DeMarco Murray, گورمن بزرگ و NFL صاحب رکورد ثابت محلی در سالن

Category: لاس واگاس No comments

DeMarco Murray

ریچارد Lipski / AP

Dallas Cowboys در حال اجرا پشت DeMarco Murray, مرکز حمل توپ در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL در برابر Washington Redskins در Landover, Md., در روز یکشنبه, دسامبر. 28, 2014. موری مجموعه ای از حق رای دادن تک-فصل عجله رکورد کابوی ها در بازی.

DeMarco Murray را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فوتبال به بیرون آمدن از لاس وگاس. شما همچنین می توانید استدلال می کنند که او سزاوار اعتبار برای شروع Bishop Gorman سلسله.

قبل از موری led NFL در عجله در سال 2014 با دالاس کاوبویز و یا تا به حال 63 touchdowns در یک جشن دانشگاهی حرفه ای در اوکلاهما موری بود و همه دولت های در حال اجرا در گورمن. و نه گورمن شما به فکر.

زمانی که موری با عجله برای نزدیک به 2000 متری و 27 touchdowns در سال 2006 به عنوان یک ارشد گورمن نبود واقع در محل فعلی خود در Summerlin ندارد برخی از بهترین امکانات در کشور و نبود برنده مسابقات قهرمانی ملی. به جای مدرسه در مریلند پارکوی در نزدیکی مرکز شهر تا به حال شیوه در 60-حیاط زمینه از دست داده و در پلی آف به چینن هر سقوط.

اما موری رونق در گورمن آوردن مربیان از بسیاری از خون آبی کالج برنامه به دره در هموار کردن راه برای گورمن برای تبدیل شدن به یک استخدام سر چشمه. موری برجسته این سال را به جنوب نوادا ورزشی سالن از شهرت کلاس های گروه امروز اعلام کرد.

موری در حال حاضر در حال اجرا پشت مربی در اوکلاهما بازنشسته از NFL در سال 2017 با 7,174 عجله متری 2,165 دریافت متری و 55 touchdowns. او با بازی در سه Pro کاسه.

سالن از شهرت کلاس نیز شامل: بزرگ سابق اتحادیه رایان Ludwick یک Durango بالا و UNLV محصول که آمار 154 عمده-لیگ خانه اجرا می شود; Clark County کمیسر لری براون که در یک سرویس حرفه ای از بیش از 20 سال کمک کرد برای حمایت از ورزش رشد از جمله جوانان امکانات مانند Bettye Wilson فوتبال پیچیده کلاگ-Zaher ورزشی پارک و عزیزم تنیس Center; UNLV بسکتبال بزرگ گلن Gondrezick, که بخشی از شورشیان 1977 نهایی چهار تیم و به حال خود شماره 25 نیوجرسی بازنشسته دانشگاه; کیمررن-یادبود محصول mindfulness که شد سه بار پارالمپیک مدال پس از بازمانده یک مننژيت باکتريايی عفونت است که تقریبا در زمان زندگی او و در زمان هر دو از پاهای خود را زیر زانو; Shawn Davis, سه بار قهرمان جهان زین bronc سوار با اعتبار کمک به اتباع بازار مال فروشان به لاس وگاس.

القای است در تاریخ 5 ژوئن در Orleans Arena.

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>