تعمق در 2 روز Weinstein داوران revisits ’06 حساب

توسط MICHAEL R. سیساک و تام هیز

نیویورک (AP) — هیئت منصفه در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه زیادی را صرف خود دومین روز از مذاکرات روز شنبه بازبینی سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید این اتهام که او sexually assaulted او در ژوئیه 2006.

هیئت منصفه ارسال یک توجه داشته باشید در مدت کوتاهی پس از از سرگیری مذاکرات برای روز گفت: آنها می خواستند به rehear میمی Haleyi را شهادت در مورد این اتهام که Weinstein به زور انجام می شود دهان او در سال 2006 و در مورد دیگر برخورد جنسی با او حدود دو هفته بعد.

آنها همچنین گفت: آنها می خواستند برای دیدن ایمیل های که Weinstein نوشت: در مورد Haleyi و پرسید: برای توضیح دقیق از دو اتهام مربوط به اتهامات او را — نشان می دهد که آنها نمی رسیده حکم در هر یک از آنها.

Haleyi در حال حاضر 42 شهادت داد که هفته پس از ورود به نیویورک برای پشت صحنه کار در Weinstein “پروژه باند” تلویزیون نشان می دهد او در بر داشت خودش مبارزه بیهوده به او دادند و او را بر روی تخت و با حمله او مصمم با لگد و درخواست از “هیچ هیچ هیچ.”

او همچنین شهادت داد که آنها تا به حال رابطه جنسی در یک هتل دو هفته بعد حتی اگر او نمی خواست به صمیمی. Weinstein وکلا پیشنهاد کرده اند که قسمت این است که شواهد او نمی اجبار او در اولین برخورد ،

دادگاه stenographers سفت Berkowitz و سوزان پیرس-بیتس نوبت در زمان خواندن وکلا’ پرسش و Haleyi را شهادت در مورد برخورد. قوانین دادگاه اجازه نمی دهد منصفه به یک کپی از دادگاه رونوشت قاضی James Burke گفت.

دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Haleyi و دو تن دیگر از زنان است. Haleyi حساب انتگرال به دو فقره که هیئت منصفه آموزش داده شد تا نظر خود را در پیچ و خم مانند حکم فرم نشان میدهد آنها هنوز هم ممکن است یک راه طولانی برای رفتن.

برای اولین بار تعداد درنده تجاوز جنسی Haleyi بدخشان است که در هم تنیده با بازیگر Annabella Sciorra ادعا می کنند که Weinstein raped او در اواسط 1990s. برای پیدا کردن او گناه در آن تعداد که حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان منصفه باید به توافق برسند که هر دو ضرب و جرح اتفاق افتاده است.

اگر هیئت منصفه تصمیم می گیرید که Weinstein نمی rape Sciorra, آنها سپس می توانید با در نظر گرفتن شمارش دوم — جنایی عمل جنسی شارژ ناشی صرفا از Haleyi بدخشان.

Weinstein نیز به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013. مانند Haleyi بدخشان که یکی نیز در هم تنیده با Sciorra را برای اهداف دوم درنده تجاوز جنسی به دفعات مشاهده شده است. هیئت منصفه همچنین گزینه ای برای وزن مستقل و تجاوز اتهامات ناشی از 2013 حادثه بسته به اینکه چگونه آنها تصمیم گیری در این درنده دفعات مشاهده شده است.

فرمول پیچیده برای رسیدن به یک حکم باعث می شود Sciorra بدخشان یک کلید برای هر گونه محکومیت جدی ترین شمارش. در حالی که آن را بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود به دلیل اساسنامه محدودیت ها در اثر در زمان قانون به دادستان اجازه می دهد تا به استفاده از اتهامات او را به عنوان یک اساس برای درنده حمله به اتهامات عنوان شده علیه.

در بحث بسته شدن هفته گذشته Weinstein وکیل دانا Rotunno التماس منصفه برای دیدن چیزهایی که راه دیگری در اطراف. او پیشنهاد آنها تمرکز برای اولین بار در Haleyi بدخشان و 2013 اتهام تجاوز به عنف قبل از فکر کردن در مورد Sciorra بدخشان.

“شما شنیده ام از بسیاری از شاهدان در این مورد… اما در پایان آن را فقط پایین می آید به آن دو” Rotunno گفت. “شما لازم نیست که برای ارزیابی هر چیز دیگری. شما نمی توانید به Annabella Sciorra اگر شما باور نمی میریام Haleyi و اگر شما باور نمی کنم (2013 شاکی) شما نمی توانید به Annabella Sciorra.”

Weinstein وکلا ادعا اعمال شد و با رضایت طرفین. آنها با تمرکز بر دوستانه, مخ زن, ایمیل, برخی از زنان فرستاده شده به Weinstein و بیشتر جلسات برخی از آنها تا به حال با او پس از اتهام ضرب و جرح.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر