جزئیات ظهور در دستگیری از بی معترض در پورتلند

GettyImages-984191944.jpg

Jaromír Chalabala / گتی ایماژ


این داستان در ابتدا در ظاهر ما خواهر انتشار پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown که در آن شما می توانید پیدا کردن آخرین به روز رسانی در پورتلند را در جریان اعتراضات مربوط به قتل جورج فلوید.


گذشته سه هفته از تظاهرات شبانه برگزار شده در مرکز شهر پورتلند را به طور معمول به پایان رسید در دوزخ و وحشت موجب زرهی توسط ماموران با استفاده از “کمتر کشنده” مهمات و باطوم به زور متفرق کردن گروهی از معترضان—بازداشت چند در این فرآیند است. یکشنبه شب یک مرد بازداشت افزود: یکی دیگر از لایه ای از اضطراب شبانه ضرب وشتم.

فیلم های گرفته شده در مدت کوتاهی پس از نیمه شب ضبط آنچه به نظر می رسد مانند یک ناخودآگاه بدن تخمگذار بر روی زمین احاطه شده توسط اداره پلیس پورتلند (PPB) افسران و پزشکان با پورتلند آتش و نجات (PFR) که به طور منظم به ارائه فوریتهای پزشکی حمایت در طول تظاهرات. “او به طور کامل لنگی می گوید:” Cory Elia یک KBOO خبرنگار صحبت به تلفن همراه خود را به عنوان او ثبت لحظه آخر شب. ماموران در نهایت بار به یک آمبولانس و آن درایوهای. در اینجا یک کلیپ از Elia ویدئو:

اواسط صبح روز دوشنبه تصویری شده بود به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در سراسر رسانه های اجتماعی به امید شناسایی و پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده بود به او. برخی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن به دلیل زاویه دوربین به نظر می رسد یک افسر بود زانو روی مرد گردن—و نه بر خلاف مانور که سابق مینیاپولیس افسر درک چوین استفاده می شود برای کشتن جورج فلوید.

اواخر بعد از ظهر, داستان آمده بودند بیشتر به تمرکز. چند منبع که خواست نامش شناسایی این مرد به عنوان دریک Morganstern یک زن 31 ساله بود که شروع به شرکت در پورتلند تظاهرات هفته گذشته است. Morganstern دستگیر شد صبح امروز برای تداخل با یک افسر که در طی آن PPB کشف شده بود وجود دارد یک جنایت حکم برای دستگیری او در Marion County است.

در طول این برخورد اما Morganstern “کاهش یافته است به زمین و شاهدان او را مشاهده داشتن چه شبیه تشنج” با توجه به PFR سخنگوی غنی Chatman.

پشتیبانی غریبه

Chatman گفت که در آن زمان PFR پزشکان به این نتیجه رسیدند که سلامت خود را در بحرانی خطر است. اما پزشکان به نام یک آمبولانس به صحنه به Morganstern به طور کامل مورد بررسی در یک بیمارستان است. “هنگامی که او در بیمارستان وارد کارکنان پزشکی تایید کرد که وضعیت پزشکی او را نمی شد دید انتقادی” Chatman گفت.

دیگر منابع نزدیک به Morganstern تایید می کنند که سلامت خود پایدار است.

با توجه به Multnomah County آنلاین زندانی فهرستی Morganstern رزرو شده بود در زندان شهرستان فقط قبل از ساعت 4 صبح امروز است. او در حال برگزار شد در $5,000 قید وثیقه و به احتمال زیاد خواهد شد انتقال به ماریون به صورت آزمایشی. یک Marion County قاضی تا به حال حکم صادر شده برای Morganstern در ماه اوت سال 2019 پس از Morganstern بازگشت نیست به یک حداقل امنیت “انتقال مرکز” — یک جایگزین برای زندان—پس از قرار ملاقات های پزشکی. Morganstern بود زمان خدمت برای یک سال 2016 خشونت اتهام ضرب و شتم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de