‘ویران’ کالیفرنیا صنعت گردشگری از دست دادن 72 میلیارد دلار گزارش می گوید

کالیفرنیا صنعت گردشگری است که در مسیر از دست دادن بیش از 72 میلیارد دلار در بازدید کننده هزینه های این سال نزدیک به نیمی از آنچه در آن تولید شده در سال 2019 با توجه به یک گزارش جدید از گردشگری اقتصاد است.

گردشگری اقتصاد ارائه تجزیه و تحلیل اقتصادی, پیش بینی و مشاوره و مشاوره و تهیه گزارش برای بازدید کالیفرنیا دولت غیر انتفاعی گردشگری و بازاریابی سازمان است.

این مطالعه نشان می دهد که COVID-19 همه گیر پاک کرده است یک رکورد از 10 سال از رشد بازدید کننده هزینه های ایالتی و محلی مالیات بر درآمد و شغل ایجاد شده است. از آن خواهد شد در نتیجه 613,000 کالیفرنیا مشاغل در پایان ممکن است این گزارش گفت: بیش از نیمی از این صنعت نیروی کار است که تا به حال رشد در نرخ متوسط 3.2 درصد در سال در دهه گذشته و به کارگیری 1.2 میلیون کالیفرنیا در سال 2019.

بازیابی کند

نشانه ای فقط در جنوب ساحل نیوپورت اسکله در ساحل نیوپورت هشدار beachgoers که ساحل بسته شده است. این عکس گرفته شد روز شنبه, مه 2 در دومین روز از موقت دستور بسته شدن تمام سواحل و پارک های ایالتی در اورنج کانتی. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

جنوب کالیفرنیا اقتصاددان رابرت Kleinhenz گفت: صنعت بازیابی نمی تواند آنی باشد.

“آن را تیره و تار داستان” Kleinhenz گفت. “هنگامی که ما در تجربه ما پس از 9/11 آن را در زمان چند سال برای سفر حجم برای بهبود یافتن از آن است. مردم مردد به سفر و جمع آوری در جلسه فضاهای.”

در یک اختلال است که تقریبا بی سابقه جاذبه های مهم از جمله دیزنی لند, Six Flags Magic Mountain و استودیو یونیورسال هالیوود در حال نشستن بیکار در میان آب و هوای گرم است که به طور معمول جذب هزاران نفر از بازدید کنندگان.

ادامه مطلب: پارک دیزنی چهره 21 میلیارد coronavirus از دست دادن از طریق 2022 تحلیلگران هشدار می دهند

قوی اعداد سال گذشته

به پیش بینی های فعلی هستند به خصوص ملال انگیز در نور که در آن صنعت در سال گذشته بود. گزارش دیگری توسط دین Runyan همکاران را نشان می دهد بازدید کنندگان صرف $144.9 میلیارد دلار در سال 2019, 3.2 درصد افزایش یافت و تا سال 2018 است.

تعداد سفر و گردشگری مشاغل افزایش 13,000 سال گذشته به 1.2 میلیون شغل در این گزارش گفت: و سفر-تولید درآمد مالیاتی رشد کرد و برای 10 سال متوالی ارائه $12.2 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی. که به نمایندگی از 3.4% افزایش بیش 2018.

در یک ارسال در وب سایت استودیو یونیورسال هالیوود گفت: این تمدید بسته شدن آن حداقل از طریق مه 31. بلیط های خریداری شده برای پارک بازدید در طول بسته شدن دوره خواهد بود به طور خودکار تمدید برای استفاده از طریق Dec. 18 مدیریت گفت.

کسانی که نمی توانید ببینید در آن زمان اعمال می شود ارزش خود را از بلیط استفاده نشده نسبت به یک خرید جدید است.

“در حال حاضر ما باید سلامت و ایمنی ما مهمانان و اعضای تیم اولویت ما” جهانی گفت: “و ما ادامه خواهد داد برای گرفتن راهنمایی از سازمان بهداشت و درمان و مسئولان است.”

سواحل بسته

جنوب کالیفرنیا سواحل یکی دیگر از عمده گردشگری در قرعه کشی نیز باقی می ماند تا حد زیادی بی ثمر.

هانتینگتون بیچ, دانا پوینت و کسب و کارهای مختلف در سراسر اورنج کانتی به دنبال موقت سفارش محدود در Orange County Superior Court روز جمعه که مسدود شده اند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی منظور خود را نزدیک سواحل است. اما قاضی Nathan Scott را رد کرده و دستور.

Newsom دستور پتو بسته شدن تمام پارک ها و سواحل در اورنج کانتی پس از تصاویر ظاهر از تجمع مردم در سواحل و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما او در روز دوشنبه اعلام کرد برخی از کسب و کار خرده فروشی را مجاز به بازگشایی با تغییرات به عنوان اوایل به عنوان جمعه.

لاگونا بیچ و شهرستان سن کلمنت-اجرای سواحل داده شده go-ahead برای باز کردن با محدودیت های, بر اساس طرح های ارائه شده به فرمانداری بیش از آخر هفته.

سن کلمنت سواحل افتتاح شد بعد از ظهر دوشنبه, مه 4 برای استفاده فعال از قبیل گشت و گذار و یا راه رفتن و اسکله را بازگشایی در روز شنبه, مارس 5.

لاگونا بیچ است با شروع هفته صبح ساعت برای ورزش است. نه پیشنهاد برای beachgoers به سالن در اطراف خورشید است.

لس آنجلس سواحل بسته باقی می ماند اما سواحل در شهرستان ونتورا باز هستند.

کارولین Beteta, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بازدید کالیفرنیا گفت: این بیماری همه گیر مربوط به شماره ها عاقلانه است.

“داده ها نشان می دهد چقدر حیاتی گردشگری است که به کالیفرنیا اقتصاد و چرا باید آن را ترمیم زمانی که ما کنترل و در نهایت غلبه بر این شیوع بیماری مرگبار,” Beteta در بیانیه ای گفت.

وقتی که زمان می رسد, بازدید کالیفرنیا خواهد بود تشویق مردم به سفر در درون دولت, فروشگاه های محلی و بازدید از رستوران های محلی از wineries و دیگر جاذبه های, او گفت:.

“کالیفرنیا به رهبری این کشور در پاسخ به بحران بهداشت و درمان و آن را منجر به اقتصادی باز گشت” Beteta گفت.

کارکنان نویسندگان اریکا I. ریچی و Laylan کانلی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de