دموکرات غرفه مغلوب ساختن پیشی جستن $250ب کسب و کار ویروس بسته کمک

واشنگتن — حزب دموکرات در روز پنج شنبه متوقف جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای $250 میلیارد برای تکمیل یک “چک حفاظت” برنامه برای کسب و کار فلج coronavirus شیوع خواستار حمایت از اقلیت متعلق به کسب و کار و پول برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دولت های ایالتی و محلی.

آنها sidetracked یک درخواست توسط میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., به اتفاق آرا موافقت لازم را برای پیگیری سریع تهمت درخواست.

“ما نیاز به کمک های مالی بیشتر است و ما باید آن را سریع” مک کانل گفت: به عنوان او باز سنا اطمینان آنها وجود دارد خواهد بود در آینده صورتحساب برای مقابله با مسائل دیگر.

دموکرات ها در یمن موجب روحیه پاسخ از مک کانل که التماس آنها را به بلوک “کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر.”

“هیچ کس فکر می کند این خواهد بود که آمریکا و تاریخ و زمان آخرین کلمه در COVID-19. ما لازم نیست که به انجام همه چیز را در حال حاضر” مک کانل گفت. “اجازه دهید در ادامه به همکاری با یکدیگر با سرعت و bipartisanship. ما را از طریق این بحران با هم.”

یکشنبه توسعه معنا نیست که این قانون مرده است. دموکرات ها و جمهوری خواهان موافق کمک ضروری و مورد نیاز است. اختلاف بیش از میلیاردها دموکرات ها بیشتر می خواهید برای اضافه کردن به قانون است.

خارجه و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin می گویند که کسب و کار برنامه که شامل یارانه های مستقیم به شرکت ها برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پرداخت اجاره خود را در مسیر به سرعت نایاب اول آن 350 $میلیارد دلار تزریق به عنوان کسب و کار با عجله به درخواست برای کمک.

سناتور. کریس ون Hollen D-Md., متهم مک کانل از تلاش برای رم از طریق قانون و بدون تلاش برای ایجاد اجماع در مورد نیاز به تصویب یک لایحه به صورت قانون در محیط فعلی است. او دقیق انواع اشکالات در برنامه و ترس است که بسیاری از بزرگ دهندگان خدمت نه اقلیت محله و غیر متعارف از وام گیرندگان.

ون Hollen مک کانل گفت: “می دانستند و کامل است که وجود دارد نه توافق و اجماع در حرکت رو به جلو با این پیشنهاد. به همین دلیل ما امروز اینجا هستیم. این بود که در واقع طراحی شده برای شکست طراحی شده به عنوان یک سیاسی کاری.”

دموکرات ها’ درخواست مانند کمک به دولت ها و بیمارستان ها اینه برنامه هایی که در حال حاضر تامین می شود اما پول جریان آهسته تر.

مک کانل گفت: دموکرات ها در تلاش هستند تا “به استفاده از این مهم برنامه برای باز کردن گسترده تر در مذاکرات در سایر موضوعات از جمله بخش مراقبت عمل می کنند که در آن به معنای واقعی کلمه هیچ پول رفته از درب نشده است.”

آینده این قانون است که به احتمال زیاد تا حد زیادی تعیین می شود آشنا گروهی از مقامات ارشد واشنگتن دست از جمله مجلس نانسی پلوسی مک کانل و Mnuchin همراه با رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y.

در مصاحبه پلوسی D-کالیفرنیا اتحاد تاکید کرد و مطمئن محبوب چک برنامه حفاظت از بخشی از 2.2 تریلیون دلار کمک های اقتصادی بسته بندی کنگره به تصویب رسید در ماه مارس ارائه مزایای کسب و کار در جوامع اقلیت که اغلب تحت خدمت توسط وام دهندگان سنتی.

دموکرات ها در حال فشار دادن نیمی از کاخ سفید درخواست و یا $125 میلیارد دلار به کانال از طریق جامعه مبتنی بر موسسات مالی که در خدمت کشاورزان, خانواده, زنان, اقلیت و کهنه متعلق به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در, روستایی, tribal, حومه شهری و جوامع است.

“دموکرات ها در حال آماده به منابع ارائه شده پول در حال رفتن برای رسیدن به گیرنده های مورد نظر گفت:” از سوی دیگر ، بن کاردین D-Md., در مصاحبه با یک خبرنگار که به اشتراک گذاشته اند ، “به نظر می رسد به درک که شما باید برای توانمند سازی اقلیت موسسات به منظور برای این اتفاق می افتد.”

آنها گردش یک 500 میلیارد دلار طرح است که اضافه کردن 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و 150 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان یک 15% افزایش در مواد غذایی تمبر مزایای. آنها امیدوارند که این خدمت به عنوان پایه ای برای مذاکرات با مک کانل رفتن به جلو.

پلوسی گفت: مک کانل درخواست “به سادگی نمی تواند” پیشرفت از طریق دموکراتیک-کنترل زیر به اتفاق آراء رضایت. نیز وجود دارد lone wolf جمهوری خواه Thomas Massie از کنتاکی که وعده برای جلوگیری از تلاش برای تصویب چنین قانون بدون قانونگذاران در حال حاضر و آماده برای رای دادن.

دولت شروع به اجرای سه قبلا تصویب لوایح برای پاسخ به بی سابقه شیوع کروناویروس که باعث شده است که قبر آسیب به اقتصاد علاوه بر خسارات جانی.

عظیم تزریق فدرال نقدی در نظر گرفته شده به عنوان یک پچ برای کمک به $21 تریلیون اقتصاد ایالات متحده از طریق رکود اقتصادی فعلی است که باعث انقباض اقتصادی و سنبله در افزایش بیکاری است که قریب به اتفاق بسیاری از دولت های سیستم برای ارائه مزایای بیکاری.

هنوز نشانه ای از پتانسیل پیشرفت های پدید آمده در واشنگتن در تلاش برای فشار نقدی کردن درب به طور ناگهانی از کار آمریکایی ها و توقیف کسب و کار.

اولین 1200 $در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها مجموعه ای برای شروع هفته آینده Mnuchin گفت: آمریکا طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه با دولت coronavirus نیروی کار.

Mnuchin همچنین گفت: نمایندگان مجلس که $98 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک شده و تایید شده تحت این برنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد کنگره را تقویت, با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی تماس بگیرید و صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

جنگ در حال وقوع است با کاپیتول هیل عملا تعطیل. ادامه داد: گسترش ویروس باعث شده است تا کنگره امنیت و مقامات پزشکی به گسترش بسته به عموم کنگره کنگره مرکز بازدید کنندگان و مجاور کنگره ساختمان های اداری از طریق آوریل است.

این ساختمان در ابتدا بسته تنها از طریق مارس. اعضای کنگره و کارکنان روزنامه نگاران و بازدید کنندگان با کسب و کار رسمی ادامه خواهد داد به بستری با توجه به مارس 30 یادداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de