هجوم stay-at-home اقدامات است که به سختی مسیحی چیزی که به انجام

به عنوان تعدادی از COVID-19 قربانیان همچنان به افزایش آمریکایی رو به افزایش محدودیت ها بر فعالیت های خود را. این هفته مثلا نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak دشوار ساخته و در عین حال مسئول انتخاب به دنبال فرمانداران در کشورهای دیگر در بسته های گلف و محدود اشاره کرده است.

اکثر Nevadans و اکثر آمریکایی ها درک کنند که از جمله سفارشات ضروری به کاهش شیوع این بیماری کشنده و آنها را مطابق. آنها می دانند که در کوتاه مدت محدودیت های مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.

برخی از, اما در حال هل دادن به عقب. این ادعا خود آزادیهای فردی هستند که خلاصه آنها در حال صحبت کردن و در برخی از موارد تشویق دیگران برای پیوستن به آنها را در هجوم محدودیت.

اما در انجام این کار آنها برداشت غلطی از مفهوم آزادی در جامعه ما است. این به آن معنا نیست انجام هر آنچه شما می خواهید. آن می آید با مسئولیت ها و انتظارات رفتاری که منجر به خوب بیشتر.

هنگامی که شما رانندگی یک ماشین به شما ارائه به قوانین است که کنترل رفتار خود را برای یک دوره از زمان برای خوب بیشتر (حفاظت از دیگر رانندگان و عابران).

هنگامی که شما را وارد کنید شما ارسال به قوانین است که کنترل رفتار خود را برای یک دوره از زمان برای خوب بیشتر (امنیت ملی).

هنگامی که شما در اجرای قانون شما ارسال به قوانین است که کنترل رفتار خود را برای یک دوره از زمان برای خوب بیشتر (امنیت عمومی و عدالت).

هنگامی که شما در حرفه پزشکی شما ارسال به قوانین است که کنترل رفتار خود را برای یک دوره از زمان برای خوب بیشتر (قابل اعتماد بهداشت و درمان).

این امر در بسیاری از مناطق دیگر.

قوانین مربوط به استفاده غیر قانونی از سلاح abridge خود را برای آزادی بیشتر اجتماعی خوب است. قوانین در برابر قتل افرادی که به شما آزار abridge خود را برای آزادی بیشتر اجتماعی خوب است. قوانین در برابر سرقت دیگران اموال abridge خود را برای آزادی بیشتر اجتماعی خوب است.

قوانین در برابر قتل افرادی که به شما آزار abridge خود را برای آزادی بیشتر اجتماعی خوب است.

و در و در و در.

در حال حاضر کسانی که ادعا می کنند آنها “از دست دادن آزادی خود را” به بازی گلف و یا جمع آوری کلا برای کلیسا. این غلط افراد در حال فراموش کردن آنچه که همه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که مردم نمی میرند بی ارزش در این زمان.

محدودیت نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و هدف آنها این است که برای نجات جان شهروندان ما. آن را در حال انجام در قرآن و سنت از این ملت به هم بچسبند در زمان بحران و, بله, به قربانی کردن به برخی از درجه است.

در جنگ جهانی دوم آمریکایی ها آزادی به خرید یک آرایه گسترده ای از موارد محدود شد — بنزین جیره بندی شد به قدرت تانک و هواپیما مواد غذایی جیره بندی شد تا سربازان در خارج از کشور نمی خواهد گرسنه حتی نایلون شد جیره بندی به چتر نجات و کابل. اما شهروندان وطن پرست ملت ما ساخته شده را درک است که این محدودیت ها شد و حیاتی برای حفاظت از آزادی های ما.

در حال حاضر ما به عنوان مبارزه با یک نوع متفاوت از جنگ افرادی که در حال مقاومت در برابر stay-at-home اقدامات ducking میهنی تماس برای همه ما به زمین برای هر یک از دیگر.

آن چیزی است که به فکر می کنم در این مورد بسیار ویژه آخر هفته. فدا کردن برای دیگران بسیار مسیحی چیزی که به انجام بیش از حد – چه بهتر بیانیه ای از ایمان در عید پاک ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de