدهای.

شمال کالیفرنیا دهکدهای از دست داد حدود 90 درصد از آن را جنگل اشنه دریایی همراه 200-کشش مایل از خط ساحلی; دریایی دانشمندان در Bodega خلیج آن را به نام یک “بی سابقه” تغییر که در آن اقیانوس ها در حال گرم شدن, ستاره دریایی در حال مرگ هستند و بنفش جوجه تیغی های دریایی در حال بدست گرفتن بیش از.

این یک داستان دور دنیا در یک فرم و یا دیگری از نروژ به نوا اسکوشیا استرالیا به Aleutians. یک بار شکوه تخت عظیم اشنه دریایی تا 100 فوت قد و پرتکاپو با حیات وحش جایگزین شده اند stony “barrens” تاخت و تاز کردن توسط جوجه تیغی و بسیار دیگری نیست.

اگر که نیست به اندازه کافی وحشت زده یک تبه کار اصلی در اقیانوس آرام سناریوی ممکن “لکه” یک حماسه در افزایش سطح آب در دماهای که چندین سال به طول انجامید و ممکن است آینده. دریا-ستاره هدر رفتن بیماری است که تقریبا ریشه کن یک کلید درنده از جوجه تیغی مرتبط شده است از جمله گرم شدن آب.

کمی در مورد جوجه تیغی های دریایی, کسانی که قشنگ پین بالشتک های کف اقیانوس: بدون مغز بدون قلب و زیر همه نیش آن عمدتا اعصاب و شهوت و اشتها. با توجه به تعادل طبیعت منطقی سرنوشت یک گونه می خورد که خود را خارج از خانه و در حالی که شدید بازتولید باید گرسنگی.

اما این است که در آن زامبی واقعی عمل را نشان می دهد: به نظر می رسد که اگر همه چیز به اندازه کافی بد جوجه تیغی می تواند استقرار نزدیک به مرگ دولت است. در نتیجه این گونه موفق به تحمل در محیط آن را در سطل آشغال, نه فقط برای روز یا هفته ماه و سال. آن را درخشان استراتژی بقا; قرمز جوجه تیغی برای زندگی شناخته شده تا به 200 سال با oldsters چنین یک فقدان قابل توجهی از حالت ضعف و ناتوانی است که دانشمندان در حال پرسیدن چه این موجود ممکن است آموزش ما در مورد طول عمر خود را.

انصاف در آن را سخت به نگرانی در مورد جوجه تیغی های دریایی اجرا amok زمانی که شما می توانید درخشش آتش سوزی از اتاق نشیمن خود را.

علاوه بر این نیز وجود دارد یک نظریه است که جنگل اشنه دریایی و خارپشت barrens به سادگی دو طرف یک زیست سکه که در حال رفتن به تلنگر به عقب و جلو در طول زمان است. ما فکر می کنم از دریا به عنوان یک زن توانا و تغییر ناپذیر نیروی است که می تواند مراقبت از خود را — که در پایان آن ممکن است — اما بگویید که به مهر و موم به codfish این پرندگان دریایی با نهنگ کوهان دار و در حال حاضر جنگل اشنه دریایی محو قبل از چشم ما.

بگویید آن را به صدف آبالون غواصان رو بسته شیلات. بگویید آن به اتمسفر از دست دادن یکی دیگر جایی برای ذخیره کردن کربن اضافی. آن را به تمام سخت پوستان, ماهی و پستانداران دریایی که باید به دنبال جای دیگری برای غذا و سرپناه. بگویید آن را به جوامع ساحلی که سواحل را در حال حاضر تحمل فشار از طوفان افزایش بافر نشده که توده از اشنه دریایی.

آن را به اورگان که در آینده بر روی جوجه تیغی’ منو. واشنگتن شما در حال گوش دادن ؟

ما می توانید شانس است که اقیانوس گرم شدن فقط تصویری در رادار اما تا زمانی که خود ما گونه توسعه توانایی زندگی برای قرن ها از دیگر اقدامات در جهت اقدامات مانند حکومت اضطراری فقط تایید شده توسط California, ماهی ها و حیات وحش کمیسیون. آن را اجازه می دهد غواصان تفریحی به برداشت نامحدود بنفش جوجه تیغی کردن ساحل مندوسینو نهفته است که در “کانون” از ویرانی.

حتی این ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر; اما دانستن آنچه که ما در حال حاضر می دانیم انجام به طور معمول ممکن است ترسناکترین فیلم از همه است.

آستا بون نویسندگان به نویسندگان در Range.org غیر انتفاعی است که به ترویج بحث پر جنب و جوش در مورد غرب است. او زندگی می کند در مونتانا و یک مقاله نویس سابق برای سیاتل پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>