دئوتای وایلدر-تایسون خشم عنوان سنگین وزن تقلا عناوین صف تلویزیون

بهترین شرط بندی

دئوتای وایلدر در مقابل تایسون خشم

WBC سنگین وزن جهان عنوان مبارزه شنبه 6 p. m., ESPN و روباه PPV

وجود ندارد بسیاری از بوکس عنوان matchups که حکم یک طرفدار واقعی plopping پایین پول نقد برای یک pay-per-view برنامه تلویزیونی اما دئوتای وایلدر و تایسون خشم هستند که ما باید در بخش سنگین وزن. آنها فاقد هنری و جاذبه بوکس نوابغ قدیمی, اما آنها هر دو از جانوران که قرار داده نشان می دهد در اولین جلسه 14 ماه پیش در 12 دور قرعه کشی.

وایلدر حرفه ای رکورد 42 برنده — 41 طریق حذفی و قرعه کشی در برابر خشم. آخرین پیروزی برابر کوبا لوئیس اورتیز در ماه نوامبر.خشم 29 پیروزی, 20 توسط حذفی و قرعه کشی در برابر وایلدر.

این رویداد PPV و کارت مشترک ESPN و روباه رویداد ورزشی در سراسر کابل و PPV. کارت شروع می شود در 2 بعد از ظهر در ESPN+ و FoxSports+ و سپس به دنبال آن است با ویژگی های مبارزه در 4:30 بعد از ظهر (ESPNews و FS1) و سپس WBO Junior ورزشکار پروزن مسابقه در 5 p. m. (ESPN FS1) بین Emanuel Navarrete و JeoTupas سنتیسیما. اصلی جلسه شروع می شود در 6 بعد از ظهر سر و صدا در.

کالج بسکتبال

امروز-یکشنبه

مردان 2019-2020 فصل شده است و یک درهم و برهم کردن با تیم های متعدد flopping بالا و پایین رتبه بندی و Pac-12 reconfirming وضعیت خود را به عنوان کمتر از قدرت همایش. اما زنان نجومی دیده است Pac-12 ظهور به عنوان یک نیروگاه با شش تیم در 25 صفحه و پنج تن از آنها در 12 اول لکه — اورگان (شماره 3), UCLA (شماره 7) دانشگاه استنفورد (شماره 8) ایالتی اورگان (شماره 11) و آریزونا (شماره 12). زنان در بازی دوشنبه, اورگان, نقش دولت در UCLA (6 بعد از ظهر ESPN2). بالا بازی مردان در حال Long Beach State-UC Irvine, روز چهارشنبه (7 بعد از ظهر ESPN3) USC-کلرادو در روز پنج شنبه (6 بعد از ظهر ESPN2) و کانزاس-بیلور (9 a. m., ESPN) و اورگان-آریزونا (6 p. m., ESPN) در روز شنبه.

فوتبال

سه شنبه و چهارشنبه

TNT پوشش از لیگ قهرمانان اروپا به عنوان بهترین تیم در اروپا آوریل به فینال. آنها را به انجام یک بازی هر سه شنبه و جمعه شروع با اتلتیکو مادرید در مقابل لیورپول در روز سه شنبه و تاتنهام-RB لایپزیگ در روز چهارشنبه (هر دو در ظهر).

NBA

پنج شنبه-جمعه

لیگ شروع نیمه دوم فصل به طور منظم در روز پنج شنبه با doubleheader در TNT (شبکه-76ers راکت-رزمندگان). لیکرز میزبان ممفیس در روز جمعه (7:30 بعد از ظهر SpecSN) و منفور بوستون سلتیکز در روز یکشنبه (12:30 p. m. Ch., 7). کلیپرز میزبان ساکرامنتو در روز شنبه (12:30 p. m. Ch. 7). نیواورلئان و صهیون ویلیامسون قرار گرفتن در معرض با بازی در برابر پورتلند در روز جمعه (7:30 p. m., ESPN) و طلایی سنت در روز یکشنبه (5:30 بعد از ظهر NBATV).

بیس بال

شنبه و یکشنبه

من خرید برخی از بادام زمینی و crackerjack. بهار آموزش بازی شروع شنبه و یکشنبه و SportsNet LA پخش خواهد شد تقریبا همه از داجرز’, بهار بازی ها, با شروع بازی روز شنبه در برابر غول و یکشنبه برابر توله (هر دو در ظهر). فرشتگان را نشان می دهد کمتر بازی Fox Sports غرب با بازی روز شنبه با Royals و روز یکشنبه با رشته کوه های راکی پیشرو خاموش (هر دو در ظهر). برای کسانی که مانند گوش دادن به بازی در ماشین خود را داجرز’ بازی خواهد بود در 570 هستم و فرشتگان بر 830 هستم.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر