دموکرات ها در لبه پس از سال 2020 انتخابات فصل کهنه راه اندازی

Category: لاس واگاس No comments

Buttigieg

چارلز Krupa / AP

از سمت چپ دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg حرکت دست با معاون رئیس جمهور جو بایدن به ایالت و سناتور ” برنی ساندرز من-Vt., ساعت جمعه, فوریه. 7, 2020, قبل از شروع یک دموکرات ریاست جمهوری اولیه بحث میزبانی ABC, اخبار اپل, اخبار و WMUR-تلویزیون در سنت آنسلم کالج در منچستر, N. H.

کنکورد, New Hampshire — برای دموکرات ها این بود که قرار بود یک لحظه شروع به کاهش سه سال ساخته شده است تا از نگرانی. به جای راه اندازی 2020 اولیه ریاست جمهوری را ترک کرده است حزب عمیقا بی قراری و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خوشدل در مورد هرج و مرج است.

رهبران حزب در لبه بیش شرم آور مسائل فنی که خدشه دار این هفته آیووا قفقاز و همچنین پایین تر از انتظار می رود میزان مشارکت در leadoff دولت است. جلو دونده برنی ساندرز و پیت Buttigieg در صورت سوال در مورد خود را در دراز مدت سیاسی زنده ماندن در حالی که برخی از حامیان این دو منجر به زنان چپ در مسابقه — سنسور. الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا — بالا بردن آلارم در مورد آنچه آنها نمایش به صورت مداوم جنسیتی.

“این یک شروع سخت گفت:” لورا کیلر 35 سال از کنکورد, New Hampshire.

در واقع آن را به دور از 2020 گفتوگو اکثر دموکرات ها پیش بینی که آنها مشتاقانه پیش بینی خود فرصت را در مغلوب ساختن پیشی جستن. آشفته شروع به این سال انتخابات نیز متبلور چالش های مقابله با دموکرات ها در تلاش برای سوار شدن یک چالش بزرگ برای یک وقت با حمایت یک انرژی و متحد حزب جمهوری خواه و غنی شده با افزایش اقتصاد است.

“ما قادر به تیراندازی خودمان را در پا” هشدار داد جیم Hodges, سابق, کارولینای جنوبی, فرماندار که پشتیبانی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در سال 2020 مسابقه. هاجز در میان کسانی که پیش بینی است که ساندرز یک سناتور ورمونت است که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی می تواند یک ضعف کلی انتخابات نامزد شده است.

با یکی از اصلی مسابقه تکمیل و دوم برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در نیوهمشایر برخی از مرتب سازی دموکراتیک زمینه آغاز شده است.

هر چند آسوشیتد پرس شده است قادر به برنده اعلام در آخرین دوشنبه, آیووا, قفقاز, ساندرز و Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا, ظهور, موثر, کراوات.

بایدن های دیرین جبهه ملی-دونده پایان دور چهارم در آیووا. او در حال حاضر رو به یک پول بحران کارکنان shakeup و بلندی چالش از مایکل بلومبرگ میلیاردر. سابق شهر نیویورک شهردار نیست و رقابت در اوایل متحده است اما صرف صدها میلیون دلار در بعد مسابقات.

در بین ساندویچ وارن که سوم به پایان رسید در آیووا و تلاش برای برک آوت حاضر است. برخی از دموکرات ها معتقدند که او شده است با تخفیف زودرس و نشان می دهد جنسیتی در بازی است.

“ما در حال رفتن به تصمیم گیری پس از یک شب که در آن او قرار داده شده سوم, و سوم قوی ما در حال رفتن به تصمیم گیری وجود دارد چهار نامزد چپ یکی از آنها به پایان رسید چهارمین و یکی از آنها حتی در حال اجرا در آیووا” گفت: Christina رینولدز معاون ارتباطات در امیلی لیست. “این است که متاسفانه جای تعجب نیست چرا که متاسفانه این اتفاق افتاده است راه بیش از حد در این مبارزه است.”

حتی با مشکلات فنی و تاخیر نتایج آیووا به نظر می رسد به پاداش ساندرز و Buttigieg با پشت سر هم حرکت می زنیم به New Hampshire. هر دو اما در صورت سوال در مورد زنده ماندن خود را.

برخی از رهبران حزب خصوصی مشاهده ساندرز به عنوان یک مخاطره آمیز نامزد در نوسان متحده و برای مجلس نمایندگان و سنا نامزدها در مکان هایی مانند کلرادو و آریزونا. ساندرز پرور است که نگرانی و ساخته شده است که درخواست تجدید نظر برای حزب وحدت بخش مرکزی زمین خود را در هفته های اخیر.

Buttigieg جوانترین نامزد در مسابقه در 38 ساخته شده است که یک مورد فوتی و فوری برای نسل تغییر وجود دارد سوال در مورد تجربه خود و درخواست تجدید نظر خود را به اقلیت رای دهندگان که ستون فقرات حزب دموکرات است. او تلاش می کرد در روز جمعه زمانی که بحث به چالش کشیده در حبس نرخ برای ساکنان جنوب خم که در آن او شهردار بود به مدت هشت سال. این بالاترین انتخاباتی در دفتر او برگزار شد.

New Hampshire است که در فرصت بعدی برای ساندرز و Buttigieg به پروژه قدرت است. انتظارات بالا به خصوص برای ساندرز که برنده دولت بیش از 20 درصد در سال 2016 بیش از هیلاری کلینتون که نامزد احتمالی. ساندرز تلاش در بعد متنوع تر متحده و صرف چهار سال گذشته آشنائی رای دهندگان و رهبران جامعه در آن مکان به امید اجتناب از تکرار کنید.

برجسته آیوا و نیوهمپشایر شده است انتقاد دموکرات ها معتقدند که دو کوچک و عمدتا سفید متحده مجموعه ای از تن برای نامزدی مسابقه. که انتقاد سر به فلک کشید و پس از این هفته حزبی شکست. اما هیچ حزب دموکرات تبدیل شده است نامزد بدون برنده شدن حداقل یکی از دو کشور پس از بیل کلینتون در سال 1992.

بایدن است اما اذعان است که او را مجبور به پیروی از همان مسیر اگر او برای تبدیل شدن به نامزد. پس از ناامید کننده جایگاه چهارم پایان در آیووا بایدن گفت: در روز جمعه بحث است که او انتظار برای گرفتن یک آمار در نیوهمپشایر به عنوان به خوبی.

پس از آیووا, افتضاح, ایسنا تیم اعلام کرد قصد دارد به دو برابر 300 میلیون دلار آن در حال حاضر صرف شده در تبلیغات تلویزیون و استراتژیست کمپین هستند که نشان می دهد آنها انتظار می رود بایدن به دهانه در هفته های آینده.

“من فکر نمی کنم که کاملا رک و پوست کنده هر کسی است که برنده یکی از آن دو کشور دیگر از مایک خواهد رفت نامزد گفت:” کوین Sheekey بلومبرگ را مدیر کمپین.

بلومبرگ است که از معاشرت بایدن اهدا کنندگان — برای پشتیبانی پول نیست — و همچنین وزش نمایندگان مجلس که نگران هستند که ساندرز و یا یکی دیگر از لیبرال خواهد خود قرار داده کرسی مجلس در نوسان مناطق در معرض خطر است. در هفته گذشته بلومبرگ تیم اعلام تاییدیه از نیوجرسی تشکر. Mikie Sherrill بود که آن هم در حال دنبال بایدن و میشیگان در کنگره هیلی استیونس. هر دو بدبختانه جمهوری-برگزار می شود کرسی مجلس در سال 2018 است.

بلومبرگ است چشم ظاهر هزینه تبلیغات گرفتار شده توجه مغلوب ساختن پیشی جستن است که از نزدیک زیر دموکراتیک مسابقه. رئیس جمهور به طور منظم در آزمونها مشاوران در مورد نقاط قوت و ضعف خود را ممکن است مخالفان با توجه به دستیاران.

در حال حاضر او relishing آنچه که او به عنوان دیدگاه عمیقا ناقص دموکراتیک زمینه سیاسی و زمین که به نظر می رسد به تغییر به نفع خود. هر چند او را در صورت انتخاب مجدد به عنوان یک استیضاح رئیس جمهور را بررسی کنگره و دادگاه تنها به تقویت خود را نگه دارید در ایران انجام می شود و هیچ چیز به صدمه زدن به خود را به طور کلی تایید رتبه با رای دهندگان.

اقتصاد است که می تواند یک سنگر یا یک لنگر برای یک رئیس جمهور در ادامه به رشد می کنند. اشتغال گزارش روز شنبه نشان داد بیشتر 225,000 مشاغل ایجاد شده در ماه ژانویه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده ناسزا توسط اکثر دموکرات ها و بسیاری در این حزب معتقد به عنوان سال انتخابات است که اهانت به تهمت خواهد بود رئیس محرک برای رای دهندگان آن است. هنوز آیووا قفقاز نشان داد هیچ نشانه ای از افزایش شور و شوق.

آیووا مقامات پیش بینی مردم در انتخابات خواهد رقیب 2008 زمانی که اوباما و هیلاری کلینتون رسما وارد رقابت شد و 238,000 مردم caucused در دموکراتیک مسابقه. نهایی سال 2020 شمارش: 176,000.

“این یک ناامیدی و من فکر می کنم همه ما احتمالا می تواند انجام یک کار بهتر از آوردن حامیان ما” گفت: Sanders. او استدلال کرد که محبوبیت خود را با افراد جوان می تواند آب میزان مشارکت در یک رقابت برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیوهمپشایر دموکراتیک مقامات پیش بینی حضور گسترده مردم در روز سه شنبه اولیه که همچنین می تواند در خدمت به عنوان لحظه ای برای اضطراب حزب برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد پس از یک کهنه شروع به انتخابات سال است.

“مردم درک چقدر مهم است برای به دست آوردن این حق گفت:” ماریا کردنا عضو دموکرات کمیته ملی قوانین و آیین نامه کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>