با وجود LA County, بان کی مون, Lancaster شهردار می گوید آتش بازی نشان می دهد هنوز هم بروید حتی اگر او را به تلنگر سوئیچ

با وجود اصرار از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و ممنوعیت عمومی آتش بازی نشان می دهد در سراسر لس آنجلس شهردار لنکستر خود را حفظ تعهد پنج شنبه که مرحله 4 جولای فشفشه — حتی اگر او را به تلنگر سوئیچ بر روی صفحه نمایش خود را.

در میان افزایش تعداد ویروس جدید موارد و بستری شدن در بیمارستان Newsom محکم “امن تر در خانه” محدودیت در چهار شنبه. سفارشات خود را از جمله منع داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها در برخی از استان ها و اصرار جوامع را به خود مراحل را مانند بسته شدن سواحل است. به عنوان بخشی از این اطلاعیه فرماندار خواست جوامع به لغو عمومی نمایش آتش بازی یک فرمان که لا مقامات شهرستان در حال حاضر صادر شده است.

اما از پنج شنبه, Lancaster شهردار R. رکس parris در ایستاده بود شرکت در تعهد خود به نمایش آتش بازی در سراسر شهرستان و قول داد که نشان می دهد خواهد بود امن است. هر چند این رویداد به نظر می رسد در شار parris در گفت شهر قفل شده بود در خارج از کشور فروشنده که تقریبا 80% شانس نشان می دهد اتفاق می افتد.

هنگامی که این رویداد در ابتدا اعلام کرد parris در گفت شهرستان ها را منع مردم از ازدحام در شهر fairgrounds یا پارکینگ; مردم را تشویق به تماشای 9 بعد از ظهر صفحه نمایش از داخل اتومبیل خود و یا از مناطق اطراف آن در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله. در روز پنج شنبه parris در گفت که او به دنبال به حرکت فشفشه دور از دولتی فضاهای خصوصی سایت.

مقامات از یک شرکت شهر صحبت با رشد تمایلی به فعال کردن نمایش parris در گفت: بیش از نگرانی دولت ممکن است جلو مجوز آن. Parris در پاسخ داد که او می خواهم تلنگر سوئیچ خود را در صورت لزوم.

“برای بیش از 200 سال هر چهارم جولای ما جشن استقلال ما و ما انجام داده اند, این, با آتش بازی,” او گفت:. “آنچه (expletive) است که این موضوع با این مردم ؟ اگر من فکر کردم که یک فرد برای رسیدن بیمار به دلیل از ما انجام این کار, من نمی خواهد آن را انجام دهد.”

کالیفرنیا بهداشت و ایمنی کد مستلزم آن است که یک صفحه نمایش آتش بازی است که غیر قانونی و بدون مجوز از دولت آتش marshal; شرکت شلیک کردن صفحه نمایش باید یک اتش بازی اپراتور مجوز.

و وجود یک سری کامل از کدهای که می تواند به “کمک” به نمایش اپراتورها از جمله کوه در می رم سوئیچ. “بدون مجوز دستیاران باید انجام دهد تنها زمانی که تحت مستقیم و فوری و نظارت مستمر مجوز در هنگام دست زدن به آتش بازی و اتش بازی ترکیب” با توجه به کد.

Parris در گفت: این شهرستان دارای مجوز برای نمایش اتفاق می افتد. اما روشن نیست اگر موجود مجوز کافی خواهد بود با توجه به این هفته اطلاعیه از شهرستان و دولت است.

کارشناسان صنعت می گویند که شهر یا حمایت از نشان می دهد اغلب به دست آوردن یک مجوز اولیه برای میزبانی چنین رویداد و پس از آن آتش بازی شرکت به درخواست برای یک صفحه نمایش اجازه از آتش محلی قدرت — در این مورد خواهد بود که از L. A. County Fire Department. کارشناسان همچنین گفت: آتش بازرس باید در سایت.

L. A. شهرستان در آتش خواهد بود خود را افزایش نیروی انسانی در مناطق در معرض خطر آتش سوزی با اضافه هوشیاری به دلیل اقامت-صفحه اصلی سفارشات نگه داشتن بسیاری از مردم — از جمله خریداران از “امن و سالم” آتش بازی که در آن مجاز — در خانه گفت: سروان ، ران Haralson سخنگوی وزارت.

Haralson گفت: این بخش زیر است بخش بهداشت و درمان به منظور منع نمایش هوایی شد و “نگران” کسی ایجاد هر نوع جرقه.

تحت قانون دولت هر کسی که نقض هر یک از مقررات دولت Fireworks قوانین چهره بزه و جریمه نقدی از 500 دلار از بین 1000 $و بالقوه زمان زندان تا یک سال.

شهرستان مقامات خواسته اند همه مقامات منتخب در منطقه با رعایت بهداشت به منظور منع چنین نشان می دهد اما معلوم بود شنبه یا اگر چه مقامات خواهد اعمال ممنوعیت.

“ما به خصوص بپرسید که ما مقامات منتخب کمک مدل آنچه که من می دانم بسیار دشوار است تصمیم گیری در سطح شهرستان… گفت:” L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر. “اما ما نیاز به ایجاد برخی از تغییرات به دلیل این بار. من تعداد هر کس در ادامه به با هم کار کنند. “

“همه ما می خواهیم جشن در ساحل و یا در یک آتش بازی نشان می دهد اما این 4 جولای است و بر خلاف هر گونه دیگر ما را تجربه کرده اند” گفت: سرپرست کاترین Barger در یک بیانیه پنج شنبه. “این را همه ما با هم کار برای امن نگه داشتن جوامع ما و حفظ پیشرفت ما به پهن کردن منحنی.”

پیش از آن در هفته Barger ابراز نا امیدی که سلامت سفارشات پایین آمد تا به چهارم بعد از شهرستانها در منطقه ساخته شده است قصد دارد تا به میزبان رویدادها و سازماندهی منابع برای اجتماعی فاصله.

حتی قبل از این هفته شهرستان به منظور صادر شد تقریبا همه آتش بازی نشان می دهد در بیشتر San Fernando Valley — از وودلند هیلز به وست لیک ویلج و از اسلام آباد به کرمان — در حال حاضر لغو شد, در پاسخ به این بیماری همه گیر.

از روز شنبه تنها دو نشان می دهد باقی مانده در تقویم — در لنکستر و سانتا کلاریتا — که هر دو کشور برای جلوگیری از یک تجمع بزرگ در یک سایت و به اصرار بینندگان برای لذت بردن از نمایش از داخل ماشین یا از مناطق نزدیک در حالی که ماندن اجتماعی فاصله گرفته.

سانتا کلاریتا مقامات لغو ترک لنکستر به عنوان تنها شهرستان برنامه ریزی نشان می دهد در این منطقه است.

Newsom روز چهارشنبه اظهار تاسف این واقعیت است که مردم نمی تواند جشن چهارم راه آنها معمولا انجام دهد اما به گفته های اخیر ویروس رو افزایش سفارشات خود را.

“من فکر می کنم میهن پرستی حداقل در یک COVID-19 محیط زیست بیان شده می تواند کمی متفاوت با استقلال ما از COVID-19 با کمی توجه به پوشیدن ماسک و فیزیکی, فاصله,” او گفت: درخواست مردم برای تجدید نظر در طرح جمع آوری با دوستان و خانواده از خارج خانواده خود را فوری.

Parris در — اولین محلی شخص به استقبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معروف برای امتناع خود را به پوشیدن ماسک در سفر به Southland در اوایل این سال — گفت: او به طور کامل نرم افزار ویروس-ایمنی — اجتماعی فاصله, facemasks و تمام. او حتی پیشنهاد کرد که او به فکر رفتن به شورای شهر در هفته آینده به اصرار 100 دلار پاداش برای ساکنان که نقطه کسانی است که با پوشیدن ماسک.

“ما باید برای متوقف کردن احمقانه,” او گفت:. “ما به انجام سه چیز است. ما را مجبور به پوشیدن ماسک. ما باید برای شستن دست ما و جلوگیری از دست زدن به چهره ما. اگر ما آن سه چیز هیچ کس را فراموش می میرند. آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر است فقط آن را بدتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de