تحویل تبدیل به هنجار در شهرهای دوقلو در طول شیوع کروناویروس

مدت کوتاهی پس از پله به دور از 45 سال فعالیت حرفه ای در رادیو بهار گذشته باب Collins خود را آغاز کرد “فشار جانبی” — به عنوان او آن را خواند. او می گوید آن را عمدتا به خارج شدن از خانه و قرار دادن برخی از “راه رفتن در اطراف در جیب خود.

بنابراین برای چند ساعت در هر weeknight 65 ساله سابق رادیو دولتی مینسوتا روزنامه نگار پرش از رستوران به رستوران در وودبری به عنوان یک DoorDash راننده چیدن و ارائه مواد غذایی در Suburu سدان برای افرادی که از پرداخت هزینه خدمات و پرتاب چند دلار راه خود را.

“وودبری مناسب برای این” او گفت: این هفته است. “شما باید همه از این رستوران های زنجیره ای در رادیو درایو و وودبری درایو. و سپس شما رو بسیاری از مردم با پول بیش از حد در دست خود را که فکر می کنم چیزی از غذا را به آنها.”

در حال حاضر با مردم پناه در خانه های خود را تحویل رفته از یک لوکس به یک ضرورت برای بسیاری از.

آنلاین تحویل مواد غذایی سیستم عامل مانند DoorDash و Grubhub و Instacart و Shipt در حال کشیده تا مانند قبل از هرگز. و بسیاری از رستوران های محلی باید چرخد و به بایگانی اطلاعات و تحویل به شناور باقی می ماند.

این بدان معناست که کالینز و دیگر رانندگان تحویل خودشان نقش مهمی برای مردم در طول رشد بیماری همه گیر کوروناویروس — که آیا آنها آن را دوست دارم یا نه.

“به اندازه کافی عجیب (همه گیر) نبود هر یک از نگرانی های من وقتی که من در زمان کار” کالینز گفت: wryly.

در سراسر کشور استخدام ولگردی و قانونی شکنی

اگر چه ملی تحویل مواد غذایی سیستم عامل در حفظ و آمار فروش خود را به نزدیک استخدام sprees داستان.

چند تن از آنها در حال استخدام صدها هزار نفر از کارگران, در حالی که همچنین با اشاره به آنها شروع به اقدامات ایمنی برای آنها و مصرف کنندگان مانند “بدون تماس” تحویل.

Instacart که به صورت محلی فراهم می کند و تحویل وانت برای توله مواد غذایی, Lunds & Byerlys جری, مواد غذایی Aldi و Costco گفت: در چند هفته گذشته شده است شلوغ ترین در پلت فرم ، این شرکت قصد دارد با دو برابر نیروی کار خود را با استخدام 300,000 خریداران بیش از سه ماه آینده برای پاسخگویی به تقاضای مشتری در ایالات متحده و کانادا است.

در توله فروشگاه آنلاین سفارش برای تحویل خانه و فروشگاه منظقه وانت شروع به پریدن کرد بیش از 175 درصد در هفته گذشته به گفته یک سخنگوی این شرکت.

کاغذ توالت قفسه هنوز هم خالی اما بقیه فروشگاه است که restocked در توله مواد غذایی در سنت آنتونی ایجاد در جمعه 20 مارس سال 2020 است. (جان Autey / پایونیر پرس)

هدف متعلق به Shipt که همچنین ارائه برای داروخانه CVS و Kowalski است گفت: این امید به استخدام “هزاران نفر” از خریداران برای کاهش تاخیر تحویل و گسترش تحویل ویندوز.

روز چهارشنبه هدف مدیر عامل برایان کرنل به یک نگاه اجمالی به چه مشغول این شرکت شده است در این ماه. مارس, فروشگاه, فروش و تحویل بیش از 20 درصد بالاتر از سال گذشته اضافه کرد فروش ملزومات و مواد غذایی و نوشیدنی ها تا بیش از 50 درصد است.

هدف در این هفته گفت که کارگران را تمیز خطوط پرداخت پس از هر فروش در تلاش برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. (پایونیر پرس فایل عکس: John Doman)

آمازون این هفته گفت: مشتریان باید انتظار تحویل خانواده استیپلز لوازم پزشکی و تقاضا محصولات را بیشتر از حد معمول به دلیل آن شده است مجبور به ایجاد تغییرات در تدارکات و حمل و نقل و عرضه زنجیره ای خرید و شخص ثالث فروشنده روش برای اولویت بندی زیر ارائه.

غول آنلاین باز است تا 100,000 جدید تمام وقت و پاره وقت موقعیت در سراسر ایالات متحده در تحقق آن مراکز و شبکه های تحویل برای دیدار با افزایش تقاضا.

حتی پیشگامان در خانه تحویل و carryout — ملی پیتزا زنجیره ای — در حال اضافه کردن کارکنان. دومینو, Papa john’s و Pizza Hut گفت: همه آنها در حال استخدام هزاران نفر از کارگران در پاسخ به های محلی و ایالتی و فدرال قوانین بسته شدن ناهار خوردن در رستوران ها.

آن را نه فقط در مواد غذایی

همه گیر مجبور است چندین نفر دیگر که در حال حاضر ارائه تحویل.

Walser خودرو گروه گفتن مشتریان آنها می توانید درایو تست و خرید اتومبیل های جدید و استفاده و تجارت و راه اندازی سرویس قرار ملاقات های خود را در زمان آنهایی که “همه از راحتی از خانه.” “Walser به شما” هفته گذشته آغاز شد.

“تغییرات عمده ای به کسب و کار ما به معنای چشم انداز ما نیاز به فکر می کنم خلاقانه در مورد چگونه به بهترین خدمت به مشتریان ما در راه است که آسان و راحت و امن” Colton ری Walser ارشد تجارت افسر در بیانیه ای گفت. او گفت: پنج شنبه Walser را نمایندگی باز باقی خواهد ماند توسط قرار ملاقات فقط به عنوان مجاز و تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش.

یک مرد با استفاده از آرنج خود را به باز کردن درب به عنوان او راه می رود و از مهره های بازی دومینو پیتزا رستوران در مرکز شهر سیاتل به عنوان یک راننده تحویل در یکشنبه 15 مارس سال 2020 است. (AP Photo/تد S. وارن)

مترو تحرک فراهم می کند که سواری برای افراد معلول و شروع به ارائه مواد غذایی و ملزومات به مشتریان خود این هفته است. هنگامی که کسی اماکن سفارش از یک فروشگاه و یا مواد غذایی قفسه یک راننده ارائه رایگان شارژ در عرض یک ساعت را انتخاب کنید تا.

تحویل خدمات نیز به حمل و نقل لینک در مناطقی که ساکنان ندارد و حمل و نقل خدمات در دسترس به آنها.

نیک تامپسون مدیر حمل و نقل شهری خدمات شهری شورای اسلامی که در خارج از کشور مترو تحرک گفت: آنها در حال انجام تحویل زیرا بسیاری از آن حدود 25000 مشتریان به طور منظم در حال شناسایی شده به عنوان آسیب پذیر و در نتیجه بیشتر در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی تر از COVID-19.

“ما می دانستیم که بسیاری از مشتریان بودند و سفر برای مواد غذایی که ما می تواند این ساده و برای حفاظت از آنها” تامپسون گفت. “و ما تا به حال مشتریان که خواسته بود اگر آن را ممکن است رفتن. آن چیزی است که در نظر گرفته شده در سراسر کشور به عنوان به خوبی.”

مترو تحرک دیده است یک کاهش کلی سواری از شیوع کروناویروس آزاد کردن رانندگان برای تحویل او گفت:. از اوایل ماه مارس روز هفته ridership اعداد سقوط کرده 80 درصد است.

رقابت گرم

با توجه به گزارش فوربز جهانی آنلاین تحویل مواد غذایی فروش پیش بینی شده برای رسیدن به $200 میلیارد دلار تا سال 2025. و که برآورد شده بود قبل از همه گیر.

تام قیصر و یک ویرایشگر در مواد غذایی در تقاضا و حق رای برابر دو به صورت محلی و مبتنی بر نشریات گفت: وضعیت کنونی ایجاد کرده زمین-گرفتن رقابت در سراسر ایالات متحده در بین رستوران ها که به تازگی شروع به ارائه خود را تحویل و عمده شخص ثالث بازیکنان — DoorDash, Grubhub, حال بارگذاری می خورد و Postmates.

“وجود دارد بسیاری از مصرف کنندگان در جستجوی اولین بار در” قیصر گفت. “آنها فکر” چه چیزی می تواند به من تحویل داده اند در محله فراتر از معمول غذا های آسیایی و پیتزا؟’ و به این ترتیب بزرگ ملی تحویل دهندگان به وضوح تلاش برای استفاده از این لحظه به جلب آنها را بر روی پلت فرم خود را.”

رستوران های محلی که در حال حاضر خود را takeout و تحویل در محل قبل و مستقل از سیستم عامل هستند مراتب بسیار بهتر از کسانی که فقط آنها اضافه شده او گفت:.

این سیستم عامل را در هر نقطه از 20 به 35 درصد در کمیسیون از هر سفارش پس از آن دشوار برای رستوران ها مستقل است که شروع به پریدن کرد به فرای, او گفت:.

کالینز این DoorDash راننده از وودبری گفت: سفارشات در واقع شروع به سقوط حق پس از مدارس بودند shutdown. او مطمئن نیستید اگر آن دلیل است که مردم تا به حال مواجه نگردند تا در مواد غذایی و یا در حال حاضر باید زمان بیشتری برای طبخ و یا هر دو.

او گفت: مردم به نظر می رسد به اوج کمتر و قرار دادن سفارشات کوچکتر ، او گفت که او شگفتی که آیا با اخراج موقت و یا شاید برخی از آنها ترس از رکود اقتصادی و “فلسطین کیف پول خود را بسته است.”

او را سرزنش نیست آنها را در یک بیت.

“من ارزان,” او گفت:. “من نمی پرداخت سه دلار برای کسی به من مواد غذایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net