لس آنجلس — به عنوان DeMar DeRozan راه می رفت به سر زمین او را با یک همراه جدید. سن آنتونیو اسپرز گارد چادری در یک کت و شلوار خاکستری و سفید عرقچین رسیده را با خود سلاح و برگزار شد دست خود 6-year-old daughter دیار.

این DeRozan خانواده بود پشت در جالینوس مرکز در روز پنج شنبه شب برای دیدن سابق USC گارد شماره 10 نیوجرسی افتخار توسط تروجان ها قرار داده و به ورزشگاه rafters. این اولین USC لحظه ای که DeRozan شده است قادر به اشتراک گذاشتن با دیار و جوانترین دختر, Mari.

“آنها را دیده ام بسیاری از همه ستاره بازی ها, بازی بزرگ, بازی حذفی, بازی در NBA” DeRozan به خبرنگاران گفت: قبل از USC است 62-56 پیروزی بر واشنگتن است. “اما به ببینید که در آن نیمه از شروع واقعا به معنای زیادی به دلیل من می خواهم آنها را برای رفتن به کالج و قادر به تجربه همان چیزی است.”

DeRozan در حال حاضر چهار بار All-Star صرف فقط یک سال از عمر خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. اما از او چگونه reminisced در پنجشنبه شما می توانید بگویید که تاثیر آن تا به حال در او ماندگار شد.

او با علاقه و اشتیاق در مورد آنچه که یک کالج در سال به نمایندگی, به او: اول خود را به عنوان یک فرد بالغ به دور از کامپتون اما گذشته خود را به عنوان یک بچه قبل از کار حرفه ای خود را آغاز کرده است.

“من همیشه گفته مردم یک چیز من ابراز تاسف در مورد کالج است که من از آن لذت ببرید بیشتر مثل من باید تو,” DeRozan گفت. “بودن در اینجا خوشحال بودم و رایگان. من در بالا از جهان است.”

گفتگو تبدیل به بسکتبال ، او به یاد می آورد که مایل به ایجاد مسیر خود را زمانی که او را انتخاب USC به عنوان یک مک دونالد آمریکایی از کامپتون بالا است. که مایل به دنبال در قدم به قدم از نیک جوان است.

“من هرگز می خواهم بگویم نیک این” DeRozan دست هایش را “اما من استفاده می شود به می خواهید به مانند نیک.”

و او به یاد می آورد او مسلط اجرا از طریق 2009 Pac-10 مسابقات سه بازی حمله رعد اسا که DeRozan منجر به کشیدن USC به بعید کنفرانس مسابقه عنوان و یک پیشنهاد به مسابقات NCAA.

DeRozan گفت: او می دانست که رفتن به آن صورتی که تروجان ها نیاز به برنده شدن در آن (و اتوماتیک NCAA tourney اسکله که با آن آمد) اگر آنها می خواستند به بخشی از جنون مارس. او گل رز به مناسبت به ثمر رساند حرفه ای-بالا 25 امتیاز در عنوان بازی در برابر ایالتی آریزونا برای کسب MVP افتخارات.

“اگر آن را به ما طول می کشد را به نفع خود این Pac-10 مسابقات من’mma انجام همه چیز را در قدرت من به مطمئن شوید که ما آن را به نفع خود” او بازگو تفکر به عنوان او نشسته در اتاق خوابگاه خود را بیش از یک دهه پیش.

اما از آن صحبت شد در مورد آنچه USC نشان داده که DeRozan مومی شاعرانه.

“من بسیار هیجان زده و عصبی. من شده اند عصبی در من نمی دانم چه زمانی است,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید اولین روز من راه می رفت در پردیس عصبی بودن نمی دانستند چه غلطی بود تو اتفاق می افتد برای آمدن بعد از آن به (من) نیوجرسی بازنشسته شد. من حتی نمی تواند آن را در کلمات است.”

او می گوید که همان انرژی در طول این مراسم که شروع شد با یک مونتاژ از بهترین لحظات به عنوان یک تروجان قبل از او راه می رفت به دادگاه مرکز برای دریافت یک قاب نیوجرسی.

او شماره 10 را می توان خال خال در سراسر میدان جنگ در روز پنج شنبه. USC رقص تیم آن را پوشید در حالی که یک زن و شوهر از دانش آموزان آن را نقاشی بر روی بدن خود را.

اما هیچکدام بزرگتر از غول سفید بنر در تیر با رقم و نام خانوادگی خود را به رنگ قرمز.

“نگه داشتن فشار نگه دارید و لذت بردن از زندگی مرد” DeRozan گفت: در سخنان خود به جمعیت در حاصل کار دو تیم. “این یک زندگی کوتاه است و ما از طریق رفتن بسیار و ما را بسیار برای اعطا. این لحظات هستند که همه ما باید قادر به لذت بردن است.”

و او لذت می برد این لحظه با کسانی که نزدیک به او. در علاوه بر این به دو دختر خود را DeRozan و دوستان دوران کودکی نشسته در کنار او در مقابل USC دانشجویی بخش است.

DeRozan دبیرستان مربی, تونی توماس نشسته در طرف مقابل از میدان جنگ. سابق تروجان ها Kevin پورتر جونیور Bennie Boatwright و Chimezie Metu بودند همه در حضور و غیاب به عنوان مجروح شد لیکرز مرکز DeMarcus Cousins که موفق به کسب یک مدال طلا با DeRozan در بازی های المپیک 2016 در برزیل.

DeRozan ماند در حال حاضر به عنوان بهترین او می تواند. او ایستاده بود در تونل و dapped فعلی تروجان ها به عنوان آنها در زمان دادگاه برای pregame warmups. او انداخت امضا توپ را به دانش آموز بخش پس از آن ایستاده بود در مقابل گروه انگشتان دست, ساخت, پیروزی, نشانه, به عنوان آن را به افتخار او. او دست هایش را به عنوان دیار با کاردینال و طلا pompoms.

اما همانطور که انتظار می رود با توجه به شرایط زندگی او در گذشته برای بسیاری از روز شنبه ،

“من همیشه گفتم مردم است یکی از چیزهایی که من پشیمان مورد است که من از آن لذت ببرید بیشتر مثل من باید تو,” DeRozan گفت. “من رشد کرده اما من هنوز یک بچه و من انجام آنچه که من دوست دارم را انجام دهد. که یکی از چیزهایی که من همیشه نگه داشتن و گرامی داشتن بلکه تاسف است که من آرزو می کنم من می خواهم که زیاده روی در آن بیشتر است.”

اما که یک سال در USC ساخته شده بود immortal این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im