دموکراتها تغییر حکومت به معنی حزبی رای دهندگان برگزار خواهد شد بیشتر نوسان در این سال

Category: لاس واگاس

Nevada delegates

پل Sancya / AP فایل (2016)

تشکر. دینا تیتوس مرکز اعلام نوادا هیئت رای گیری در دومین روز از سال 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون در فیلادلفیا. تغییرات قوانین در جای خود قرار داده و توسط کمیته ملی حزب دموکرات این کنوانسیون را کاهش می دهد نقش به اصطلاح superdelegates مانند تیتوس در انتخاب حزب نامزد حداقل در اولین رای گیری.

منتقدان از قفقاز ممکن است آنها را سنگین و غیر قابل دسترس و یا در معرض ابتلا به خطای انسانی. اما در این سال ریاست جمهوری قفقاز در نوادا خواهد بود کمتر مستعد ابتلا به یکی از عمده نقد آنها دریافت کرد در سال 2016 به خصوص از اعضای حزب دموکرات را مترقی بال.

نماینده تخصیص در نوادا است به احتمال زیاد به بیشتر از نزدیک آینه اولیه نتایج این انجمن در این سال از آن را در سال 2016. چرا که کمیته ملی حزب دموکرات ساخته شده دو کلید تغییرات به نماینده تعداد روند کاهش نقش superdelegates و “قفل” متعهد نمایندگان به نامزد به آنها وعده داده اند برای حمایت از.

این تغییرات تلاش برای التیام بخش از سال 2016 زمانی که برخی از حامیان ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز از جمله در نوادا, احساس فریب خورده نامزدی روند.

“درک من این است که تمام اصلاحات حزب دموکرات بود برای جلوگیری از یک مسئله در سال 2016 گفت:” دن لی, UNLV استاد علوم سیاسی.

اما سیستم پیچیده باقی مانده است و این احتمال که هیچ نامزد برسد مورد نیاز نماینده اکثریت می تواند منجر به مشابه حزب در مبارزه با این سال است.

به جای تکیه بر مجموع رای های حزب دموکرات با استفاده از نمایندگان به نمایندگی از رای دهندگان برای تعیین اولیه یا حزبی “برندگان” در سطح شهرستان و دولت و همچنین احتمالی ریاست جمهوری نامزد. نامزدها باید رسیدن به حداقل 15 درصد آرا در دولت اعطا می شود هر دولتی که نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها که در آن نامزد به طور رسمی انتخاب شده است.

از نوادا 48 نمایندگان به 2020 دموکراتیک ملی کنوانسیون 36 خواهد بود “متعهد” و یا مورد نیاز برای نشان دادن تنظیمات از caucusgoers در کنوانسیون اول رای گیری برای انتخاب ریاست جمهوری این حزب نامزد. باقی مانده 12 superdelegates — معمولا مقامات منتخب و رهبران حزب.

“(آنها) دموکرات ها که انتخاب می شوند به کنگره در کشور ما و ما فرماندار” لی گفت. “سپس به دور از superdelegates وجود دارند که در درون دولت سازمان است.”

چون نوادا در حال حاضر دارای پنج دموکراتیک نمایندگان در کنگره و یک فرماندار دموکرات این ایالت چهار superdelegates در این سال از آن را در سال 2016 زمانی که سناتور. هری رید و تشکر. دینا تیتوس شد تنها دموکرات ها در دولت هیئت نمایندگان کنگره گفت: مولی Forgey ارتباطات مدیر نوادا حزب دموکرات است.

اما بر خلاف در سال 2016 superdelegates نمی قادر خواهد بود به بازیگران قاطع آرا در دور اول انتخابات در این تابستان دموکراتیک ملی کنوانسیون به لحاظ نظری کاهش نفوذ خود را در نتیجه نهایی و در نوادا مجموع نماینده تعداد در مقایسه با سال 2016.

که در سال 52.6 درصد از دموکرات caucusgoers در نوادا حمایت هیلاری کلینتون و 47.3% پشتیبانی Sanders. کلینتون و ساندرز قرار گرفتند 13 و 10 متعهد نمایندگان بود.

اما در زمان کنوانسیون ملی صورت گرفت پنج ماه پس از قفقاز, 27 نوادا کل نمایندگان رفت و به کلینتون در حالی که 16 رفت و به Sanders.

یکی از عوامل است که نوک مقیاس در کلینتون به نفع بود که هفت نوادا هشت superdelegates رای دادند کلینتون در حالی که فقط یک رای برای Sanders, آسوشیتد پرس گزارش داد. مذاکرات در شهرستان و دولت کنوانسیون که Forgey گفت: باید پس از ممنوع شده است توسط DNC, کمک کلینتون انتخاب کنید تا اضافی نمایندگان نیز هست. پس از دولت convention, بانوی اول سابق در نهایت با دریافت 20 از دولت متعهد نمایندگان و ساندرز کردم 15.

“قبل از هر آنچه (اتفاق افتاده) در حزبی که تحت تاثیر آنچه اتفاق افتاده در شهرستان کنوانسیون که پس از آن نقل مکان کرد تا به دولت کنوانسیون” لی گفت. “این multitiered فرایند که در آن همه چیز می تواند یک کمی خارج از ضربت سخت زدن.”

با وجود DNC را اصلاحات به روند هنوز هم وجود دارد احتمال که superdelegates می تواند نوسان انتخاب نامزد پیشرو به مشابه درون حزب درگیری در سراسر کشور گفت: پل Sracic یک سیاست استاد حامی دولت در دانشگاه اوهایو.

چرا که در این سال از لحاظ تاریخی شلوغ دموکراتیک زمینه وجود دارد یک شانس بالاتری از حد معمول است که هیچ نامزد ظهور از انتخابات مقدماتی و قفقاز با بیش از 50 ٪ از تمام نمایندگان. که می تواند منجر به چند دور از انتخابات در کنوانسیون ملی دموکرات ها و یا یک “میانجیگری کنوانسیون” به انتخاب حزب نامزد. در صورت میانجیگری کنوانسیون نمایندگان در حال بی بند و بار از خود را متعهد نامزدها در دور بعدی رای گیری. انتخابات تجزیه و تحلیل وب سایت megyn kelly برآورد وجود دارد که 40 درصد احتمال این سناریو.

“مشکل این است که گرفتن به 50 درصد در دور 1,” Sracic گفت.

بنابراین آنچه را که superdelegate تاثیر معنی نوادا کل محول شده ؟

سه نفر از نوادا superdelegates را تایید نامزدها تا کنون: تیتوس تایید کرده است, سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و اعضای حزب Alex Goff و آلیسون Stephens به تایید ایالت ماساچوست الیزابت وارن. دیگر superdelegates که نه تایید شده عبارتند از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak, رید, اعضای باقی مانده از نوادا هیئت نمایندگان کنگره و دولت حزب عدالت و ویلیام کوردی دوم مارتی McGarry و آرتی بلانکو.

مشخص نیست که چگونه همه از دولت superdelegates خواهد رای گیری در مورد یک رقابت کنوانسیون اما این نوع از نمایندگان به طور کلی حمایت از نامزدهای آنها به عنوان electable و نه بیش از حد دور از جریان اصلی حزب لی گفت.

Superdelegates او گفت: “تمایل به نفع حزب استقرار نامزدها.”

آیا دموکرات نامزدی مسابقه منجر به میانجیگری کنوانسیون دولت همواره تاکید و تعهد خود را نسبت به ساخت قفقاز به عنوان عادلانه به عنوان امکان پذیر است.

“از آغاز NV Dems’ اولویت شده است به اجرا در دسترس ترین گسترده و شفاف حزبی هنوز,” دولت, مدیر اجرایی, Alana Mounce گفت: در یک یادداشت اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im