با وجود ما تحریم تهدید, صربستان دریافت سلاح جدید روسیه

Category: لاس واگاس No comments

بلگراد, صربستان — صربستان دریافت کرده پیشرفته ضد هوایی سیستم از روسیه ممکن است با وجود تحریم های ایالات متحده علیه بالکان دولت است که به طور رسمی به دنبال عضویت در اتحادیه اروپا.

صربی جمهور Aleksandar Vucic گفت: دولت طرفدار تلویزیون Prva روز یکشنبه Pantsir S1 هوا-سیستم دفاعی خریداری شد و پس از پیشنهادات و انتقادات از رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

“خرید Pantsir آن خود را نشان داد بهترین بهره وری در سوریه” Vucic به نقل از پوتین عنوان کرد و گفت در یکی از آنها اخیر جلسات مکرر.

“این ضد هوایی سیستم بسیار کارآمد برای هدف قرار دادن هواپیماهای بدون سرنشین که در حال تبدیل شدن بسیار مهم در جنگ های مدرن” Vucic گفت.

با وجود به دنبال پیوستن به اتحادیه اروپا, صربستان تحت Vucic را پوپولیستی رهبری تقویت شده است نزدیک سیاسی و روابط نظامی خود را با اسلاوی متحد روسیه است.

صربستان متعهد به ماندن در خارج از ناتو و حاضر به پیوستن به تحریم های غرب علیه روسیه برای سیاست های خود در اوکراین است.

روسیه را به پشتیبانی از صربستان را با خبري در غرب در حال رشد در میان تنش ها در بالکان است که رفت و از طریق یک ویرانگر جنگ داخلی در 1990s. ناتو مداخله در صربستان به توقف خونین یک صرب سرکوب کوزوو آلبانی طلبان در سال 1999.

مقامات ایالات متحده را آشکارا صحبت در مورد معرفی تحریم ها علیه صربستان در مورد مسکو فروش بیشتر سلاح به این کشور به ویژه با سلاح است که می تواند به خطر اندازد امنیت همسایه ناتو و کشورهای عضو است.

Vucic گفت که او امیدوار خواهد بود وجود دارد هیچ تحریم به خاطر او صحبت کرده است آشکارا در مورد Pantsir خرید. او گفت که او معتقد به تحریم تهدید متمرکز شد امکان خرید از S-400 سیستم های ضد هوایی است که یک مقدار از محدوده بزرگتر و بیشتر سلاح های تهاجمی.

تحویل در روز شنبه از دو خریداری شده شش روسیه سیستم های موشکی می آید تنها چند روز پس از دفاع روسیه وزیر سرگئی Shoigu بازدید بلگراد که در آن او اعلام کرد که همکاری نظامی بین دو کشور رسیده است “و اساسا” سطح جدید.

Pantsir یک آتش سریع سیستم موشکی در نظر گرفته شده برای دفاع در برابر موشک های کروز, هواپیماهای بدون سرنشین و کم پرواز هواپیما با برد 20 کیلومتر (12 مایل).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>