با وجود نام آن کودکان جشنواره فیلم سیاتل است و نه فقط برای بچه ها

Category: سیاتل

این جعبه بنتو شخصیت های ‘Koniguri-Kun پروانه’ هستند مسخره شایان ستایش است.

منf شما لازم نیست که کودکان در یک سن خاص و یا هر گونه بچه ها در همه کودکان در جشنواره فیلم سیاتل (CFFS) احتمالا به نظر می رسد مانند یک رویداد در نظر گرفته شده برای شما—اگر آن را حتی در رادار خود. در این کار شما را نمی توان سرزنش کرد. این یک اشتباه آسان به را است.

بسیاری از آنچه شما را پیدا و بر روی آن ضربه بزنید سالانه جشنواره در حال حاضر در آن 15 سال را می توان با تجربه و لذت می برد توسط بزرگسالان—و آنها نمی نیاز به احساس عجیب و غریب و یا خارج از محل اگر آنها توسط افراد زیر سن قانونی بدون همراه. در واقع مدیر جشنواره الیزابت چوپان می گوید: اکثر CFFS دارندگان پاس بزرگسالان هستند که شرکت به تنهایی و یا با دوستان و آنها وجود دارد برای دیدن همه چیز; خانواده ها تمایل به خرید بلیط به خاص حوادث انفرادی. “من فکر می کنم این جشنواره شناخته شده است به عنوان گنجینه ای از انیمیشن” او به من گفت که از طریق e-mail. “اما من خواسته اند adult pass دارندگان چرا آنها بازگشت سال پس از سال, و من شنیده ام که آنها اعتماد به محتوای کلی به نشاط و متفکر و آرام, و آنها که درک.”

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

CFFS تخته سنگ بین المللی فیلم ویژگی های داستان سرایی بصری محور در روایات درباره دوران کودکی—راه است که کودکان مشاهده جهان, مقابله با مسائل بزرگسالان و کار به عنوان عوامل تغییر در جوامع خود. سرپرستی شمال, فیلم, فروم, 2020 جشنواره شامل 175 متحرک از ویژگی های طول فیلم کوتاه از 47 کشور جهان است.

به دلایل روشن (دفعات بازدید: دهانه توجه کوتاه) بزرگترین تکه از ارائه شلوارک در بسته بندی های موضوعی و متناسب با سن بلوک. و وجود دارد فقط خیلی برای دیدن در طول جشنواره اجرا (27 فوریه تا 8 مارس).

جشنواره, درب بازکن, گربه میومیو (Feb 27 مارس 7) ویژگی های طیف وسیعی از انواع مختلف از انیمیشن در فیلم ها همه مربوط به felines, مثل چینی فیلمساز/انیماتور Jie Weng را stop-motion بر پنجگانه از غروب آفتاب, یک شاعرانه اکتشاف پیری همانطور که گفته از طریق پنج بسیار متفاوت گربه و انسان در آنها مشترک و کلمبیا تفرج وحشی لیحدود چهل تکه گربه گل با روح سرکش و محتاط خانواده است که او را طول می کشد در.

وجود دارد Caleidescope (1 مارس) یک سری از رنگارنگ انیمیشن در طیف وسیعی از بافت و رنگ مورد استقبال متفاوت بودن مانند مسخره شایان ستایش stop-motion Koniguri-Kun پروانهآن شخصیت های ساخته شده از مواد غذایی معمول در بر داشت در یک جعبه بنتو (همچنین در خورشید دایره: فیلم از ژاپن در فوریه 29 و Om Nom Nom مواد غذایی با مضمون کوتاه برنامه در 8 مارس) و فرانسه-سوئیس آخرین روز از پاییز, جذاب خط کشیده مسابقه در برابر زمستان است. و وجود رنگین کمان سر و صدا (Feb 29), یک, کوتاه, برنامه جشن LGBTQ هویت و تنوع است که شامل تکان دهنده 15 دقیقه کانادا doc , من Skylarکه به دنبال یک ترانس دختر مرور پیچیدگی های دوران بلوغ و خانواده و جامعه حمایت از او در طول راه.

در میان ویژگی های ظهر کرایه Microplastic جنون (Feb 29) یک روشنگر و پر جنب و جوش را عمل مستند در مورد یک گروه از قرمز, قلاب, بروکلین, کلاس پنجم که دو سال را صرف تحقیق در مورد آلودگی پلاستیکی و شد دانشمندان شهروند و طرفداران پلاستیک-رایگان اکشن. اختتامیه شب شامل یک رقص زنده عملکرد و ارائه حرکت داستان (8 مارس) یک توضیحات در مورد چندین متنوع نیویورک رقصنده که کار با جوانان در خطر از سراسر جهان و چالش های روبرو (و تحولات با تجربه) توسط هر دو معلمان و دانش آموزان خود را.

برای کسانی که به دنبال rec ها برای حوادث که بیشتر بشود به “بزرگتر” (سنین 13-plus) مخاطبان وجود دارد مرزهای, مرزهای, و خانه (مارس 4 و 7) یک برنامه روایت فیلم و اسناد متمرکز در افراد جوان برخورد با جابه جایی و مهاجرت و شغل و جدایی از عزیزان. یکی از بهترین آن ارائه شده است لذت بخش و طنز آمیز مارادونا, پاهای, مجموعه ای در طول سال 1990 جام جهانی و پس از دو پسر فلسطینی به دنبال آخرین دشنه خود را به صورت کامل جام جهانی آلبوم و برنده آتاری. و رنگ رویاهای برنامه (سنین 8-plus, مارس 1, 5 و 7) ویژگی های یک انتخاب غیرکلامی فیلم های انیمیشن با, رویایی, فوق العاده محل و رنگ برای مطابقت مانند forward-looking, بسیار فشرده اما نه عمیق, علمی تخیلی, کوتاه Floreana (همچنین غربالگری به عنوان بخشی از این سیاره در Feb 28 مارس 1).

برخی سریع تر بازدید ها: بومی, ویترین, فیلم های کوتاه توسط نرم افزار و جوانان بومی فیلمسازان مانند آنچه من ابرقدرت?, که در آن یک پربرکت, جذاب, دختر کمی نگرانی در مورد آنچه که او ابرقدرت ممکن است (1 مارس); آگاه کارتون برای Radolescents (6 مارس) یک “بهترین” تلفیقی از خودآگاه کارتون جشنواره بینالمللی پویانمایی; برای این سیاره (Feb 28, مارس 1) مجموعه ای از زندگی و فیلم های متحرک است که تمرکز بر زمین و آینده آن; و صفحه اصلی صفحه اصلی شیرین (1 مارس) شامل کوتاه در مورد خانه و خانواده, برجسته آن است که بادبادکیک فیلم ارائه شده در جذاب stop-motion پارچه فرمت است که به بررسی موضوع مرگ به آرامی poignantly و با استعاره از طریق داستان یک پسر بچه کوچک خود را پدربزرگ و آسمان-دست زدن به تفریح و سرگرمی آنها با هم لذت ببرید.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

وجود دارد بسیار دیگری من لازم نیست اتاق را به بحث در مورد در اینجا. را کشف کنید. تضمین می کنم شما چیزی را دوست دارید. و مهم نیست بچه ها. و یا آوردن اونا همراه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im