کویر سنبه پیشرفت به دولت پشت سر آنتونی سویفت 21 امتیاز

Category: لاس واگاس

0220_sun_MtnRegionHoopFinal01

استیو مارکوس

کویر سنبه بازیکنان از جمله Semaj تهدید (با جایزه), جشن خود را 74-55 پیروزی بر ایمان لوتری برای برنده شدن در این کلاس 4A منطقه کوه قهرمانی در کویر سنبه پنج شنبه, فوریه. 20, 2020.

رهبری داخل به بیرون اواز یا موسیقی دو نفری از آنتونی سریع و میلوس اوزان کویر سنبه کشیده دور در سه ماهه چهارم برای 74-55 پیروزی ایمان لوتری در منطقه کوهستانی قهرمانی بازی در روز پنج شنبه.

پیروزی پیشرفت کویر سنبه به حالت نیمه نهایی رنو در هفته آینده.

اوزان دانشجوی سال دوم گارد نقطه گل شش از خود 17 امتیاز در سه ماهه چهارم برای کمک به مهر و موم پلنگ’ سفر دوم به رنو در بسیاری از سال است.

“این احساس خوب” اوزان گفت. “هدف ما این است که دولت و به نفع خود از آن همه است. این یک گام نزدیک تر به هدف ما است.”

کویر سنبه ساخته شده 34-30 سرب در نیمه اوزان حفر 3-اشاره گر به آن 40-30 میدوی را از طریق سه ماهه سوم. Faith Lutheran گارد Azavier جانسون به ثمر رساند هشت نفر از صلیبیون’ بعد از 10 امتیاز برای اصلاح کسری بودجه به 42-40 اما سریع به ثمر رساند داخل در دقیقه آخر به صحرا سنبه یک 48-42 استفاده به عنوان چهارم.

اوزان پرتاب یک alley-oop به سوئیفت و 6 فوت و 5 به جلو انداخت و آن را به گسترش نفوذ سرب به 56-44 با شش دقیقه به بازی. دو دقیقه بعد اوزان dribbled همراه پایه و تضعیف از طریق ایمان دفاع برای لیآپ آن را 64-50. با یک دقیقه چپ Dayshawn Wiley آمد تا با یک توپ سست و dunked به فشار منجر به 73-55 و قرار دادن یک علامت تعجب در روز پیروزی.

سویفت ستایش تیم خود را برای افزایش به این مناسبت است.

“به محض این که همه شروع به جریان آن شگفت انگیز” Swift گفت. “همه ما متوجه چه چیزی در خطر است و ما واقعا تا به حال به قفل در. همه ما خریداری و از آنچه که ما تا به حال به آن را بیرون بکشد.”

سریع ساخته شده 8-از-15 از میدان و ضربه تمام پنج تن از رایگان او می اندازد در حالی که اوزان متصل بر 4 از 9 میشه و از 2 از 5 از 3 نقطه محدوده. این پلنگ نیز افزایش از گارد کیمررن Conriquez که زدم سه 3-اشاره گرها در نیمه اول در راه خود را به 11 امتیاز.

همه سویفت امتیاز در آمد رنگ و فنری تاریخ اعتبار هم تیمی های خود را برای قرار دادن او در موقعیت به انتخاب از هم جدا Faith Lutheran دفاع.

“من اجازه دهید من هم تیمی های ایجاد برای من” Swift گفت. “من یک نقطه بزرگ گارد و من یک سیستم بزرگ در اطراف من پس از آن آسان است به نمره.”

جانسون یک کاربر گارد عضلات, راه خود را به سبد بارها و بارها و ء ایمان لوتری با 20 امتیاز در حالی که ارشد گارد Jason سیمز 15 به ثمر رساند. صلیبیون را دشوار چرخش به عنوان آنها در حال حاضر سر به حالت بازی-در بازی روز جمعه (7:30 p. m. در سیرا ویستا بالا).

پس از بالا آمدن کوتاه در سال گذشته سریع گفت: کویر سنبه مشخص شد تیم.

“ما قصد داریم به دولت با همان رفتار ما تا به حال تمام فصل,” او گفت:. “ما در حال رفتن به تمرین و کار سخت است.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im