دموکراتیک امیدوار در حال حاضر تست قدرت در میان اقلیت رای دهندگان

توسط بیل بارو و تام فورمن جونیور

کلمبیا, S. C. (AP) — برای I. S. Leevy جانسون دموکرات ها’ جستجو برای یک رقیب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی است.

“وجود دارد این است آنچه که من اسمش ‘ABT خلق و خوی در جامعه سیاه و سفید: کسی اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:” 77 ساله بود که برای اولین بار, سیاه, فارغ التحصیل از دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه قانون است. “این مردم رنگ بسیار با انگیزه و هیجان زده در مورد رای گیری در این زمان از آنجا که آنها می دانند که چگونه خود را اداره کرده است منفی آنها را تحت تاثیر قرار.”

در حال حاضر به عنوان انتخابات تقویم تبدیل به نوادا و کارولینای جنوبی آمریکا با جمعیت اقلیت قابل توجهی است که “هر کسی” حرکت می کند و نزدیک به حال شناخته شده است. اما مرحله بعدی در نامزدی مبارزه خواهد داوطلبان برای آزمون از قبیل سنسور. برنی ساندرز ورمونت و ctq از مینه سوتا و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. موفقیت خود را تا کنون آمده است در مقابل اکثریت سفید رای دهندگان در آیووا و نیوهمشایر.

آن را نیز یک پتانسیل آخرین فرصت برای باز گشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. او به پایان رسید و ضعیف در آن برای اولین بار از دو مسابقه اما استدلال او دوام پشتیبانی در میان اقلیت رای دهندگان که به زودی خود را انتخاب کند.

نوادا قفقاز هستند این شنبه آینده خواهد شد از ویژگی های رشد جمعیت لاتینی, آمریکایی های آفریقایی تبار آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام. در عین حال هیچ جایگاهی در اوایل رفتن است به عنوان مهم به عنوان کارولینای جنوبی است. تا به دو سوم رای دهندگان در فوریه. 29 اولیه می تواند آفریقایی آمریکایی. بایدن بیش از هر نامزد دیگر باید نشان دهد او می تواند برنده وفاداری خود را.

یک نامزد خواهد شد که نمی توان آزمایش در نوادا یا کارولینای جنوبی است مایک بلومبرگ سابق شهردار نیویورک میلیاردر و صاحب خدمات مالی و امپراتوری رسانه ای. بلومبرگ سپری کرده است به شدت از ثروت شخصی در آمریکا با ملاحظه جمعیت اقلیت است که رای دادن در مارس 3 مقدماتی. سوپر شنبه مسابقات هستند که به نام او ظاهر خواهد شد در انتخابات.

آن را اضافه می کند تا زمینه مبهم است که فاقد وضوح و حتی پس از آیووا و نیوهمپشایر خود را به حال تبدیل می شود., میانه را متلاشی رای خود و ایجاد فضا برای ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی را در گوشته از جلو دونده بدون نیاز به 30 ٪ در هر کدام از این دو رای گیری متحده است.

که تشدید نور افکن به عنوان اقلیت رای دهندگان در نوادا و کارولینای جنوبی در تلاش برای روشن شدن این حزب جستجو برای “کسی” به مسابقه در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سیستم زباله است” گفت: Jason Johnson, استاد Morgan State University و با مشخصات بالا آفریقایی مفسر سیاسی. او استدلال کرد که تقویم اصلی باید بلافاصله موضوع نامزدها نه فقط به نژادی و تنوع قومی بلکه منطقه ای و اختلاف های عقیدتی و کامل این شهرستان به مزرعه طیف. “من مطمئن هستم که این روند در واقع می تواند شناسایی قوی ترین نامزد به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:.

جیسون جانسون گفت: او را سرزنش نیست نامزدها زیرا آنها صرفا در واکنش به یک فرایند “است که به ضرر همه است.” اما I. S. Leevy Johnson, کارولینای جنوبی تاجر و وکیل گفت: آن را بیش از حد به راحتی می سازد کلیدی حوزه در حزب یک چاره اندیشی موقت است. “مردم از رنگ خسته شده از این وعده است که نامزدها در حال رفتن به انجام کارهای, و هنگامی که آنها را به کسانی وعده داده که آنها منتخب آنها نیست, انجام,” او گفت:.

حتی belatedly باقی مانده نامزدها قطعا در تلاش هستند.

ساندرز کاهش یافت و در سال 2016 به هیلاری کلینتون برای نامزدی در هیچ بخش کوچکی به دلیل مبارزات خود را برای جذب همسر nonwhite رای دهندگان. برای سال 2020 او استخدام کرده است به عنوان مشاور ارشد یکی از بالا, لاتین استراتژیست در حزب چاک Rocha. ساندرز’ منجر عملیاتی شامل نینا ترنر سابق ویرجینیا مجلس دولت و پیشرو سیاه مترقی و در کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک, جوان مترقی آیکون. ساندرز’ کمپین رو قوی مردمی جمع آوری کمک های مالی به شدت سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی و رادیو تبلیغات هدف قرار دادن سیاه پوست و لاتین مخاطبان از جمله ایستگاه های Spotify و Pandora.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام به خوبی در آفریقایی جامعه” ساندرز گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام به خوبی در میان مردم از همه نژادها است.”

در نوادا بایدن مبارزات انتخاباتی در روز شنبه در دبیرستان تربیت بدنی تحت پوشش در نشانه هایی است که خواندن: “بایدن Trabajando por نوادا” (بایدن با این نسخهها کار برای نوادا). “به همین دلیل ما در اینجا هستید: 99 درصد مردم آمریکا رای صحبت نشده هنوز و 99% از رای لاتین صحبت نشده است.” او با چکش دور در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی و فصاحت و بلاغت.

اما بایدن در آغوش کارولینای جنوبی به خصوص حتی پرش از روی خود, New Hampshire اولیه حزب شب سه شنبه گذشته برای عجله مرتب رویداد در کلمبیا, کارولینای جنوبی سرمایه است.

بایدن بانکی در رای دهندگان مانند ژان هاپکینز یک زن 88 ساله بازنشسته که آمد او را بشنوند. “شما از دست دادن برخی از, اما شما ممکن است به دست آوردن بیشتر,” او گفت: از ضرر و زیان خود را در آیووا و نیوهمشایر. “و او را به توقف. … او به کمک ما نیاز دارد.”

بایدن و ساندرز رهبری در حمایت از اعضای کارولینای جنوبی مقننه سیاه حزبی. بایدن همچنین ترویج شبکه ای از رهبران مذهبی که پشت نامزدی خود را. اما او در مواجهه با یک فشار از کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer که به صرف مبالغ قابل توجهی در تبلیغات در کارولینای جنوبی است.

“ما واقعا جدی در مورد کارولینای جنوبی است. ما واقعا جدی در مورد نوادا” Steyer گفت: CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه. او گفت: کسانی متحده “منعکس کننده نوع تنوع است که امریکا و حزب دموکرات است. و من فکر می کنم هر کس در حال رفتن به نامزد کردم قادر به نشان می دهد که او یا او می تواند جلو هم که متنوع چادر بزرگ است که حزب دموکرات است.”

در نوادا بایدن است که حمایت از دولت تنهاست, سیاه, کنگره, استیون Horsford و دینا تیتوس که نشان دهنده متنوع لاس وگاس-بر اساس منطقه.

اما وجود دارد یک کارت وحشی در کارولینای جنوبی است.

در کنگره ایالات متحده جیم Clyburn بالاترین-رتبه بندی سیاه و عضو کنگره به بایدن اما نشده است گفت: آیا او را تایید و در همه. Clyburn نادر است سیاسی شکل که عمومی برکت می تواند موضوع را به رای دهندگان.

“من فکر می کنم که ما در حال رفتن به یک روحیه مسابقه” Clyburn گفت: CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه. او گفت: Steyer بود “انجام یک کار باور نکردنی. … پول باعث می شود تفاوت. Steyer است. او شده است هزینه های آن است. و او را برداشت پاداش.” Clyburn اضافه شده که Buttigieg در حال انجام است “بسیار خوب” و بایدن “پیشرو در میان رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی در کارولینای جنوبی توسط یک حاشیه گسترده ای.”

Buttigieg است اعزام اقلیت عملیاتی مانند شهردار کوئنتین Hart of Waterloo, آیووا و سابق ایالت آیووا تشکر. دبورا بری. بلومبرگ در همان هفته او را صرف مقابله با انتقاد از رکورد خود در مسابقه با راه اندازی یک “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” تلاش در کنار سیاه endorsers از جمله موریل Bowser خود شهردار واشنگتن دی سی

رئیس تگزاس از حزب دموکرات گیلبرتو هینجسا که دولت این است که در میان بزرگترین نماینده جوایز در سه شنبه ستایش همه نامزد باقی مانده. اما او اظهار تاسف کرد که اقلیت چند نامزد از جمله برخی از سیاسی سنگین وزن ها مجبور شدند از میدان یا قبل از رای گیری شروع و یا بعد از دو مسابقه. در میان آنها: جولیان کاسترو سابق اوباما در کابینه وزیر کامالا هریس یک سناتور کالیفرنیا; Cory Booker, یک سناتور نیوجرسی; و Deval پاتریک سابق فرماندار ماساچوست.

در کارولینای جنوبی I. S. Leevy جانسون ارائه شده مشابه با ابراز تاسف و اشاره کرد که او تا به حال پشتیبانی هریس و در حال حاضر باید امید یک نامزد انتخاب خود یا شخص دیگری از رنگ به عنوان معاون ریاست جمهوری نامزد. بدون در نظر گرفتن Johnson, بینی خوش بینی.

“من فقط فکر نمی کنم مردم باید اشتباه تفسیر تاثیر این دو پيامد” در آیووا و نیوهمشایر, او گفت:. در حال حاضر, او گفت:, “غول خفته” از nonwhite رای دهندگان می تواند پدیدار شود. “اگر لوله افزایش می یابد و می رود به نبرد در ماه نوامبر کسی مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن پیروز خواهد شد.”

بارو گزارش از لاس وگاس و کلمبیا, کارولینای جنوبی. آسوشیتد پرس خبرنگاران آلن فرهم در واشنگتن و مگ Kinnard در کلمبیا کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما در هفته نامه “زمین بازی سیاست پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر