دموکرات ها درهم و برهم کردن در حالی که روسیه meddles در سال 2020 انتخابات و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خوشحال با هر دو

Category: لاس واگاس No comments

دموکرات ها در حال دخالت در درهم و برهم کردن از 2020 انتخابات.

و آمریکایی ها و همه مردم از حسن نیت و امید برای این کشور باید نگران دوباره.

درست است. با نوادا قفقاز در حال حاضر بخشی از ریاست جمهوری تاریخ این منصفانه است که به اظهار نظر در مورد چقدر دموکرات ها در حال انجام بهترین خود را به درهم و برهم کردن این انتخابات نسبت به پایان رسید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود و انتخاب مجدد — با همه این بدان معناست که برای سلامت و رفاه ما تلاش دموکراسی است.

این هیچ راز آن است و هیچ جای تعجب است که بی نظمی دموکراتیک وقتی که می آید به انتخاب یک چشم انداز و جهت برای آمریکا است که معمولا تنها بزرگترین ضرر به انتخابات موفقیت زمانی که کاخ سفید در خط است. در این سال از این قاعده مستثنی است — به خصوص اگر بحث دموکراتیک در هفته گذشته نشانه ای از جهت ریاست جمهوری اقبال آمده نوامبر.

به سادگی قرار دادن بحث — از مدیران که نمی وزش نامزدها بودند که کمتر از پرده که در آن ماده است که رای دهندگان مورد نیاز سطحی در بهترین حالت و به طور معمول احترام اختلافات شد چیزی جز عادی یا احترام — یک فاجعه بود.

مردم تنها در امریکا که می تواند احتمالا دوست داشتم که بحث شد جمهوریخواهان و رئیس جمهور. آنها خوشدل و حتی بیشتر خاص است که دوباره انتخابات است و در آینده نزدیک.

در دموکرات ها همچنان به عنوان دموکرات — که در جهان است که در آن آنها بهترین کار خود را به نابود کردن هر یک از دیگر به جای تمرکز روی هدف واقعی از خود بی میلی است که کاخ سفید مصمم به بیشتر ساییده شدن ما دموکراسی و قانون اساسی بر اساس آن تشکیل شد — و آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها در واقع می تواند یک چیز مطمئن است: که شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 است. شانس خود را در حال لاغر شدن با هر بحث است.

بنابراین به عنوان حرکت کاروان به سمت کارولینای جنوبی و به ناشناخته بهترین من می توانم بگویم این است که ما نباید تعجب در هر چیزی دموکرات ها را به هر یک از دیگر. آنها اغلب جمهوری خواهان بهترین متحدان وقتی که می آید به مدیریت خود را از ریاست جمهوری شکست. اگر شما مطمئن نیستید در مورد آنچه که من می گویم من می تواند به شما مراجعه به 2016, 2000, 1984, 1972 و…. و غیره. …

اما نکته اینجا است.

آمریکایی اعم از دموکرات یا جمهوری خواه برخوردار هستند به عنوان نادان تداخل مسخره و احمقانه و احمق به عنوان آنها می خواهند وقتی که می آید به راه آنها اجرا خود را در انتخابات, درمان دیگر خود را نامزد و یا داستان خود را. که حق ما ساده و ساده است.

آیا می دانید که آیا حق شرکت در امریکا انتخابات روند ؟

شما آن را حدس زده — روسیه است. و یا هر کشور دیگری نیست که به نام ایالات متحده آمریکا.

همین دلیل است که آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر بسیار خطرناک است که به کشور ما و آینده ما. و چرا از آن بسیار گیج کننده است که یک نفر که قرار است به ایستادن به ولادیمیر پوتین و روسیه رباتها و ترول مزارع که در حال دخالت در سال 2020 انتخابات به عنوان ما صحبت می کنند — رئیس جمهور ایالات متحده — در حال انجام مطلقا هیچ چیز!

خوب نیست که کاملا درست است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام چیزی.

او در حال انجام است همه چیز ممکن است برای حفظ رای دهندگان آمریکایی از دانستن آنچه در جریان است و در نظر گرفتن مجازات همه کسانی که سخت کوش و صادق و اختصاصی کارمندان دولت که در حال بالا بردن زنگ در مورد این تهدید بزرگ به حرمت ما انتخابات است.

و فقط آن را به عنوان حزب دموکرات راست خود را به خوردن جوان در تلاش برای از دست دادن تقریبا هر انتخابات ریاست جمهوری — مهم نیست که چقدر احمق و مضر اقدامات آنها به کودکان و دیگر موجودات زنده است — آن است که کاملا اشتباه برای فرمانده کل قوا برای حفاظت از روس ها زمانی که آنها دخالت از طرف او و آمریکا پرستان که ارسال هشدار پرچم.

ضمنا اگر شما واقعا نمی دانم آنچه من صحبت کردن در مورد من به شما مراجعه به هر گونه خبر در خروجی که نمی قافیه با مرغان نمایش بنابراین شما می توانید در همان صفحه به عنوان بقیه از امریکا است.

هیجان زده شدن به نقطه ای از حواس پرتی بیش از یک نامزد و یا چشم انداز خود را در طول روند انتخابات بخشی از آمریکا سیاسی و مدنی پارچه. به عنوان کثیف و زشت و ترسناک به عنوان آن به نظر می رسد همه بیش از حد اغلب آن است که ما برای انجام با و سوء استفاده به عنوان ما می خواهید.

و دموکراسی ما توانسته است برای بیش از 230 سال به شکل از چگونه به موفقیت با وجود شکست ما است.

آنچه ما نیست موفق برای مقابله با, اگر چه, این است که روسیه دخالت در کسب و کار ما انتخابات آزاد و عادلانه است که سنگ تهداب این جمهوری است.

ما همیشه به بقیه جهان به عنوان یک فانوس دریایی برای دموکراسی مشخصه که ما انتخابات آزاد و عادلانه. در حال حاضر جهان در حال تماشای به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا می ایستد در برابر آشکار روسیه دخالت.

یک برنامه بد و یا عدم وجود برگه کاغذ و یا حتی جمهوری خواه سرکوب اقلیت رای دهندگان مسائل ما می تواند غلبه بر در این کشور است. چه ممکن است غیر ممکن است برای رفع هر چند که رئیس جمهور تثبیت آنقدر در خود انتخابات است که او اجازه می دهد تا روسیه به راه رفتن در سمت راست نشستن سمت راست پایین و دیکته به امریکا خواهد بود که رئیس جمهور بعدی ما.

اگر هیچ چیز دیگری در نظر گرفتن این خواب بیدار کردن تماس. و از خواب بیدار امریکا.

برایان Greenspun سردبیر ناشر و صاحب خورشید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>