بالا جمهوریخواه در ایالت مینه سوتا در مجلس سنا روز دوشنبه گفت که او خوش بینانه در مورد حزب خود شانس برای حفظ و حتی گسترش آن باریک و کنترل بر سنا با وجود بازنشستگی قریب الوقوع یک زن و شوهر برجسته به قانونگذاران.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka از Nisswa اذعان آن به عنوان یک “شگفتی بزرگ” و “از دست دادن” زمانی که سناتور. Paul Anderson, از Plymouth روز جمعه اعلام کرد که او نمی خواهد اجرای دوباره این سقوط.

خواهان برگزاری فقط یک باریک سه رای اکثریت در سنا 35-32. دموکرات ها می تواند به دست آوردن مجدد کنترل سنا با یک شبکه وانت دو صندلی در ماه نوامبر. بنابراین Gazelka بیمار می-توانیم به از دست دادن هر صندلی. دموکرات بطوریکه مینه سوتا خانه در سال 2018 به لطف افزایش دوقلو شهرهای حومه و در حال حاضر نگه داشتن راحت 75-59 لبه. هیچ کرسی سنا شد تا برای انتخابات ،

حتی اگر تمام 67 کرسی سنا خواهد بود تا برای این انتخابات نوامبر Gazelka گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس که او انتظار دارد که انتخابات را به نگاه بیشتر شبیه 2016 زمانی که حزب جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد عرض 1.5 درصد از حمل و دولت از رئیس جمهور خواهد شد در رای گیری دوباره است و برنامه ریزی قوی و فشار به دولت را در این زمان.

“واقعیت این است که ما در اکثریت هستند و من فکر می کنم به عنوان انجام یک کار خیلی خوب من احساس خوبی در مورد ما شانس” Gazelka گفت. “و همه ما را به پیدا کردن با هم,” او اضافه شده با یک خنده عصبی.

اما دموکراتیک-کشاورز-کارگر حزب دموکرات به طور رسمی شناخته شده در مینه سوتا, جشن اندرسون اعلام بازنشستگی و گفت: کوه در می رم از صندلی خود را ایجاد فرصت برای تصویب قانون در تفنگ ایمنی و مسائل دیگر که در آن جمهوری خواهان مجلس سنا را مسدود خانه طرح های دموکراتیک.

“بازنشستگی سناتور اندرسون یکی از اهداف بالا به طور چشمگیری افزایش شانس از DFL مجدد ما اکثریت در مجلس سنا دولت آمده نوامبر” دولت رئیس Ken martin, در بیانیه ای گفت.

Gazelka گفت که او انتظار دارد در چند روز آینده برای اعلام یک نامزد قوی به جای اندرسون و اطمینان از یک مسابقه رقابتی در غرب حومه منطقه که چرخش دموکراتیک در سال 2018 است.

اکثر رهبر گفت: جمهوری خواهان در حال حاضر احساس اعتماد به نفس در مورد استخدام خود را برای به چالش کشیدن دو وقت دموکرات ها در سنا مناطق که یک بار به طور سنتی حزب جمهوری خواه: مریم جولیانی Stephens که به چالش کشیدن رهبر اقلیت سنا سوزان, Kent, از, Woodbury و ژاک Duckworth که به چالش کشیدن ایالت مت کمی از آتش.

و Gazelka گفت او خوشبین نگه داشتن صندلی تنها دیگر سناتور جمهوری خواه اعلام کند تا آنجا که او را ندارد به دنبال انتخاب مجدد اسکات جنسن که Chaska-منطقه منطقه در نظر گرفته شده است با خیال راحت تر خواه.

جمهوری خواهان مجلس سنا در هفته گذشته شنود گذاشته Jensen, یک پزشک با سابقه کار در سراسر راهرو به سرب در تلاش برای رسیدن به توافق با آمریکا در یک سازش انسولین قیمت بیل عمده قطعه ای از کسب و کار ناتمام از 2019 جلسه.

“است که باید به شما بگویم که ما در حال تلاش برای دریافت آن انجام شده و من امیدوارم که این خانه دارای همان میل زیرا ما قرار داده اند این فرد که دارای بیشترین شور و شوق در مورد انسولین و … به عنوان نقطه فرد که” Gazelka گفت. “بنابراین در ارتباط باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de