با وجود آرامتر آب و هوا, top 5 Red River flood هنوز هم در این بازی بهار

GRAND FORKS, N. D. — یک پنج سیل است که هنوز هم ممکن است در Red River Valley, حتی اگر شده اند وجود دارد هیچ طوفان از اواسط ژانویه و کوتاه مدت پیش بینی شده است که مطلوب خدمات ملی آب و هوا گمرکها.

آسمانی شده است زیر نرمال برای چهار هفته اخیر انجام داده است اما کمی به تغییر رتبه بندی برای یکی از مرطوب پاییز و زمستان فصل در سابقه خدمات آب و هوا گفت. فارگو رطوبت در مجموع از سپتامبر. 1 کاهش یافت و از شماره 2 به شماره 3 تمام وقت اما چنگال بزرگ منطقه باقی مانده است No. 1 در طول تاریخ برای آن دوره است.

این حادثه آب و هوا انتظار می رود برای ادامه برای حداقل دو هفته قبل از به احتمال زیاد شروع سردتر و مرطوب تر شرایط به بهار گفت: آماندا لی آب و خدمات اب شناسی.

“ما در حال شروع به اجرا از زمستان خوشبختانه اما ما هنوز باید به نگرانی در مورد بهار” لی گفت. “آن را به طور کامل از روی میز است. این پنج سیل هنوز هم می تواند اتفاق می افتد.”

Red River Valley دیده است چند عمده سیل در 25 سال گذشته از جمله سال 1997 و سیل و آتش سوزی که ویران گرند فرک و East Grand Forks, مینه سوتا. به فارگو و مورهد, Minn., منطقه جان سالم به در رکورد جاری شدن سیل در سال 2009.

بعدی سیل چشم انداز است که با توجه Feb. 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر